Вагітність буває запланованою, довгоочікуваною, а також – несподіваною. Саме так, в епіцентрі всіх її творчих і ділових планів, сталося й у Олени.
Не планувала лікаря, випадково на зміні була Ірина Станіславівна. Мені просто пощастило, це момент, коли довіряєш з першого погляду, впевненість відчувається з першого слова. Пологи пройшли ідеально, ніби так і було заплановано. Рекомендую.
Майшмаз Ірина Станіславівна – чудовий лікар! Чуйна людина і грамотний фахівець.
Дякуємо Ірині Станіславівні за материнську чуйність, співучасть і професіоналізм від початку перейм до появи нашого сина на світ 7 січня.
Народжувала з черговою бригадою в червні 2023 року, акушером-гінекологом була Іриною Станіславівна. Саме "з", адже лікар професіонал-моїм завданням було лише чітко виконувати, що кажуть. Пологи пройшли вдало. Вагітність спотерігала у Ткаченко О.В.- еталон лікаря, на мою думку.Дякую Ісіда. Педіатра для сина також обрала в цій клініці.
Велике спасибі клініці ISIDA і лікаря акушера-гінеколога Майшмаз Ірині Станіславівні, яка в найвідповідальніший момент була поруч і дуже допомогла. А також спасибі Хажиленко Ксенії Георгіївні, яка вела вагітність і всій клініці. Сподіваюся, повернемося ще :-))) Дякую!
Народжувала з Іриною Станіславівною. Дуже комфортні та спокійні пологи, лікар та вся бригада були уважні і щоразу поряд, коли були потрібні. Дякую!
Хочу сказати велике спасибі за народження моєї внучки 06.02.2022. Дякую за увагу, професіоналізм та душевну атмосферу, у такий особливий день для моєї доньки.)
Ірина Станіславівна лікар з яким не страшно народжувати! Завдяки лікарю все пройшло комфортно, швидко та з розумінням того, що поряд справжній професіонал. Турбота відчувалась кожної хвилини пологів. Дякуючи, Ірині Станіславівні, я змогла народити і навіть не втомитись!)))
Майшмаз Ірина Станіславівна допомогла з'явитися моєму синочку на світ. Дякую велике за професіоналізм та турботу під час пологів!
Приймала у мене пологи 4 дні тому, все дуже сподобалося. Лікар, навіть, намагалася веселити мене)) мені дуже сподобалося ставлення)
Хочу висловити просто величезну подяку Майшмаз Ірині Станіславівні! Вона допомогла з'явитися на світ нашому Денису! Професіоналізм вищого рівня! Постійна турбота! Було відчуття, що народжуєш з близькими людьми :) Ваша праця безцінна! Ще раз дякую!
Зв'яжіться з нами за телефонами