Природа подбала про те, щоб нагодувати малюка, створивши для нього краще харчування – грудне молоко. Але іноді з різних причин у матері немає можливості продовжувати грудне вигодовування і доводиться вибирати молочну суміш.
Олег Євгенович Чечельницький, чудовий фахівець. Дякую Вам, за ваш професіоналізм і гуманність! Часто згадую Ваші жарти, під час моїх пологів. Все пройшло відмінно!
Олег Євгенович - це просто любов! З ним не тільки анестезія під час кесаревого пройшла ідеально гладко, але він також був найбільшою моральною підтримкою під час операції. Коли чоловік з дитиною залишили операційну, саме Олег Євгенович тримав мене за руку, заспокоював та пояснював, що відбувається. Про нього дуже багато гарних відгуків, і все - правда. Дякую Всесвіту, що я потрапила саме у його зміну! І дякую Олегу Євгеновичу за все! Не знаю, як би я пройшла крізь операцію без нього.
Чечельницький Олег Євгенович, спасибі Вам велике за Ваш професіоналізм, доброту і турботу під час пологів. Ви прекрасна людина. Дуже Вам вдячна.
Велике дякую!!! Чечельницький Олег Євгенович справді найкращий у своїй професії! Завжди грамотний і людяний підхід. Я вам дуже вдячна!
Дякую Вам за ваші чарівні руки, за те, що були поруч у день народження доньки. Дякую за підтримку під час екстреного кесарева. А так само за те, що приходили до мене після операції, цікавилися самопочуттям змушували їсти з моїм гастритом. Дякую за увагу та турботу.
Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!
Дуже вдячна лікарю за висококваліфіковану допомогу, психологічну підтримку і за його відволікаючі цікаві розповіді) Олег Євгенійовичу, з Вами не страшно!) дякую !
Дякую Вам величезне, Олеге Євгеновичу, за Ваш професіоналізм, турботу та індивідуальний підхід до кожної клієнтки. Досі із задоволенням читаю Пітера Мейла, якого Ви мені порекомендували під час операції! :-) Завдяки Вашій турботі все пройшло чудово, і зараз я мама прекрасної дівчинки Мирослави, якій скоро три роки! Бажаю Вам всього найкращого!
Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!
Безмежно вдяна Олегу Євгеновичу! На плановому кесаревому дуже нервувала, змогла пройти через це ледь не в першу чергу завдяки тому, яка приємна, уважна і уміла у відволіканні людина, і лише потім завдяки професіоналізму Олега Євгеновича. Турботливий і уважний, постійно заходив перевірити стан, допомагав, коли погіршилось самопочуття, заспокоїв - для тривожної породіллі це рецепт найспокійніших і наприємніших пологів, які тільки можна уявити. Завдяки таким людям те, що потенційно могло стати травматичним досвідом, перетворилося на приємний спогад і готовність пройти через усе це вдруге. Дуже дякую!
Дякую Вам величезне, Олег Євгенович, завдяки Вашій анестезії наші пологи 2.09.21 пройшли без болю. Після багатьох годин мучений до анестезії, навіть важко було повірити, що цей біль можна зняти!
Зв'яжіться з нами за телефонами