Дитячі примхи за столом мають безліч причин. Тому перш ніж умовляти, треба зрозуміти: що саме змушує малюка відмовлятися від їжі.
Вела вагітність у Богдана Валерійовича. Лікар вищого рівня. Завдяки йому виявили на ранньому терміні хворобу нирок і своєчасно почали лікування. Попри всі ризики народила на 41 тижні.
Дякую Богдану Валерійовичу за чудові пологи та підтримку на всіх етапах!
Велике спасибі за уважне та якісно проведене обстеження у допологовий та післяпологовий період! Ви асестували на ургентному кесаревому і мій синочок з'явився на світ)
Завдяки чудовому професіоналу Богдану Валерійовичу на світ з'явилась моя бебі. Я народжувала з черговою бригадою, і лікар вчасно прийняв рішення про екстренне кесарево. Він вдало провів операцію і був надзвичайно уважний до мене весь час, що я перебувала в клініці. Його усмішка, добрі слова, гумор та позитив надихали швидше відновлюватись. Дякую долі, що цей непростий досвід я отримала за допомогою такого чуйного лікаря. Спасибі, Богдане!
Дякую, лікарю. Нашому синочку вже майже 4 роки. Два місяці лежала на зберіганні і цей лікар весь час допомагав, підтримував, підбадьорював, завжди був на позитиві! Це дуже важливо в такому стані. Дякую ще раз і всій команді Ісіда, яка була поряд в той нелегкий період. В нас все добре!
Богдан Валерійович нереально класний лікар!!! Це людина, яка завжди на позитиві з колосальним багажем знань! Для нашої сім‘ї вагітність була дужеее довгоочікувана і постійно під загрозою! Але нам пощастило з Богданом Валерійовичем! Дякуючи Вам, мій третій триместр в стаціонарі пройшов легко, бистро, з посмішками, з правильним лікуванням і Вашою підтримкою!!!! В Ісіді всі хороші і кваліфіковані спеціалісти! Але найважливіше, коли ти на стаціонарі неділями/місяцями, а твій кожен ранок починається з посмішки лікаря і цей позитив передається тобі, заряджає!!!!! На останніх термінах ми з чоловіком «молили Бога)))))», щоб пологи почались саме тоді, коли на чергуванні Богдан Валерійович)))))) З Вами навіть легко було йти на кесарів розтин)))))) Дякуємо Вам і з радістю до Вас за другим малючком❤️❤️❤️
Кращого лікаря, ніж Богдан Валерійович, годі знайти.
Як фахівець - першокласний. Ви ніколи не вийдете з його кабінету в невідомості чи з незакритими питаннями. Покладається на дієві підходи доказової медицини. Чесно описує ситуацію, не приховує небезпек і не залякує, пропонує можливі шляхи вирішення.
Щиро переймається вашим здоров'ям та здоров'ям вашого малюка. Не виписує зайвого. Завжди на зв'язку. Приємний співрозмовник
Дуже уважний та позитивний лікар. Весь період схваток пройшов психологічно легко і на повній довірі, що дуже важливо у такий момент. Зрештою, було прийнято рішення про КС, але своєчасно і дуже швидко. Дякую, що допомогли з'явитися на світ нашій дитині. Залишилися лише позитивні емоції.
Дуже хороший лікар! Велика подяка за професіоналізм! Людина заряджає неймовірним позитивом і оптимізмом! Рекомендую однозначно)
Найкращий лікар, завдяки якому моя дочка з'явилася на світ! Я вдячна, що вчасно помітили, що дитина не може сама вийти, не мучили ні мене, ні дитину і зробили КС. Якщо народжувати, то тільки з Вами!
Дякую Богдану Валерійовичу за виявлений професіоналізм та відповідальність у наших пологах! За те, що чув усі побажання, за легкість у спілкуванні, позитив та поважність. Лікар від Бога))
Зв'яжіться з нами за телефонами