Відгук про лікаря

Карашевський Богдан Валерійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Карашевський Богдан Валерійович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Лікар вищого рівня

Вела вагітність у Богдана Валерійовича. Лікар вищого рівня. Завдяки йому виявили на ранньому терміні хворобу нирок і своєчасно почали лікування. Попри всі ризики народила на 41 тижні.

Аліна
23 січня 2026 р. 19:47
Карашевський Богдан Валерійович

Карашевський Богдан Валерійович

В. о. керівника амбулаторно-поліклінічної служби, лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 10 років.
  • Лікар другої кваліфікаційної категорії.
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Чудові пологи

Дякую Богдану Валерійовичу за чудові пологи та підтримку на всіх етапах!

Катерина
21 березня 2023 р. 11:43

Я народжувала з черговою бригадою, і лікар вчасно прийняв рішення про екстренне кесарево

Завдяки чудовому професіоналу Богдану Валерійовичу на світ з'явилась моя бебі. Я народжувала з черговою бригадою, і лікар вчасно прийняв рішення про екстренне кесарево. Він вдало провів операцію і був надзвичайно уважний до мене весь час, що я перебувала в клініці. Його усмішка, добрі слова, гумор та позитив надихали швидше відновлюватись. Дякую долі, що цей непростий досвід я отримала за допомогою такого чуйного лікаря. Спасибі, Богдане!

КсеніяIP
08 вересня 2022 р. 12:27

Дякую, лікарю. Нашому синочку вже майже 4 роки

Дякую, лікарю. Нашому синочку вже майже 4 роки. Два місяці лежала на зберіганні і цей лікар весь час допомагав, підтримував, підбадьорював, завжди був на позитиві! Це дуже важливо в такому стані. Дякую ще раз і всій команді Ісіда, яка була поряд в той нелегкий період. В нас все добре!

Ілона
23 березня 2025 р. 20:12

Це людина, яка завжди на позитиві з колосальним багажем знань!

Богдан Валерійович нереально класний лікар!!! Це людина, яка завжди на позитиві з колосальним багажем знань! Для нашої сім‘ї вагітність була дужеее довгоочікувана і постійно під загрозою! Але нам пощастило з Богданом Валерійовичем! Дякуючи Вам, мій третій триместр в стаціонарі пройшов легко, бистро, з посмішками, з правильним лікуванням і Вашою підтримкою!!!! В Ісіді всі хороші і кваліфіковані спеціалісти! Але найважливіше, коли ти на стаціонарі неділями/місяцями, а твій кожен ранок починається з посмішки лікаря і цей позитив передається тобі, заряджає!!!!! На останніх термінах ми з чоловіком «молили Бога)))))», щоб пологи почались саме тоді, коли на чергуванні Богдан Валерійович)))))) З Вами навіть легко було йти на кесарів розтин)))))) Дякуємо Вам і з радістю до Вас за другим малючком❤️❤️❤️

Юлія
18 січня 2020 р. 19:51

Кращого лікаря, ніж Богдан Валерійович, годі знайти

Кращого лікаря, ніж Богдан Валерійович, годі знайти.

Як фахівець - першокласний. Ви ніколи не вийдете з його кабінету в невідомості чи з незакритими питаннями. Покладається на дієві підходи доказової медицини. Чесно описує ситуацію, не приховує небезпек і не залякує, пропонує можливі шляхи вирішення.

Щиро переймається вашим здоров'ям та здоров'ям вашого малюка. Не виписує зайвого. Завжди на зв'язку. Приємний співрозмовник

Леся
23 вересня 2024 р. 07:09

Залишилися лише позитивні емоції

Дуже уважний та позитивний лікар. Весь період схваток пройшов психологічно легко і на повній довірі, що дуже важливо у такий момент. Зрештою, було прийнято рішення про КС, але своєчасно і дуже швидко. Дякую, що допомогли з'явитися на світ нашій дитині. Залишилися лише позитивні емоції.

Ірина
30 жовтня 2021 р. 16:50

Якщо народжувати, то тільки з Вами

Найкращий лікар, завдяки якому моя дочка з'явилася на світ! Я вдячна, що вчасно помітили, що дитина не може сама вийти, не мучили ні мене, ні дитину і зробили КС. Якщо народжувати, то тільки з Вами!

Анастасія
30 жовтня 2021 р. 02:21

Лікар від Бога

Дякую Богдану Валерійовичу за виявлений професіоналізм та відповідальність у наших пологах! За те, що чув усі побажання, за легкість у спілкуванні, позитив та поважність. Лікар від Бога))

Поліна
08 травня 2024 р. 19:56
Статті