Про здоров'я грудей і можливості сучасної медицини розповідає мамолог клініки ISIDA
Лікар, якому можна довіритись із закритими очима. А воно справді так і було – складні пологи, я майже без свідомості, адже вперше народжую в 42 роки і купа страхів в голові. І тут мені реально поталанило з черговою бригадою 12 листопада 2019 року. Справжня професійність, щире бажання зробити все найкраще, гостре почуття гумору, доброзичливість і неймовірна здатність Володимира Івановича прийняти, в складний момент, правильне рішення, дали чудовий результат – я народила абсолютно здорового хлопчика і вийшла з пологового в нормальній фізичній формі. Щиро дякую Вам за щастя бути мамою здорової дитини. Тепер всім подругам рекомендую народжувати у Вас.
Висловлюю величезну подяку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, турботу, індивідуальний підхід до кожної жінки та її здоров'я! З цим лікарем, лікарем від Бога було спокійно та впевнено. Дівчинка наша народилася 3.03.25, складнощі були, але Володимир Іванович, анестезіолог Чечельницький О., неонатолог Ірина Миколаївна, акушерки, медсестри спрацювали як злагоджений механізм, люди профі на всі 100%. Пологи другі, першого сина народжувала в Лелеку, є з чим порівняти, рекомендую Ісіду та цих лікарів на пологи!! Дякую Вам величезне та міцне Вам здоров'я! За дітками тільки в Ісіду!
Хочу від нашої родини щиро сказати дякую Володимиру Івановичу!
Пологи під його керівництвом пройшли ідеально!
Величезна подяка всім за те, що ви є, що професійно та ввічливо підходите до нас і наших близьких!
Персонал клініки відрізняється найвищою кваліфікацією світового рівня, що для нас – новоспечених батьків і наших дітей – найважливіше! Особливо хотілося виразити виняткову вдячність і пошану Володимиру Івановичу Баннікову, який, на мій погляд, виконав як найкраще роботу та залишиться в моїм ы мого чоловіка серці на все життя!!
Шановний Володимир Іванович! Дякуємо Вам за підтримку, професіоналізм, за те, що допомогли з'явитись на світ нашій дитині! Слава Богу, що ми попали саме до Вас! Ви – надзвичайний лікар! Сім'я Співак.
Дякую величезне Баннікову Володимиру Івановичу!!! Вдячна Богу і долі, що потрапила саме до нього !!! Лікар від Бога і прекрасна людина! Дякуємо!!!
02.09.2022 шляхом планового КС народився мій син, щиро дякую за високий професіоналізм, уважність і людяність. Все пройшло спокійно і на найвищому рівні, вже на другий день у мене було прекрасне самопочуття та багато сил годувати та доглядати за малюком, який також у повному порядку. Дякую Вам за спокій та світлі спогади про народження мого синочка, мої найкращі побажання!
Володимиру Івановичу, нескінченно дякую за право на природні пологи. Ви подарували мені впевненість, і все було відмінно.
Дуже вдячні Баннікову Володимиру Івановичу та черговій бригаді за професіоналізм під час пологів 2.05.2018. У нас були не самі прості пологи, але завдяки позитивному настрою лікаря, акушерки і персоналу, були враховані всі побажання і пологи пройшли успішно. Дякуємо!
30 січня 2024 р. о 7 ранку народився наш хлопчик. Володимире Івановичу, дякую Вам велике за пологи! Ми дуже вдячні Вам за те, як все минуло, за професіоналізм, за увагу, терпіння, словом – за все-все-все! Ми ще повернемось! :) Олександра, Сергій
Дуже дякую Баннікову Володимиру Івановичу і всьому колективу за чуйне ставлення, професійний підхід, любов до дітей! Многая літа лікарю!
Зв'яжіться з нами за телефонами