Відгук про лікаря

Зінченко Віталій Вікторович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Зінченко Віталій Вікторович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Безкінечно вдячна Віталію Вікторовичу за мої пологи

Безкінечно вдячна Віталію Вікторовичу за мої пологи! Він супер лікар! Як то кажуть, на своєму місці. Акуратний, приємний, легкий у спілкуванні та наполегливий під час пологів))) Допомагав мені на кожному етапі! Ми швидко і досить легко народили мою маленьку. Велике дякую! З таким лікарем можна народжувати та народжувати)))

Олена Буряк
09 жовтня 2022 р. 10:47
Зінченко Віталій Вікторович

Зінченко Віталій Вікторович

Лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 13 років.
  • Лікар першої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Дуже вдячні Зінченко Віталію Вікторовичу

Лікар проводив пологи в ніч з 14.01.21 на 15.01.21 і показав себе справжнім професіоналом. Дуже вдячні. Також, вдячні іншому персоналу, який теж впорався на відмінно.

Владислав
15 січня 2021 р. 04:15

Зінченко В. В. – дуже хороший фахівець

Зінченко Віталій Вікторович – дуже хороший фахівець! Лежала в стаціонарі декілька разів, дуже приємний лікар, піднімає настрій, дуже позитивний))

Анна
15 травня 2017 р. 17:44

Професіоналізм, приємний контакт і допомогу під час пологів

Хочу висловити величезну подяку Зінченко Віталію Вікторовичу, за професіоналізм, приємний контакт і допомогу під час пологів! Завдяки йому народила сама і без анестезії 9.08.2016! Дякую за Вашу підтримку, так як народжували ми як команда! Сподіваюся, наступного разу потрапити до Вас! Дякуємо!

Юлія
14 грудня 2016 р. 12:37

Безтурботна вагітність із Віталієм Вікторовичем: вдячність за професіоналізм та зручність

Вела вагітність у 2023 р. у Віталія Вікторовича. Хочу висловити величезну подяку Було дуже зручно з лікарем, просто. Я була вагітна з купою страхів у голові. Дякую, Віталію Вікторовичу, що були завжди на зв'язку і відповідали на всі питання, що хвилюють мене. Це було дуже важливо для мене. Рекомендуватиму Вам усім знайомим Миру всім нам

Аліна
02 лютого 2024 р. 11:50

Дуже вдячна лікарю Віталію Вікторовичу

Як мама, як лікар, як колега дуже вдячна нашому дорогому лікарю Віталію Вікторовичу за легку вагітність без хвилювань,за увагу, за професіоналізм та людяність, і постійну підтримку. І хоч у пологах сталася непередбачувана ситуація, лікар вчасно зреагував, зміг заспокоїти і вирішити проблему найкращим чином для мене і дитини. В результаті ми отримали здорового красивого хлопчика і щасливу маму, так виглядає справжній професіоналізм.

Юлія
31 травня 2023 р. 13:39

Всі мої страхи про пологи так і не знайшли підтвердження.

Безмірно вдячна – Зінченко Віталію Вікторовичу за те, що допоміг з'явитися на світ моїй донечці. Всі мої страхи про пологи так і не знайшли підтвердження, завдяки професійним діям лікаря. Народжуючи, дуже багато жінок говорять "більше ніколи" – мені ж, цього сказати зовсім не хотілося. Спасибі Вам величезне, Віталій Вікторович!

Олена
24 червня 2018 р. 21:31

Подяка Зінченко В.В. за професіоналізм і допомогу під час пологів!

Хочу висловити величезну подяку Зінченко Віталію Вікторовичу за професіоналізм, приємний контакт і допомогу під час пологів! Завдяки йому народила сама і без анестезії 9.08.2016! Дякую за Вашу підтримку, так як народжували ми як команда! Сподіваюся наступного разу потрапити до Вас! Дякуємо!

Юлія
14 грудня 2016 р. 10:46

Рада, що так пощастило на пологах.

Віталій Вікторович Зінченко прекрасний лікар, професіонал і дуже позитивна людина, рада, що так пощастило на пологах з лікарем 23.05.19 року народила у нього дочку. Пологи пройшли добре без будь-яких проблем.

Ольга
05 червня 2019 р. 18:13

Буду рекомендувати такого лікаря.

Зінченко Віталій Вікторович – прекрасна людина. Величезне Вам спасибі за допомогу. Буду рекомендувати такого лікаря.

Андріана
06 лютого 2018 р. 13:54
Статті