44 роки, 11 (!) невдалих спроб ЕКЗ і, нарешті, 12-а – щаслива. Аміна, щира, цілеспрямована, сильна жінка, своїм прикладом довела, що всепоглинаюче бажання стати матір’ю, може переконати навіть небеса.
Після "ювелірної роботи" Чечельницького Олега Євгенійовича в пам'яті залишилися виразні спогади про те, що пологи – це не боляче! Дякую!
Олег Євгенович, спасибі Вам величезне за підтримку в настільки важкі моменти. Пригадую, як Ви мене взяли за руку перед операційною - це додало мені впевненості і сил. Безмежно Вам вдячна. Прекрасний, грамотний лікар. Всім раджу!!!!!!!
Олег Євгенович Чечельницький – напевно найкращий лікар, якого я зустрічала у своєму житті. Він не просто лікує, а й здорово пояснює, морально підтримує. Дякую Вам за моє життя! Ви не давали мені сумувати, а це, часом важливіше таблеток :)
Дякую колезі, Чечельницькому Олегу Євгеновичу! Відмінна робота. Дуже багато хто не здогадуються, який важливий анестезіолог і його знання! Успіх лікування в рівних частках з лікарем будь-якої спеціальності, яким Ви подаєте пацієнта.
Дякую Олегу Євгеновичу за участь у моїх пологах! Схваток не відчувала, проспала 6 годин до потуг. Лікар від Бога!
Величезне спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за анестезіологічний супровід під час кесаревого розтину. Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта - це дуже багато. Спасибі вам велике!
Чечельницький Олег Євгенович не просто лікар чудово виконує свою роботу, а як людина з почуттям гумору, який зумів відвернути від переживань під час операції. Дуже вдячна!
На власному досвіді зрозуміла наскільки важливою є роль анестезіолога. Під час пологів виникли медичні показання до епідуральної анестезії, якої я панічно боялась все своє життя. Олег Євгенович не лише переконав мене, що так треба, але й зробив анестезію настільки висококласно, що тепер без жодних сумнівів раджу саме цього лікаря-анестезіолога.
Обожнюю Чечельницького Олега Євгеновича!!! Вдруге – тільки до нього!
Чечельницький Олег Євгенович, спасибі Вам велике за Ваш професіоналізм, доброту і турботу під час пологів. Ви прекрасна людина. Дуже Вам вдячна.
Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!
Зв'яжіться з нами за телефонами