Весільне агентство успішної бізнес-леді, пацієнтки клініки ISIDA Ольги ЄРМІЛОВОЇ і її діти з'явилися на світ майже одночасно ...
Кращого лікаря не зустрічала. Фірсова Наталія Олександрівна здійснила неможливе, тільки завдяки їй народився синок. Лікар від бога!
Відмінний лікар, професіонал, допомогла мені виносити та народити дочку. Нескінченно їй вдячна та раджу всім жінкам, у кого вже були вести її лише у Наталії Олександрівни.
Наталія Олександрівна це лікар від Бога! Вона допомогла мені стати мамою, до цього жодному лікарю це не вдавалося! Дуже добра, уважна, людина з великої літери! Дуже поважаю її і люблю))) За другим малюком тільки до неї!
Наталія Олександрівна дуже добрий лікар. Тільки завдяки їй я виносила свою 4 вагітність і народила свою принцесу. Велике дякую.
Наталія Олександрівна дуже уважна, чуйна, кваліфікована та гарна, як людина. Вела мою вагітність, завжди була на зв'язку, завжди давала відповіді детально на різні питання. Допомогла виносити дитину, підібрала правильне лікування, бо в мене є порушенням згортання крові. Наш малюк це наша колективна праця. Щиро дякуємо Вам.
Дякую вам Наталія Олександрівна. Згадую вас завжди тепло, як рідну людину. Народила донечку Полінку у 2018 році. Дякую вам величезне.
Наталі Олександрівні велика подяка за те, що була зі мною всю вагітність, ще й у пологовому залі була зі мною. Дуже відповідальна та уважна, завдяки їй, мені вдалося зберегти мою вагітність. Із донькою тільки до неї.
Хочу написати велике спасибі, пам'ятатиму вас завжди. Завдяки лише вам народилася наша донечка, наша Полінка у 2018 році.
Завдяки Наталії Олександрівні у мене народився синочок! Дві попередні вагітності закінчилися плачевно для мене, в терміні до 12 тижнів, вже настав відчай, потім випадково потрапила на прийом до Наталії Олександрівни, вона ретельно розібралася в анамнезі, аналізах, призначила дообстеження - виявили спадкову тромбофілії! Всю вагітність виконувала її призначення і у нас народився син! Дуже досвідчена і уважна до пацієнта, що зараз зустрічається рідко! Спасибі вам!!!!
До Наталії Олександрівни я звернулась після двох втрат вагітності. Практично одразу, проаналізувавши мій випадок, лікар склала для мене план дообстеження і запропонувала план дій для ведення наступної вагітності. Як результат через рік і 1 місяць після першого візиту народився наш синок. Вагітність спостерігала у Наталі Олександрівни і народжувала також з нею. Дуже вдячні за професіоналізм, турботу і за сина Наталії Олександрівні особисто, а також клініці та всьому медперсоналу.
Спасибі величезне Наталії Олександрівні, завдяки їй у мене по дому бігає маленьке диво, якому вже 2,8. Була у багатьох лікарів, але результату не було. А Наталя Олександрівна була поруч всю вагітність 24/7. І зробила все можливе і неможливе, щоб ми стали батьками. Величезне дякую!!! Лікар від Бога!!!
Зв'яжіться з нами за телефонами