Відгук про лікаря

Фірсова Наталія Олександрівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Фірсова Наталія Олександрівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Кращого лікаря не зустрічала

Кращого лікаря не зустрічала. Фірсова Наталія Олександрівна здійснила неможливе, тільки завдяки їй народився синок. Лікар від бога!

Галина
08 лютого 2023 р. 20:54
Фірсова Наталія Олександрівна

Фірсова Наталія Олександрівна

Завідувачка акушерського відділення, Центру лікування невиношування вагітності, акушер-гінеколог, гемостазіолог

Досвід роботи – 27 років.
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
  • Кандидат медичних наук
Приймає в: ISIDA Медмістечко
Інші відгуки про цього лікаря

Відмінний лікар, професіонал

Відмінний лікар, професіонал, допомогла мені виносити та народити дочку. Нескінченно їй вдячна та раджу всім жінкам, у кого вже були вести її лише у Наталії Олександрівни.

Вікторія
31 жовтня 2024 р. 17:14

Дуже добра, уважна, людина з великої літери

Наталія Олександрівна це лікар від Бога! Вона допомогла мені стати мамою, до цього жодному лікарю це не вдавалося! Дуже добра, уважна, людина з великої літери! Дуже поважаю її і люблю))) За другим малюком тільки до неї!

Проценко Анна
15 січня 2020 р. 21:35

Доктор Наталія Олександрівна: вагітність з любов'ю та дбайливістю

Наталія Олександрівна дуже уважна, чуйна, кваліфікована та гарна, як людина. Вела мою вагітність, завжди була на зв'язку, завжди давала відповіді детально на різні питання. Допомогла виносити дитину, підібрала правильне лікування, бо в мене є порушенням згортання крові. Наш малюк це наша колективна праця. Щиро дякуємо Вам.

Ольга
19 лютого 2024 р. 16:50

Наталі Олександрівні велика подяка за те, що була зі мною всю вагітність

Наталі Олександрівні велика подяка за те, що була зі мною всю вагітність, ще й у пологовому залі була зі мною. Дуже відповідальна та уважна, завдяки їй, мені вдалося зберегти мою вагітність. Із донькою тільки до неї.

Антоніна
19 листопада 2021 р. 15:54

Дуже досвідчена і уважна до пацієнта, що зараз зустрічається рідко!

Завдяки Наталії Олександрівні у мене народився синочок! Дві попередні вагітності закінчилися плачевно для мене, в терміні до 12 тижнів, вже настав відчай, потім випадково потрапила на прийом до Наталії Олександрівни, вона ретельно розібралася в анамнезі, аналізах, призначила дообстеження - виявили спадкову тромбофілії! Всю вагітність виконувала її призначення і у нас народився син! Дуже досвідчена і уважна до пацієнта, що зараз зустрічається рідко! Спасибі вам!!!!

Татьяна
23 листопада 2019 р. 06:25

Дуже вдячні за професіоналізм, турботу

До Наталії Олександрівни я звернулась після двох втрат вагітності. Практично одразу, проаналізувавши мій випадок, лікар склала для мене план дообстеження і запропонувала план дій для ведення наступної вагітності. Як результат через рік і 1 місяць після першого візиту народився наш синок. Вагітність спостерігала у Наталі Олександрівни і народжувала також з нею. Дуже вдячні за професіоналізм, турботу і за сина Наталії Олександрівні особисто, а також клініці та всьому медперсоналу.

Ольга
14 жовтня 2024 р. 11:07

Лікар зробила все можливе і неможливе, щоб ми стали батьками

Спасибі величезне Наталії Олександрівні, завдяки їй у мене по дому бігає маленьке диво, якому вже 2,8. Була у багатьох лікарів, але результату не було. А Наталя Олександрівна була поруч всю вагітність 24/7. І зробила все можливе і неможливе, щоб ми стали батьками. Величезне дякую!!! Лікар від Бога!!!

Юля
03 березня 2020 р. 16:44
Статті