Дитячий імунітет вразливий перед вірусними атаками сезону застуд. Тому наше завдання – допомогти захисним силам малюка протистояти натиску інфекції. Які профілактичні та лікувальні заходи актуальні, а які сумнівні, розповідає експерт клініки ISIDA.
Триває 12 тиждень мого материнства, а я все памʼятаю як сьогодні - 14 січня, спроби простимулювати природні пологи, але врешті решт ургентний кесарів розтин. Сніг за вікном, слова Володимира Івановича «прекрасний день, щоб зʼявитися на цей світ». Я потрапила з пологами на чергову зміну до цього неймовірно висококваліфікованого лікаря і гадаю, мені пощастило, бо я назавжди вдячна за професіоналізм, швидкі рішення, контроль, турботу та успішну появу на цей світ нашого синочка Володимира.
Величезне Вам спасибі, Володимир Іванович, за професіоналізм, увагу, чіткість і швидкість в прийнятті рішення. Ви прекрасна людина! Лікар від Бога! Будьте здорові!
Лікар з великої літери. Завдяки злагодженій роботі ми з чоловіком отримали здорову доньку, хоча і екс.
Потрапила на його зміну 15.11.2021, чудовий лікар. Пологи без болю бувають. Низький уклін. Першого народила у 2016 році в Ісіді у Майшмаз та Левицькій – теж дуже задоволена і легко народила. Дякую клініці за таких лікарів.
Дякую Баннікову Володимиру Івановичу! Завдяки його професіоналізму, впевненості, чіткості, харизмі та почуттю гумору, мої складні пологи перетворилися в приємні спогади :) А шрам від кесаревого посміхається мені з животика. Дякую долі, що саме Володимир Іванович був з нами і нашою донькою 31 липня 2017.
Висловлюю величезну подяку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, турботу, індивідуальний підхід до кожної жінки та її здоров'я! З цим лікарем, лікарем від Бога було спокійно та впевнено. Дівчинка наша народилася 3.03.25, складнощі були, але Володимир Іванович, анестезіолог Чечельницький О., неонатолог Ірина Миколаївна, акушерки, медсестри спрацювали як злагоджений механізм, люди профі на всі 100%. Пологи другі, першого сина народжувала в Лелеку, є з чим порівняти, рекомендую Ісіду та цих лікарів на пологи!! Дякую Вам величезне та міцне Вам здоров'я! За дітками тільки в Ісіду!
Дуже вдячні Баннікову Володимиру Івановичу та черговій бригаді за професіоналізм під час пологів 2.05.2018. У нас були не самі прості пологи, але завдяки позитивному настрою лікаря, акушерки і персоналу, були враховані всі побажання і пологи пройшли успішно. Дякуємо!
Безмежна подяка Володимиру Івановичу за справжню турботу, експертність, почуття гумору і природні пологи, коли інші лікарі розглядали кесарів розтин
Хотіла висловити величезну подяку чудовому лікарю – Баннікову Володимиру Івановичу! Після першого кесарева дуже хотіла другого малюка народити самостійно. І не дарма кажуть, що дітки самі вибирають день свого народження. Саме в цей день чергував Володимир Іванович! Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла. І за нашу донечку! Будуть ще дітки – тільки до нього!
Людина, без якої я б і не народила, як мені здається! Абсолютний професіонал, з яким не страшно! Навіть під час схваток і потуг я десь підсвідомо захоплювалася тим, як Володимир Іванович чітко контролює кожну секунду процесу і при цьому залишається в повному контакті зі мною. Загалом ставлення доктора до процесу абсолютно унікальне та вражаюче, з ним хочеться йти на пологи ще й ще! А це дуже показово!) Володимире Івановичу, величезне (навіть більше) дякую за ваш талант, чуйність та професіоналізм!
Шановний Володимир Іванович! Дякуємо Вам за підтримку, професіоналізм, за те, що допомогли з'явитись на світ нашій дитині! Слава Богу, що ми попали саме до Вас! Ви – надзвичайний лікар! Сім'я Співак.
Зв'яжіться з нами за телефонами