Відгук про лікаря

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Прекрасний день для народження: моя історія про кесарів розтин

Триває 12 тиждень мого материнства, а я все памʼятаю як сьогодні - 14 січня, спроби простимулювати природні пологи, але врешті решт ургентний кесарів розтин. Сніг за вікном, слова Володимира Івановича «прекрасний день, щоб зʼявитися на цей світ». Я потрапила з пологами на чергову зміну до цього неймовірно висококваліфікованого лікаря і гадаю, мені пощастило, бо я назавжди вдячна за професіоналізм, швидкі рішення, контроль, турботу та успішну появу на цей світ нашого синочка Володимира.

Ірина
02 квітня 2024 р. 23:11
Банніков Володимир Іванович

Банніков Володимир Іванович

Лікар-акушер-гінеколог

Досвід роботи – 41 рік.
  • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
  • Кандидат медичних наук
Приймає в: ISIDA Медмістечко, ISIDA Лівобережна
Інші відгуки про цього лікаря

Банніков Володимир Іванович - лікар від Бога

Величезне Вам спасибі, Володимир Іванович, за професіоналізм, увагу, чіткість і швидкість в прийнятті рішення. Ви прекрасна людина! Лікар від Бога! Будьте здорові!

Тетяна
25 січня 2019 р. 16:15

Дякую клініці за таких лікарів. Пологи без болю бувають

Потрапила на його зміну 15.11.2021, чудовий лікар. Пологи без болю бувають. Низький уклін. Першого народила у 2016 році в Ісіді у Майшмаз та Левицькій – теж дуже задоволена і легко народила. Дякую клініці за таких лікарів.

Олександра
10 січня 2022 р. 12:34

Банніков Володимир Іванович - дякую за професіоналізм

Дякую Баннікову Володимиру Івановичу! Завдяки його професіоналізму, впевненості, чіткості, харизмі та почуттю гумору, мої складні пологи перетворилися в приємні спогади :) А шрам від кесаревого посміхається мені з животика. Дякую долі, що саме Володимир Іванович був з нами і нашою донькою 31 липня 2017.

Дар`я
05 жовтня 2017 р. 22:21

За дітками лише в Ісіду!

Висловлюю величезну подяку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, турботу, індивідуальний підхід до кожної жінки та її здоров'я! З цим лікарем, лікарем від Бога було спокійно та впевнено. Дівчинка наша народилася 3.03.25, складнощі були, але Володимир Іванович, анестезіолог Чечельницький О., неонатолог Ірина Миколаївна, акушерки, медсестри спрацювали як злагоджений механізм, люди профі на всі 100%. Пологи другі, першого сина народжувала в Лелеку, є з чим порівняти, рекомендую Ісіду та цих лікарів на пологи!! Дякую Вам величезне та міцне Вам здоров'я! За дітками тільки в Ісіду!

Ірина
10 березня 2025 р. 10:46

Були враховані всі побажання.

Дуже вдячні Баннікову Володимиру Івановичу та черговій бригаді за професіоналізм під час пологів 2.05.2018. У нас були не самі прості пологи, але завдяки позитивному настрою лікаря, акушерки і персоналу, були враховані всі побажання і пологи пройшли успішно. Дякуємо!

Олена
30 грудня 2018 р. 22:54

Безмежна подяка Володимиру Івановичу

Безмежна подяка Володимиру Івановичу за справжню турботу, експертність, почуття гумору і природні пологи, коли інші лікарі розглядали кесарів розтин

Ольга
08 грудня 2023 р. 13:04

Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла.

Хотіла висловити величезну подяку чудовому лікарю – Баннікову Володимиру Івановичу! Після першого кесарева дуже хотіла другого малюка народити самостійно. І не дарма кажуть, що дітки самі вибирають день свого народження. Саме в цей день чергував Володимир Іванович! Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла. І за нашу донечку! Будуть ще дітки – тільки до нього!

Олена
10 липня 2018 р. 11:21

Абсолютний професіонал, з яким не страшно

Людина, без якої я б і не народила, як мені здається! Абсолютний професіонал, з яким не страшно! Навіть під час схваток і потуг я десь підсвідомо захоплювалася тим, як Володимир Іванович чітко контролює кожну секунду процесу і при цьому залишається в повному контакті зі мною. Загалом ставлення доктора до процесу абсолютно унікальне та вражаюче, з ним хочеться йти на пологи ще й ще! А це дуже показово!) Володимире Івановичу, величезне (навіть більше) дякую за ваш талант, чуйність та професіоналізм!

Дарина
06 січня 2022 р. 11:14

Дякуємо Вам за підтримку та професіоналізм!

Шановний Володимир Іванович! Дякуємо Вам за підтримку, професіоналізм, за те, що допомогли з'явитись на світ нашій дитині! Слава Богу, що ми попали саме до Вас! Ви – надзвичайний лікар! Сім'я Співак.

Співак Катерина
21 жовтня 2016 р. 14:55
Статті