Трохи більш як рік тому Віктор КОЗІН повернувся до керівництва ISIDA, щоб зробити її ще кращою. Сьогодні Віктор Петрович розповідає про інновації, перемоги та перспективи клініки.
Чи не вистачить ніяких слів, щоб описати мою подяку Оксані Віталіївні! Я дуже боялася народжувати, ось прям дуже !! І коли все почалося, я потрапила саме до неї, і Боже, як же мені пощастило. Саме вона підтримувала мене, налаштовувала на позитив, питала чи все у нас готове до народження малятка, щоб відвернути від сильних сутичок. Вона була як подруга в той момент, як близька хороша подруга. Вона тримала за руку, заспокоювала, говорила зі мною завжди бадьоро, весело, постійно підбадьорювала. Я народжувала довго і дуже боляче, але завдяки Олександрі Геннадіївні, все пройшло дуже добре і злагоджено, в кінці вона мене навіть похвалила. Був момент, коли я вже була просто в паралельному всесвіті від болю, я кричала їй "Оксана, я більше можу" !. Саме "Оксана". Не знаю чому, але мені хотілося саме так до неї звернутися тоді, було дуже важко і складно. За це мені часом соромно, що це ж лікар, такий хороший, досвідчений, а я їй "Оксана". Але тоді вона була для мене не доктор, а подруга, мама, помічниця і успокоітельніца моя. Якщо Ви це читаєте, Оксана Віталіївна, вибачте мене за той момент, якщо пам'ятаєте. Спасибі величезне за мою донечку, за мій рожевий космос. Без Вас я б не впоралася тоді. Спасибі і щастя Вашій родині. З повагою, Тетяна. Я народжувала з Вами 13.10.18.
Велике спасибі Оксані Віталіївні Ткаченко за підтримку, чуйність і серйозність в процесі пологів. Я дуже задоволена, що в момент моєї родової діяльності на зміні була лікар - Оксана Віталіївна. Дякую Вам за здорового сина Томаса.
Улюблена, мега професійна і уважна лікар, завдяки якій на світ з'явилося вже 2 діток) Дякую Вам величезне від всіх нас!
Оксану Віталіївну мені рекомендували її колеги як одного з провідних фахівців клініки. З нею 9 місяців вагітності пройшли як свято. Оксана Віталіївна не тільки прекрасний лікар, який досконально знає свою справу і регулярно оновлює знання, а й прекрасна людина з добрим серцем, уважна до побажань і особливостей кожної пацієнтки. Оксана Віталіївна надміру відповідальна та організована людина. Вона контролює все - від медичних показників до запису на прийом і збір документів. А я могла розслабитися і дозволити собі з задоволенням побути сильно вагітною :) Оксані Віталіївні спасибі за підтримку - професійну і моральну. І, звичайно, за чудесного здоровенького малюка :) Якщо наважимося на 3ю дитинку, тільки до неї! ❤️
Величезна подяка Вам, Оксано Віталіївно ( Ткаченко ), за Вашу професійність і душевність. Ви допомогли в здійсненні нашої мрії: народженні здорової доньки, все було непросто, але Ви виявилися не тільки Професіоналом з великої букви, а й чудовою і душевною людиною, яка з легкістю допомогла пережити стресову ситуацію. Буду радити всім народжувати))) Не так вже це і страшно, коли навколо тебе професіонали своєї справи.
Спостерігалася у Оксани Віталіївни всю вагітність та післяпологовий період. Це просто найкращий лікар акушер-гінеколог, якого я могла лише уявити. Все по ділу, все розумно розповість, відповість на всі запитання. Жодних зайвих призначень чи упереджень. Наступна вагітність лише з нею!
Без перебільшення Оксана Віталіївна - це приголомшливий лікар. Кращий лікар, якого мені доводилося зустрічати. Наш шлях до народження малюка був довгим. З вибором клініки і пологового будинку спочатку сумнівів не було, адже Ісіда - це номер 1 в Україні. І пощастило вибрати саме Оксану Віталіївну для ведення вагітності. Це дуже професійний і чуйний лікар, я дійсно відчувала професіоналізм і турботу в кожній її дії. Ніяких зайвих призначень, завжди все чітко і аргументовано. В результаті вагітність моя протікала дуже приємно і легко. Я зрозуміла, що тільки з цим лікарем буду відчувати себе комфортно і впевнено на пологах, тому було прийнято рішення народжувати з Оксаною Віталіївною. У пологах трапилася складна ситуація, але завдяки дуже швидкої реакції лікаря, її чіткості та професіоналізму, у мене народився чудовий здоровий малюк. Під час всього мого перебування в пологовому будинку вона мене також дуже підтримувала.
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякуємо Вам за онука! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, тепла.
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякую Вам за високий професіоналізм! У найважливіший день мого життя, Ви були поруч) Дякуємо!
Від щирого серця хочу подякувати професіоналу клініки ISIDA і чуйній, розуміючий людини – Оксані Віталіївні Ткаченко. Завдяки їй, її рекомендаціям і підтримки, моя не сама легка вагітність, закінчилася народженням прекрасної дочки.
Народжувала в Ісіді вперше, лікаря не обирала. В день, коли приїхала в клініку,чергувала пані Оксана, яка супроводжувала мої пологи від початку і до кінця. Вона і вся команда, яка з нею працювала - чудові професіонали, дуже вдячна всім за народження своєї першої донечки!
Зв'яжіться з нами за телефонами