Одне з необхідних обстежень під час планування вагітності – аналіз на приховані інфекції, які можуть передатися плоду.
На свої пологи вибрала лікаря Ткаченко Оксану Віталіївну і жодного разу не пошкодувала. Оксана Віталіївна відносилася до кожного мого запиту/звернення не просто професійно і уважно, а зі співчуттям та щирим бажанням допомогти. Більш гуманного, розумного, уважного та спокійного лікаря важко знайти. На пологи я йшла абсолютно спокійна і без жодного остраху за себе чи дитину, я знала, що про мене подбають і зроблять все найкращим чином. Все в точності до дрібниць так і вийшло. Плюс, лікар завжди на зв’язку і це не просто формально так. Всі пологи лікар провела біля мене і підходила за будь-якої потреби. Ні з чим не зволікала і все робила без зайвої метушні. Дуже рекомендую, якщо обираєте лікаря на пологи, обрати Оксану Віталіївну!
Величезне спасибі Ткаченко Оксані Віталіївні. Вона допомогла з’явитися на світ нашій дівчинці 06 лютого. Дякую керівництву клініки за добре організовану роботу клініки на бул. Лепсе, 65.
Хочу висловити Вам велику подяку за Ваш професіоналізм, Вашу тонку та делікатну роботу. Ви чудовий лікар і людина з великим та добрим серцем. Дякуємо Вам за Вашу працю та індивідуальний підхід. Від душі бажаю Вам довгих років успішної діяльності, міцного здоров'я, життєвого благополуччя, домашнього затишку та добрих людей у житті.
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякую Вам за високий професіоналізм! У найважливіший день мого життя, Ви були поруч) Дякуємо!
Ткаченко Оксано Віталіївно, дякую Вам за легкі і благополучні пологи, за підтримку і професійність, за позитивний настрій і віру в найкращий результат. Завдяки Вашій роботі спогади про пологи – це не страх, а новий позитивний досвід. Сподіваюсь, прийдемо до Вас ще:)
Народжувала 16.09.2014 р. Хотіла б висловити величезну подяку Ткаченко Оксані Віталіївні. Була велика кількість швів, через 6 годин після пологів вже ходила, і досі все відмінно. Спасибі велике за нашу донечку. Руки золоті. ISIDA раджу триматися за таких професіоналів!!!
Хочу народжувати ще! Оксана Віталіївна, вже вкотре дякую долі, що потрапила до вас! Наша вагітність мала свої виклики, і тому рада що була абсолютно впевнена у своєму лікарі! А пологи то взагалі як чудо пройшли) Дякую! дякую за вашу професійну та людську уважність!
Без перебільшення Оксана Віталіївна - це приголомшливий лікар. Кращий лікар, якого мені доводилося зустрічати. Наш шлях до народження малюка був довгим. З вибором клініки і пологового будинку спочатку сумнівів не було, адже Ісіда - це номер 1 в Україні. І пощастило вибрати саме Оксану Віталіївну для ведення вагітності. Це дуже професійний і чуйний лікар, я дійсно відчувала професіоналізм і турботу в кожній її дії. Ніяких зайвих призначень, завжди все чітко і аргументовано. В результаті вагітність моя протікала дуже приємно і легко. Я зрозуміла, що тільки з цим лікарем буду відчувати себе комфортно і впевнено на пологах, тому було прийнято рішення народжувати з Оксаною Віталіївною. У пологах трапилася складна ситуація, але завдяки дуже швидкої реакції лікаря, її чіткості та професіоналізму, у мене народився чудовий здоровий малюк. Під час всього мого перебування в пологовому будинку вона мене також дуже підтримувала.
Ткаченко Оксана Віталіївна, дякуємо Вам за нашу доньку Анастасію, якій Ви допомогли з'явитись на світ. Дякуємо за Ваш професіоналізм і вміння! Всіх благ Вам!
Ткаченко Оксана Віталіївна – фахівець з великої літери, дуже чутлива та чуйна. Я жодної секунди не пошкодувала про вибір лікаря. Завдяки її золотим ручкам відновлення після пологів пройшло дуже швидко та безболісно. Дуже вдячна Вам за те, що прислухалися до всіх моїх побажань у процесі пологів і зробили все, щоб ще залишалися сили пожартувати.
Ткаченко Оксана Віталіївна, дуже вдячна Вам за синочка. Ви мені дуже допомогли! З Вами пологи пройшли не страшно. Обов'язково прийдемо за другим тільки в ISIDA.
Зв'яжіться з нами за телефонами