У Богданы Яровой – трое сыновей. Сейчас она счастливая мама, но цена, заплаченная ею за это счастье, по силам далеко не каждой женщине. Впрочем, судите сами. Свою историю Богдана рассказывает сама, своими, идущими из самого сердца, словами.
При першому спілкуванні з Оленою Володимирівною розумієш наскільки сильно вона любить діток і переживає за їхнє здоров'я. Ця людяність, доброта і висока кваліфікація дуже важливі характеристики лікаря і вони в повній мірі є у Олени Володимирівни! Дякую вам велике за підтримку, турботу і увагу до нашого малюка і до мене!
Дякую клініці ISIDA за тепло й турботу, якими Ви оточуєте майбутніх і щасливих матусь. Дуже приємно, що в Києві є подібна клініка. Окреме спасибі Шипіловій Наталії Миколаївні за доброту та чуйність, які вона виявляла в період моєї вагітності, Грицьку Віктору Степановичу – за появу на світ мого сина, Хілобок Олені Володимирівні – за здоров’я мого синочка! Усім акушеркам післяпологового відділення: дівчатка, спасибі велике, без вас я б не впоралася.
Чудова лікар і світла, добра людина. З любовʼю ставиться до своєї професії і до кожної дитинки. Все показує і розказує мамі, як доглядати, що робити. Відчувається, що дитинка в надійних руках.
Зв'яжіться з нами за телефонами