Очікуючи на народження дитини, батьки у своїй уяві малюють ідилічну картину подальшого сімейного життя.
Лікар проводив пологи в ніч з 14.01.21 на 15.01.21 і показав себе справжнім професіоналом. Дуже вдячні. Також, вдячні іншому персоналу, який теж впорався на відмінно.
Пощастило потрапити на пологи до лікаря 14.03.2021 Дуже вдячна за допомогу у появі на світ мого синочка. Дуже переживала і боялася так, як перші пологи, але все пройшло швидше і легше, ніж я думала. Дякую лікарю за оперативність та професіоналізм.
Хочу висловити величезну подяку Зінченко Віталію Вікторовичу, за професіоналізм, приємний контакт і допомогу під час пологів! Завдяки йому народила сама і без анестезії 9.08.2016! Дякую за Вашу підтримку, так як народжували ми як команда! Сподіваюся, наступного разу потрапити до Вас! Дякуємо!
Віталій Вікторович Зінченко – лікар від Бога!!! Процес пологів в ISIDA, пролетів непомітно. Почуття гумору, гарний настрій, позитив, професіоналізм. Дякуємо за синочка!
Дуже позитивний лікар! Народила сьогодні під його наглядом малюка! Лікар був максимально уважний, заряджав своєю енергією і позитивним настроєм. Пологи пройшли швидко і безболісно!
Не могла навіть уявити, що бувають такі лікарі. Він став справжнім другом і підтримував абсолютно в усьому. Розумів і прислухався до мене, заряджав мене на позитив і легкі пологи. Спасибі Вам величезне, народила сина 2 дні тому !!!!
Хочу висловити величезну подяку Зінченко Віталію Вікторовичу за професіоналізм, приємний контакт і допомогу під час пологів! Завдяки йому народила сама і без анестезії 9.08.2016! Дякую за Вашу підтримку, так як народжували ми як команда! Сподіваюся наступного разу потрапити до Вас! Дякуємо!
Величезна подяка лікарю Зінченко В.В.! Ми залишилися в захваті від професіоналізму і його підходу! Приймав у мене пологи, о 02:15 народилася донечка. Величезна підтримка, професійний, індивідуальний підхід, турбота, спокій, терпіння, упевненість з його боку зробили процес народження нашої дівчинки чарівним! При відвідуванні дня відкритих дверей в Isida, цей лікар відразу справив хороше враження! Прийдемо ще народжувати! І дай Бог Віталій Вікторовичу Вам міцного здоров'я і ще більше щасливих матусь і дітей!
Величезна вдячність Віталію Вікторовичу за супровід моєї вагітності та ведення пологів! За Його професіоналізм, чуйність, вміння слухати й чути, необхідну наполегливість й здатність знайти підхід, заспокоїти жінку в особливому ніжному стані. Гарні спогади від вагітності та пологів - це безцінно! Дяка від мене та Емілії
Зінченко Віталій Вікторович – спасибі Вам за правильний настрій на пологи! Позитив, легкість та спокій, дуже розташували і допомогли нам в пологах!
Дякую Зінченко Віталію Вікторовичу за пологи. Вони були нелегкі, але лікар зміг як заспокоїти, так і професійно виконати свою роботу. Ставлення дуже індивідуальне. Здавалося, що крім мене нікого важливішого немає! Мені взагалі пощастило з черговою бригадою. Дякую за сина!
Зв'яжіться з нами за телефонами