Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дорога ISIDA, хочу сказати величезне спасибі вам!

Дорога ISIDA, хочу висловити величезну подяку вам за те, що пологи у мене асоціюються з найщасливішою подією в житті! Пройшов місяць після моїх пологів у вас, а я вже сумую. Дуже вдячна лікарю з великої літери Баннікову Володимиру Івановичу та акушерці Антоніні за мою донечку! Пологи пройшли швидко, абсолютно безболісно, чудовий персонал, дуже хороше ставлення. А який тут чудовий післяпологовий догляд! Я так рада, що ми обрали саме цю клініку! Усі мої знайомі, які народжували в ISIDA, відгукуються тільки добре (я навіть не знаю, до чого можна причепитися). Дякую вам ще раз за те, що робите людей щасливими! За братиком для нашої Сонечки ми прийдемо тільки до вас!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 11:03
Інші відгуки про цю клініку

Величезне дякую за доньку!

Паламарчук Аліна Миколаївна – прекрасний лікар і людина! Дякую величезне за доньку! Дійсно відчувається щире бажання допомогти та досягти позитивного результату.

Юлія
28 січня 2017 р. 09:56

Клініка гарної якості!!!

Велике спасибі Данилко Вероніці Олександрівні! Клініка гарної якості!!! Зберігайте почуття щирості до своєї роботи! Щирість, доброта і душевність - це ті почуття, які допомагають робити цей світ кращим.

Мишкіна Ілона
30 липня 2016 р. 12:36

Величезне спасибі всім лікарям клініки ISIDA.

Величезне спасибі всім лікарям клініки ISIDA. Паламарчук Аліні Миколаївні спасибі за початок довгого і в той же час короткого (9 міс.) початку шляху до довгоочікуваного щастя. Бичевській Розалії Газізянівні, Танюші, дякую Вам за супровід. До Вас на прийом – завжди як на свято. Данилків Олег Омелянович, спасибі, не очікувала, що пологи можуть пройти так легко. Повернуся ще! :-) Дякую!

Корниенко Татьяна
01 серпня 2016 р. 09:01

Ісіда перевищила мої очікування і продовжує це робити!

Народжували в жовтні 2016. Мені, звичайно, говорили знайомі, що задоволені сервісом Ісіди, але мої очікування Ісіда перевищила і продовжує це робити! Персонал: Підтримка лікарів та акушерів просто на висоті. Коли прибула з переймами на перший огляд, а це не найприємніша процедура, огляд зробили дуже акуратно, ще й животик погладили:) Ставлення дуже тепле і дбайливе, лікарі реально люблять свою роботу, дуже уважні, абсолютно немає відчуття конвеєра (як буває в держ. пологових будинках). Пологи: вибачте за інтимні подробиці, але я можу сказати, що 70% роботи при пологах зробила не я, а лікарі. І відсутність розривів - це повністю їх заслуга (дівчата зрозуміють). Палата і їжа: палата відмінна, підтримка гінекологів та неонатологів 24 години на добу, що дуже важливо, коли ти перший раз взагалі знаходишся поруч з новонародженим і не знаєш як себе з ним вести:). Їжа смачна, 4 рази на день, наїдалася добре! А вечерю мені підвезли через 15 хвилин після пологів. Післяпологове обслуговування: Візит після пологів входить в пакет, платити окремо не потрібно. Коли з'явилася після пологів вперше в відділенні через місяць після пологів, дівчата на ресепшені розпитали, як я себе почуваю і як поживає малюк (персонал знає клієнтів в обличчя і пам'ятає хто вже народив, а хто ні:)) - дрібниця, а приємно! Вартість: Скажу відверто, вартість для мене була завелика. Але після пологів я зрозуміла, що заплатила б і в два рази більше за все це. Всім кажу - народжувати тільки в Ісіді!

Юлія
18 листопада 2016 р. 10:36

Моя ода подяки ISIDA

Нам вже 2,5 місяці, але все ніяк не знаходилося часу висловити свою величезну подяку вже такій улюбленої клініці. Все почалося з постановки на облік. Коли в наш будинок постукала незабутня новина про те, що ми станемо батьками, в пріоритеті стало вибрати клініку для ведення вагітності, яка буде недалеко від роботи, і де не треба буде стояти в черзі. І так, без будь-яких рекомендацій, знайомств, просто по інтуїції я встала на облік в ISIDA до Ярошевич Оксани Петрівни. Чудовий лікар, мудрий психолог і доброї душі людина. За всю вагітність ніякої паніки, істерики. Дякую Вам за легку і щасливу вагітність! Також безмірна вдячність Зінченко Віталію Вікторовичу та черговій бригаді за підтримку, і за нашого здорового синочка. Все пройшло швидко і легко. Професіоналізм, спокій і турбота – це дуже цінно! Дякую за професіоналізм, смачне харчування, привітне ставлення медперсоналу, турботу і підтримку, і повна відсутність відчуття, що ти в лікарні. ISIDA, дякую за найкращий день в нашому житті! Емоції і захоплення переповнюють нас по сьогоднішній день. Ви – найкращі!

Тетяна
07 вересня 2017 р. 20:25

Дякую Віктору Степановичу

Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу! Я таких шикарних лікарів ще не зустрічала. Він перетворив мої пологи на свято. Лікар від Бога. Я просто в захваті досі від нього! Я дуже рада, що обрала саме цього лікаря й усім його раджу, кращого лікаря знайти неможливо! Велике вам дякую!

Рената
17 вересня 2014 р. 10:16

Дякуємо за ваш професіоналізм

Дуже дякуємо за турботу і піклування. Дякуємо за вам професіоналізм, бажаємо Вам і далі дарувати людям щастя!

Семья Богомазовой Ольги
05 березня 2015 р. 11:35

Клініка – СУПЕР!

Спасибі лікарям, акушеркам, медсестрам і всьому персоналу за турботу і увагу. Клініка – СУПЕР!

Монастирук Ангеліна
30 січня 2016 р. 12:39
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті