Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Наступну дитину буду народжувати у вас

Наступну дитину буду народжувати у вас. Дякую лікарям та персоналу за турботу, уважність та розуміння! Чудова атмосфера, професіоналізм, Лікарі з великої букви.

Світлана Цимбалюк
11 травня 2015 р. 19:23
Інші відгуки про цю клініку

Шевель Т. Г. – дуже гарний лікар!

Шевель Тетяна Григорівна – дуже гарний лікар, тактовна та уважна! Хороший спеціаліст на своєму місці!!!

Катерина
15 серпня 2017 р. 09:43

Висловлюю щиру подяку за сина.

Висловлюю щиру подяку за сина. У Вашій клініці дійсно працюють фахівці вищого класу. Ви молодці! Дякую за затишок, турботу. Все на вищому рівні. Так тримати!

Сторожилова Тетяна
14 липня 2016 р. 14:22

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі!

Дорогі лікарі, медсестри, акушери, неонатологи і всі-всі-всі! Спасибі Вам величезне, а особливо Ребеківші Н.А., Майшмаз І.С., акушерці Катерині Володимирівні, Галині. Ви особливі, будьте щасливі!!!

ааа
20 лютого 2016 р. 13:37

Дякую за такий теплий прийом!

Дякую за такий теплий прийом! Все просто відмінно і ми всім залишилися задоволені. Щасливих Вам батьків і багато здорових діток! Ви молодці! Прийдемо за третім!

Тимофєєва Дарина
16 липня 2016 р. 14:20

Спасибі велике за правнука.

Спасибі велике за правнука, за професіоналізм, добре і чуйне ставлення до породіллі та новонародженого. Добра, щастя, здоров'я і успіхів Вам всім.

Від родини Борисенко Олександри
20 березня 2016 р. 12:55

Не втрачаємо почуття величезної вдячності клініці ISIDA

Вже рік минув відтоді, як у березні 2014 року в клініці ISIDA народився наш чудовий синочок. Минулий рік – чималий термін, переповнений екстраординарними (або далеко непересічними) подіями для нас, і ми, як батьки, не втрачаємо почуття величезної подяки та вдячності клініці ISIDA та її кваліфікованому персоналу. Особливу подяку хочеться висловити Шипіловій Наталії Миколаївні за професійне, комфортне та коректне ведення вагітності. Я, як мама, дуже рада, що обрала саме цього лікаря, оскільки вона з великою участю й увагою ставиться до пацієнтів, не призначає зайвих медикаментів або процедур і завжди вміє підібрати правильні слова, якщо потрібно заспокоїти трохи схвильованих майбутніх батьків, особливо майбутніх мам. Також окрема подяка Грицьку Віктору Степановичу, у високому професіоналізмі якого нам довелося переконатися на особистому прикладі. Незважаючи на ускладнення, що виникли в процесі пологів, правильно та своєчасно прийняті ним рішення та їх майстерне виконання дозволили нам вже упродовж року насолоджуватися щастям бути батьками нашого славного карапуза. Спасибі Вам величезне! Проїжджаючи повз ISIDA, завжди в душі відчуваємо приємне відчуття нашого сімейного особливого місця, схожого за сприйняттям на рідний дім. Хочемо побажати вам якомога більше щасливих новоспечених батьків і їх чудесних творінь – новонароджених! А ми обов’язково повернемося до Вас знову, за другим малюком.

Наконечная Наталья
25 березня 2015 р. 12:01
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті