Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Відмінна клініка. Весь персонал чудовий, працюють дуже добре.

Відмінна клініка. Весь персонал чудовий, працюють дуже добре. Величезне спасибі за щастя, яке Ви нам подарували.

Від родини Плосконос Анастасії
10 травня 2016 р. 13:16
Інші відгуки про цю клініку

Прекрасний професіонал своєї справи

Грицько Віктор Степанович – прекрасний професіонал своєї справи, який допоміг з’явитися на світ моєму старшому синові!!! Дякую вам!!!

Світлана Кожуховська
15 квітня 2015 р. 08:54

Спасибі, що завжди поруч!

Дуже вдячна Ткаченко Оксані Віталіївні за уважність, професіоналізм і чуйне серце, любов до роботи! Спасибі, що завжди поруч!

Анна
20 вересня 2020 р. 08:29

Ще раз величезне спасибі!

Від усього серця хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки ISIDA за найвищий професіоналізм, за неоціненну допомогу, яку ми отримали під час народження нашого першого малюка.

Важко навіть уявити, як можна було пройти через труднощі, якби не кваліфікований догляд і сердечна підтримка всього персоналу. Окреме спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за його професіоналізм і людяність, а також за його почуття гумору та підтримку у важкі хвилини. Хочеться побажати всім вам величезного здоров’я, терплячих пацієнтів, удачі в усіх ваших починаннях, успіхів у вашій нелегкій праці. Ще раз величезне спасибі! Навіть не віриться, що не хочеться йти з клініки додому, сподіваємося повернутися ще раз.

Дякую! Сім’я Сібірі

семья Сибири
30 червня 2009 р. 12:47

Спасибі, ISIDA, за Вашу роботу!

Вітаю.

Мене звуть Колін Джонсон. ISIDA була прекрасним місцем для нас, обслуговування Юлії Опанасюк було на світовому рівні. Я буду рекомендувати ISIDA всім вагітним жінкам в Україні.

Дякую за ваш сервіс і розуміння.

Коллін Джонсон

Оригінальний текст:

Hello. My name is Colleen Johnson.

ISIDA has been a wonderful place for us and Yulia's service has been world class. I will recommend ISIDA to all pregnant women in Ukraine.

Thank you for your service and understanding.

Colleen Johnson

Колин Джонсон
28 березня 2014 р. 11:44

Дякую всім за професіоналізм, позитивні емоції та впевненість.

Ми хочемо подякувати колективу клініки за все хороше, що він зробив для нас з моменту знайомства, під час вагітності і до першого випускного нашої дочки – виходу з пологового будинку. Друзі, дякую всім за професіоналізм, позитивні емоції, впевненість, які Ви даруєте своїм великим і маленьким пацієнтам.

Анна та Віталій Тихі
15 вересня 2016 р. 13:21

Дякую за синочка Ванюшу

Спасибі клініці ISIDA! Спасибі всім лікарям, які допомогли завагітніти, виносити і народити нашого синочка Ванюшу. Дай Бог Вам всім здоров'я, миру Вашому будинку і любові!

Наталія та Олег Скрипка
12 вересня 2016 р. 15:35

Завдяки ISIDA, ми точно знаємо як виглядає щастя

6 років тому ми вперше задумалися про дитину. Здавалося, що місяць-два і на тесті ми побачимо бажані дві смужки. Щомісяця будуть фото зростаючого животика, в рамочках фото з УЗД, народження крихітки, молоді батьки... і продовження казки, нескінченної і безхмарної. Через рік почалися обстеження, гормони, пошук діагнозу. Постановка одного і зняття іншого. І в кожній клініці все спочатку, аналізи, гормони, запевнення, що тепер точно все вийде. І так ще близько 3 років. Нескінченні клініки чергувалися з перемиканням уваги, але результату не було і повністю переключитися було неможливо. А потім ми потрапили в ISIDA. І раніше замислювалися про цю клініку, але якось не звертали увагу, щось пробували кудись ходили. А потім за тиждень кілька людей порадили прийти сюди. Одна лікар нам сказала – "йдіть до Хажиленко Ксенії Георгіївни і вже на початку літа підете з животиком". Перша ж консультація вселила мені впевненість і я зрозуміла, що з Ксенією Георгіївною і Дашею Кінюк ми обов'язково прийдемо до нашої мрії. Так вийшло, що в той рік довелося відкласти початок лікування. Але вже в наступному - 2016 - ми були впевнені, що все вийде. Це був непростий період, але ми відчували підтримку, увагу, розуміння Ксенії Георгіївни і Даші. Їх професіоналізм і впевненість не давали нам приводів для сумнівів. Так, іноді до мрії йдеш довше, ніж хотілося б, але воно того варте. Ми розуміли, що невдачі це теж досвід і кожен крок робить нас ближчими до мети. В результаті обстежень, спроб ДРТ, ми прийшли до ЕКЗ. Я не налаштовувалася, що все вийде з першого разу. Багато чула, що перше ЕКО це проба, а вже з другого шансів більше. Було багато страхів на початку протоколу. А в день перенесення, коли всі зробили, мені в руку вклали фото УЗД і сказали – "а ось і твій малюк". Я не можу передати ті емоції. Звичайно, це був початок, ніхто не знав як все буде. Але це був уже МІЙ малюк, НАШ. І ось через днів 7, не дочекавшись ХГЧ я зробила тест, і вперше в житті побачила дві смужки. Я не передам емоцій своїх і чоловіка. Переповнює щастя і бажання запам'ятати цей момент, прожити його вдвох і в повній тиші. Тільки з неймовірним, до тремтіння, щастям всередині. І через хвилин 30, ми задавали один одному одне питання – "це правда? це відбувається з нами? ". А ще через кілька днів був дзвінок і результат ХГЧ все підтвердив. І це був початок літа. А потім були фото животика, були УЗД і ретельне вклеювання їх у блокнотик. Були заповітні – "у вас буде дочка" ... А зараз в руці крихітна долонька. Поцілунки улюблених п'ят. Перше впізнавання батьків, перші посмішки. Я не можу підібрати слів, щоб висловити як ми вдячні Ксенії Георгіївні, Даші, Жені, які були з нами, підтримували і завдяки яким, ми точно знаємо як виглядає щастя. Дякуємо!

Евгенія
31 березня 2017 р. 07:52

Найбільша подяка

Величезне спасибі колективу і Богу за такого улюбленого сина. Процвітання, успіхів, побільше грошей колективу!

Вікторія та Євген Герасимчук
27 серпня 2016 р. 10:56
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті