Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі їй за професіоналізм, людяність, відкритість!

Народжувала в клініці Ісіда, виникли проблеми з ГВ, була набряклість, яка не проходила два дні, дитину годувати не могла, вирішити мою проблему змогла консультант по ГВ Чередніченко Анна, дякую їй за професіоналізм, людяність, відкритість.

Юлія
17 грудня 2020 р. 14:49
Інші відгуки про цю клініку

Лікар від Бога і людина чудова!

Завдяки Паламарчук Аліні Миколаївні нам вже 2 роки! Величезне їй спасибі! Після 10-ти хвилин спілкування з Аліною Миколаївною пішли всі сумніви і ми вже без коливань і страху розпочали програму! Лікар від Бога і людина чудова! Хочемо повторити!)

Олена Швець
15 квітня 2016 р. 09:10

Материнство – це особливий вид щастя.

Материнство – це особливий вид щастя. І, мабуть, немає щастя більшого, ніж усвідомлення того, що тепер – ти мама. Центр Всесвіту для однієї крихітної людинки, якій потрібна твоя ніжність і любов. Три місяці тому я вперше стала мамою прекрасного хлопчика. Ми із чоловіком жили мріями про нього два роки. Тому наша зустріч була запланованою і довгоочікуваною. Відбулася вона в ISIDA, за що я дуже вдячна долі. Також тут ми проходили спостереження під час вагітності та курси підготовки до пологів. Завдяки ISIDA я почувалася захищеною від першого УЗД плоду, яке підтвердило вагітність, до першої зустрічі із синочком. Веденням моєї вагітності займалася лікар-репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна, і за це я хочу їй подякувати від усього серця. На певному етапі у мене з’явилася загроза викидню… Важко пояснити словами, що я тоді відчувала, бо це щось значно більше, ніж просто страх. Але Світлана Вікторівна зберегла життя нашому малюку і знайшла потрібні слова, які мене тоді дійсно заспокоїли. Вона стала для мене не просто лікарем, а й хорошим другом. Дату пологів я знала завчасно, оскільки у мене мав бути планований кесарів розтин. Але наш синочок вирішив з’явитися на світ днем раніше. Тому пологи у мене приймала черговий лікар акушер-гінеколог Іванюта Олена Веніамінівна. Я дуже хвилювалася, що все пішло не за планом, але пологи відбулися швидко і легко. Завдячуючи Олені Веніамінівні вже через годину після початку пологів я тримала на руках свого синочка. Тож я б хотіла щиро подякувати їй, а також анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Під час пологів він тримав мене за руку і тихенько нашіптував, що відбувається навколо. Його підтримка допомогла мені заспокоїтися, що, повірте, вкрай важко зробити, коли ти народжуєш. А ще завдяки йому у нас є неймовірно зворушливе фото нашого синочка, яке він зробив на телефон чоловіка після закінчення пологів. Зізнаюся чесно, перші декілька днів у статусі матусі були для мене вкрай складними. Я боялася взяти синочка на руки, не знала, як заспокоїти його, коли він починав плакати. Зараз я розумію, що це нормальний процес, але тоді все сприймалося по-іншому. Я була в стані стресу, із якого мені допомогла вийти лікар-гінеколог Кущ Алла Василівна. Вона, як та фея-чарівниця, прийшла і заспокоїла мене. Її підтримка та небайдужість допомогли мені відчути радість материнства, відкинувши всі страхи. І за це я їй щиро вдячна. А загалом я би хотіла подякувати всім, хто працює в ISIDA, починаючи від лікарів і закінчуючи прибиральницями. Бо цим людям небайдуже, якщо тобі зле чи боляче. Вони помічають важливі деталі, підтримують, заспокоюють, огортають любов’ю… Таке ставлення у поєднанні із неймовірним професіоналізмом – безцінне. Я переконалася в цьому особисто! Переконайтеся і ви!

Наталья
09 жовтня 2019 р. 19:02

Прошу оголосити подяку лікарю Паламарчук А.М.

Прошу керівництво клініки ISIDA оголосити на оперативній нараді лікарю Паламарчук А.М. подяку. Це лікар з великої букви, дуже чуйна людина,має особливий підхід до кожного. Велике їй дякую за її професіоналізм, за вагомий внесок в розвиток клініки. Ми дуже їй вдячні за омріяного сина.

Ольга
28 вересня 2015 р. 09:53

Бажаю всім вам процвітання та поширення

Після першого візиту в клініку ISIDA та бесід з Вікторією Віталіївною ми з чоловіком без коливань прийняли рішення – це те, що нам потрібно.

Протягом усього спостереження вагітності Вікторія Віталіївна дуже професійно та в той же час дуже просто пояснювала та відповідала на наші запитання. Величезна їй подяку за увагу та турботу.

Особисто від мене велике «людське спасибі» Віці, яка доглядала мене після операції в реанімації. Від наших хлопчиків – Дениса та Жені – хочемо подякувати «маму Олену» і «маму Інну Дем’янченко», які так уважно та професійно про них дбали.

Я була зворушена увагою та ставленням Олі й Тетяни: Оля прийняла мене після реанімації, а Тетяна вселяла надію, що молоко з’явиться.

Олена Веніамінівна, дякую Вам за підняття бойового духу, за те, що не давали розкисати. Усім лікарям дитячого відділення дякую за увагу до наших хлопчиків. Велике спасибі Олені Володимирівні, постараємося Вас не підвести.

Про клініку ISIDA найпозитивніше враження. Усе на гідному рівні: і медичне обслуговування, і сервіс. Побільше б таких установ в Україні!

Бажаю всім вам процвітання та поширення! З вдячністю та повагою, Штихно Андрій, Вікторія, Женька й Дениско.

з подякою та повагою Штихно Андрій, Вікторія, Женечка та Дениска
12 лютого 2010 р. 11:01

Завдяки ISIDA мій синочок живий!!!

Я жодної секунди не пошкодувала, що народила в ISIDA!!! Завдяки цій клініці мій синочок живий!!! ДЯКУЮ В. І. Баннікову та О. Є. Чечельницькому – вони фахівці з великої літери!!! Важкі пологи. 36-й тиждень. Гестоз. Екстрений кесарів розтин. Сьогодні 10-й день після операції, а я вже й забула, що в мене була смугова операція! Ставлення відмінне! Персонал у реанімації допоміг мені стати на ноги в прямому сенсі. Писати можна багато, але скажу так: у такій клініці я б народжувала щотижня!!!

Алина
11 травня 2015 р. 20:24

Величезне спасибі лікарям клініки ISIDA!

Величезне спасибі лікарям клініки ISIDA, а особливо моєму ведучому лікарю Марченко Тетяні, за підтримку та впевненість під час вагітності. Чуйне ставлення та правильне ведення вагітності дали свої плоди.

Після 11 років безуспішних спроб ми стали батьками двох гарненьких дівчаток. Спасибі Вам за це щастя!

Клингхаген Людмила и Дитер
10 жовтня 2011 р. 10:18
Відгуки
Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті