Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Прийду за третім у клініку ISIDA!

Дуже вдячна співробітникам клініки ISIDA за їх професіоналізм і турботу!

У клініці працюють справжні професіонали. Особливу подяку хочеться висловити лікарю Ткаченко Оксані Віталіївні! Лікар, який є професіоналом з великої літери. Справжня жінка, здатна підтримати, заспокоїти та вселити надію!

Прийду за третім у клініку ISIDA!

Парфенова Инна
07 березня 2015 р. 09:11
Інші відгуки про цю клініку

Величезне дякую клініці ISIDA за все, за онука, за увагу до нас.

Величезне дякую клініці ISIDA за все, за онука, за увагу до нас. Ми дуже раді, що перший онук (сподіваюся, не останній) народився тут. Спасибі всім!!! Ми вас любимо! Дідусі та бабусі.

Від родини Мекшун Аліни
29 лютого 2016 р. 11:32

Дякуємо за ваш професіоналізм

Дуже дякуємо за турботу і піклування. Дякуємо за вам професіоналізм, бажаємо Вам і далі дарувати людям щастя!

Семья Богомазовой Ольги
05 березня 2015 р. 11:35

Дуже задоволені прийомом в клініці.

Дуже задоволені прийомом в клініці. Приємні і ввічливі співробітники. Робили УЗД на 32 тижні вагітності – задоволені.

Ірина Шинкарук
17 березня 2016 р. 13:54

Ми дуже раді, що наша дівчинка народилася в ISIDA.

Ми дуже раді, що наша дівчинка народилася в ISIDA. Високий професіоналізм лікарів, вчасно прийняте рішення, чудовий персонал і прекрасний догляд! Ви врятували наше чудове життя! І ми Вам дуже-дуже вдячні! Ви даруєте дива! Дякуємо.

Моренцова-Шулик Олена Сергіївна
16 лютого 2016 р. 13:30

Велика подяка від Анни та Міхаели Павліченко

Велика подяка від Анни та Міхаели Павліченко. Я приїхала в Київ на третьому триместрі вагітності і шукала лікаря і клініку, яка б мені підійшла. Для мене було важливо мати найкращих спеціалістів разом із хорошим сервісом. Клініка «Ісіда» відповідала всім моїм вимогам. Працівники колл-центру та ресепшн завжди були дуже привітними та ввічливими. Анастасія та Дарія надавали професійну та завжди ефективну підтримку із запитами та документами щодо страхування. Пряме виставлення рахунків було здійснено за допомогою моєї міжнародної страховки, тож мені не потрібно було турбуватися про оплату рахунків і претензій кожного візиту. А найбільша подяка нашому лікарю Ткаченко Оксані Віталіївні. Велика турбота в її роботі! Завжди на зв'язку, пильна увага до моїх вподобань та емоційна підтримка. Я хотіла мати природні пологи, але Мікаела, моя донька, не поспішала і не поспішала виходити. Оксана Віталіївна дала нам максимум часу на очікування під ретельним контролем. У той момент, коли це стало небезпечним для дитини, нас відвезли в операційну на екстрене кесарів розтин. Тож план пологів не був потрібний, але найголовніше здоров’я моє та малюка не постраждало. Найчарівніша мить у моєму житті пройшла якнайкраще, і я вдячна за це клініці «Ісіда»!

Ганна Павліченко
06 лютого 2021 р. 14:25

Золотими руками цього лікаря, Бог творить чудеса!

Золотими руками цього лікаря, Бог творить чудеса! Ирина Миколаївна вкладає частинку своєї душі в кожне нове життя. Вона з першої спроби ЕКЗ змогла подарувати мені сина! Бажаю їй міцного здоров'я, щастя і успіхів в її найважливішій місії!

Оксана
01 січня 2019 р. 15:13

Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася!

Моєму синові днями виповнюється рік. Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася. Від медсестричок до профільних фахівців. Завдяки їм моя вагітність, пологи і перший рік малюка були спокійними, щасливими і комфортним. Особливо Гончару Костянтину Володимировичу і Гаврилюк Лесі Олексіївні - вони вели мою вагітність. Завдяки їм кожне відвідування було легким і невимушеним. Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді. Вона настільки допомагала мені під час пологів, що було зовсім не страшно. Я відчувала справжню людську теплоту і підтримку. Зараз мій малюк, теж, спостерігається в Ісіді на Печерську, в Іллі Валерійовича Яручика. Якщо раптом зважуся на другу дитину, то питання вибору клініки навіть не стоїть))))

Ольга
15 липня 2020 р. 21:35
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Статті