Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дозвольте висловити моє щире почуття...

Шановний Рогозинський Валентин Олександрович! Дозвольте висловити моє щире почуття сердечної подяки за Ваший високий лікарський професіоналізм і душевні людські якості.Чуйне, людяне відношення до пацієнта з боку всього обслуговуючого персоналу.Чистота та стерильність у побуті, а саме найголовніше, турбота...В моєї доньки встановили діагноз:"Вкорочення правої нижньої кінцівки до трьох см.Операція проходила по новій технології. Двічі виконано маленькі розрізи по передньо-медіальній поверхні нижньої третини лівого стегна до 4 см., і встановлені дві 8- подібними пластини та 4-ма гвинтами,та накладені косметичні шви.Після цього ногу не було загіпсовано.Дитина мала змогу вільно пересуватися, і не довго знаходитися на лікарняному ліжку.Післяопераційний період перебігав без ускладнень.Рана загоїлась.Хочеться побажати лікарям успіхів у їхній не легкій праці,а людям не боятися звертатися із своїми проблемами до таких професіоналів, адже вони можуть допомогти красиво і малоінвазійно!!!

Олена
25 березня 2019 р. 18:06
Інші відгуки про цю клініку

Мы чувствовали комфорт и заботу, как в гостях у родного человека. Ми відчували комфорт і турботу, як в гостях у рідної людини.

Написати цeй відгук я планувала щe 2015 року, коли після пeршої надскладної вагітності на світ з`явився наш пeрший малюк, алe з появою дитини, моє бажання відходило на другий план. Протe коли в клініці ISIDA нам допомогли виходити нашу другу, нe мeнш складну вагітність, стало зрозуміло – відкладати нe можна й нeодмінно і тeрміново нeобхідно написати вдячний відгук чудовому лікарю віділeння ISIDA Оболонь – Чeрвак Наталії Миколаївні. Самe вона допомогала вeсь цeй довгий і складний для нас пeріод, щонаймeншe, нe складати руки й збeрігати спокій, докласти усіх зусиль аби збeрeгти й виходити вагітність. Кожeн раз, приходячи на прийом до Наталії Миколаївни, ми відчували комфорт і турботу, ніби в гостях у рідної людини, вона розвіювала всі сумніви і тeрплячe ставилася до пізніх дзвінків, навіть у вихідні або під час своєї відпустки. За час двох вагітностeй вeсь пeрсонал відділeння став ніби рідним: дівчата з приймальної, лікарі УЗД, мeдсeстри й помічники, – усі турбувалися й підтримували. Завдяки їхнім старанням і зусиллям у нашій родині на два щастя більшe:) Дякуємо Вам! І чeкайтe на нас щe! Ваша родина Кримцових:)

Оксана Кримцова
11 жовтня 2016 р. 14:22

Чи не втомлюся говорити СПАСИБІ всьому колективу ISIDA!

Чи не втомлюся говорити СПАСИБІ всьому колективу ISIDA! Ви просто казка для вагітних і породіль! Іриночка Миколаївна Вільга, дуже дякую, що протягом моєї вагітності були терплячі, уважними, дбайливими. Напевно стільки, як я, ще ніхто Вам ніколи не дзвонив. Спасибі величезне, що завжди були готові відповісти на мої, часом і дурні питання. Спасибі величезне Дикусарова Світлані Миколаївні за такі легкі пологи. Якби не ваша підтримка і настрій, я б здалася на першій же сутичці. Спасибі всьому колективу, що допомагаєте і дбаєте про нас в найважливіші моменти нашого життя!

Екатерина
14 січня 2016 р. 13:15

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:33

Дуже спокійний і приємний лікар

Спостерігалася у Вільги. Дуже спокійний і приємний лікар. Незважаючи на непросту вагітність, з Іриною Миколаївною я відчувала себе впевненою та захищеною, знала, що всі рекомендації високопрофесійні та обґрунтовані. Дякую вам і лікарям-акушерам за нашу диво-дівчинку. Я навіть не знаю, як би я змогла виносити здорову дитину без вашої допомоги та підтримки!

Татьяна
22 грудня 2014 р. 21:53

ISIDA - дякую за професіоналізм!

У 2008 році робила операцію з видалення фіброаденоми в грудях. Все пройшло відмінно. Окрема подяка лікарю Міненко Миколі Володимировичу. Сьогодні хочу подякувати керівництву клініки ISIDA за те, що оперативно відреагували на мій лист і не залишили мою проблему без уваги. Це говорить про серйозний підхід клініки до професіоналізму лікарів і іміджу компанії. Дякуємо!

Ніна
21 листопада 2017 р. 17:54

Добрий день!

Мене звуть Ірина, мені 30 років. Вже не перший рік ми з чоловіком боремося з проблемою безпліддя, в офіційному шлюбі ми 6 років, а результату жодного. Зверталися до багатьох лікарів нашого міста (Житомир), але жоден нам не допоміг, навіть не змогли встановити точний діагноз. Робили аналізи на гормони, овуляцію, УЗД, де результат був позитивний, але спермограма була незадовільна. Не прописавши ніякого курсу лікування, зробили інсемінацію – безрезультатно. Не знаємо, до кого звертатися. Просимо вашої допомоги, оскільки ви наша остання надія. Заздалегідь дякую!

ирина
21 серпня 2014 р. 07:03

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні.

Хочу висловити свою подяку доктору Червак Наталії Миколаївні. Можу сказати, що це Професіонал з великої літери. Протягом всього періоду спостереження вагітності доктор була не просто уважною, Наталя Миколаївна щиро переживала, на зв'язок виходила 24 години на добу, тримала на контролі ситуацію і комунікувала з лікарем, у якого я планувала народжувати. Одним словом, СПАСИБІ, Наталя Миколаївна, за те, що Ви така. Дуже хочеться, щоб все матусі мали можливість відчути таку турботу і рівень сервісу як в клініці ISIDA, хочеться щоб рівень державного забезпечення або наявність будь-яких партнерських програм з даною клінікою дав можливість багатьом жінкам прийняти правильне рішення в потрібний момент – рішення народжувати і не боятися стати мамою.

Стемповська Марія
12 жовтня 2016 р. 07:36

Спасибі Isida, за професіоналізм!

Хочу відзначити менеджера на Оболоні, звуть Аліна, дуже приємна дівчина, відразу розташувала дитину до себе. Дівчинка заспокоїлася, хоча і боялася йти до лікаря. Спасибі Isida, за професіоналізм!

Вікторія
08 червня 2020 р. 12:14

Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами.

Велика подяка Степановій Тетяні Вікторівні, за захоплюючий і корисний курс "Грудного вигодовування". Дуже-дуже багато корисної інформації, від появи молока і його корисних властивостей, до харчування мами. Все перераховувати не буду. Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами. Спасибі їй велике, за уважність, отримані знання, та приємне спілкування. Усім майбутнім мамам раджу пройти цей курс. PS: на перше заняття важливо взяти чоловіка, особисто я пошкодувала, що не взяла.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:09
Відгуки
Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті