Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Ісіда перевищила мої очікування і продовжує це робити!

Народжували в жовтні 2016. Мені, звичайно, говорили знайомі, що задоволені сервісом Ісіди, але мої очікування Ісіда перевищила і продовжує це робити! Персонал: Підтримка лікарів та акушерів просто на висоті. Коли прибула з переймами на перший огляд, а це не найприємніша процедура, огляд зробили дуже акуратно, ще й животик погладили:) Ставлення дуже тепле і дбайливе, лікарі реально люблять свою роботу, дуже уважні, абсолютно немає відчуття конвеєра (як буває в держ. пологових будинках). Пологи: вибачте за інтимні подробиці, але я можу сказати, що 70% роботи при пологах зробила не я, а лікарі. І відсутність розривів - це повністю їх заслуга (дівчата зрозуміють). Палата і їжа: палата відмінна, підтримка гінекологів та неонатологів 24 години на добу, що дуже важливо, коли ти перший раз взагалі знаходишся поруч з новонародженим і не знаєш як себе з ним вести:). Їжа смачна, 4 рази на день, наїдалася добре! А вечерю мені підвезли через 15 хвилин після пологів. Післяпологове обслуговування: Візит після пологів входить в пакет, платити окремо не потрібно. Коли з'явилася після пологів вперше в відділенні через місяць після пологів, дівчата на ресепшені розпитали, як я себе почуваю і як поживає малюк (персонал знає клієнтів в обличчя і пам'ятає хто вже народив, а хто ні:)) - дрібниця, а приємно! Вартість: Скажу відверто, вартість для мене була завелика. Але після пологів я зрозуміла, що заплатила б і в два рази більше за все це. Всім кажу - народжувати тільки в Ісіді!

Юлія
18 листопада 2016 р. 10:36
Інші відгуки про цю клініку

Ви є і будете найкращими !!!

Велике спасибі клініці ISIDA за синочка, за турботу і доброту персоналу. Ви є і будете найкращими !!!

Козуб Тетяна і Руслан
31 січня 2016 р. 12:41

Довго збиралася написати, але думка залишити відгук про свого лікаря, не відпускала мене з того моменту, відколи я до неї потрапила

Довго збиралася написати, але думка залишити відгук про свого лікаря, не відпускала мене з того моменту, відколи я до неї потрапила. Фірсова Наталія Олександрівна - ви мій янгол!))) І янгол не тільки мій, але і 2-х маленьких моїх людинок. Якби не цей професіонал з величезної літери, можливо мої дітки і не народилися б. Мені 42 роки і 15 з них я намагалася стати мамою. Виявилося, що завагітніти - це тільки 30% всього шляху... виносити і доносити до терміну двійню, в моєму віці - потрібна допомога професіонала. У Ісіду я звернулася тільки з двох спонукань - поруч з моїм будинком і вони займаються ЕКО, тобто знають особливості протікання такої вагітності. В саму Ісіду я потрапила, просто зателефонувавши в кол-центр. Перший запропонований мені лікар мене не влаштував, після 2х консультацій - занадто хвацьки поставився до тих факторів ризику, про які я знала. Я просто відчула, що мені потрібен інший лікар. Розпитавши колег, мені порекомендували звернутися до Наталії Олександрівни і я вдячна своїм знайомим і Богу, що потрапила до неї. З першого ж огляду я відчула увагу, високий рівень знань і розуміння моїх ризиків, а також всього того, про що я навіть не підозрювала, впевненість в тому, що ми з малюками в надійних руках. Вона чітко і без зайвих емоцій пояснила, що ми будемо контролювати і як часто. Я розуміла, щоразу, коли мені прийти наступного разу, які аналізи здати, якщо відхилення, то що робити, на що звернути увагу. Вона дуже чітко відстежила момент коли нам знадобилася допомога. Мій ворог - безсимптомний... розкриття шийки матки. Якби не її пильність, я могла б не побачити ніколи своїх Мішу і Машу. Вона наполягла, хоч деякі професори і були проти, на установці пессарію, раніше, і завдяки цьому і тому, що я лягла на збереження, я змогла доносити малюків до 34 тижня. Моя лікар супроводжувала мене коли я зателефонувала і сказала, що відійшли води і потім, коли після кесарева я була в палаті. Просто по-людськи цікавилася моїм станом. До цього у мене не було мого гінеколога. Їм був лікар-репродуктолог, з яким я пройшла весь шлях ЕКО. Тепер у мене є лікарр, якого я буду відвідувати і я щаслива, що зустріла такого лікаря. Моїм малюкам 6 місяців і я, дивлячись на них, часто згадую Наталію Олександрівну з вдячністю - вони є! Ми це зробили! Дякуємо! Окрема подяка всім співробітникам Ісіди, хірургічній бригаді (у мене дуууже акуратний і красивий шов від кесаревого).

Гасинець Тетяна
12 квітня 2020 р. 18:24

Дякуємо за ваш професіоналізм

Дуже дякуємо за турботу і піклування. Дякуємо за вам професіоналізм, бажаємо Вам і далі дарувати людям щастя!

Семья Богомазовой Ольги
05 березня 2015 р. 11:35

Величезне дякую ISIDA!

Величезне дякую ISIDA! Окрема подяка медсестричкам Наталії та Олені з дитячого відділення. Без них ми б не впоралися.

Шабенькова Дарина
18 червня 2016 р. 09:54

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі!

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі! Завдяки Вам я вже готова до другого :-) Ви зробили день появи нашого синочка легким і щасливим, нехай і в Вашому житті/роботі все буде легко і добре! Любимо Вас і обіймаємо. Дякую ще раз!

Фатко Світлана та Леонід
21 червня 2016 р. 09:52

Паламарчук – найдобріша і найкраща. Ви – чарівниця!

Прийшла до Аліни Миколаївни в серпні 2015 роки після п'яти років поневіряння по лікарях. Надія жевріла, але вже дуже слабка. У грудні мені дали список аналізів і лікарів, яких потрібно пройти. Я думала, що пройти цей "квест" нереально, але вже в січні з початком нового циклу і з купою довідок мене взяли в протокол і у нас вийшло :-) 18-й тиждень вагітності! Мені сказали, що у нас буде хлопчик. Аліна Миколаївна, у нас з Вами буде хлопчик :-) Кожен день кажу Вам, прокидаючись, спасибі. Ви найдобріша і найкраща. Ви – чарівниця!

Ольга С.
11 травня 2016 р. 09:07

Величезна подяка всім за професіоналізм і допомогу!

Хочу від щирого серця подякувати Грицько Віктору Степановичу за народження доньки! Нам з чоловіком не вдалося цього зробити особисто, так як в пологовому залі були зайняті знайомством з новою людиною) Мене трохи бентежило, що під час вагітності не можна обрати лікаря, який прийматиме пологи, але заспокоював той факт, що в Ісіді працює тільки висококваліфікований персонал. Я в цьому ще раз переконалася. І спостереження вагітності і пологи в Ісіді залишили тільки приємні враження, починаючи з телефонного дзвінка, зустрічі на рецепції і рівня обслуговування в цілому, якому немає рівних в Києві. Віктор Степанович – величезна подяка Вам і всім, хто приймав нашу дівчинку, за професіоналізм і допомогу!

Галина
04 січня 2017 р. 08:51
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті