Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Щасливе диво: наш шлях до батьківства

Кажуть щастя не купити! Помиляються) 30.03.2024 ми з чоловіком стали батьками чудового хлопчика. Наш шлях до батьківства тривав довжиною у 8 років. Уявляєте, 8 років лікувань, очікувань, розчарувань, надій. Я дякую долі, яка привела мене до клініки Isida, а саме до лікаря-репродуктолога Аліпової Н.Ф. Рік роботи, три спроби ЕКО і в нас вийшло. Здавалось все позаду, залишилось виносити і народити. Але, з моєю вдачею, кожен наступний етап став випробуванням. Я раділа і тішилась вагітністю, але стан мого здоровʼя погіршувався. Разом з лікарем акушером-гінекологом, гемостезіологом Фірсовою Н.О. ми пройшли цей шлях і завдяки професіоналізму лікаря я доносила дитинку. Дякую Вам за пильність. Цей день настав. Пологи. Ми не обирали лікаря з яким будемо народжувати, адже не сумнівались в жодному спеціалісті, який працює в клініці. Народжували ми з акушерами-гінекологами Зінченком В.В. та Кройтарем О.А. І тут також все пішло не так як гадалось і мої природні пологи переросли в кесарів розтин. Дякую за чуйність і правильно прийняті рішення. P.S. ( окрема вдячність за шов- ідеальний) Я не перестаю дякувати всім причетним до появи нашого синочка на цей світ, я безмежно вдячна кожному з вас. Турбота, яку отримуєш після пологів- це дуже цінно ! І саме в Isidi все з комфортом. Вдячні всьому персоналу.

Карина
06 квітня 2024 р. 22:55
Інші відгуки про цю клініку

Дякую Віктору Степановичу

Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу! Я таких шикарних лікарів ще не зустрічала. Він перетворив мої пологи на свято. Лікар від Бога. Я просто в захваті досі від нього! Я дуже рада, що обрала саме цього лікаря й усім його раджу, кращого лікаря знайти неможливо! Велике вам дякую!

Рената
17 вересня 2014 р. 10:16

Дорога ISIDA, хочу сказати величезне спасибі вам!

Дорога ISIDA, хочу висловити величезну подяку вам за те, що пологи у мене асоціюються з найщасливішою подією в житті! Пройшов місяць після моїх пологів у вас, а я вже сумую. Дуже вдячна лікарю з великої літери Баннікову Володимиру Івановичу та акушерці Антоніні за мою донечку! Пологи пройшли швидко, абсолютно безболісно, чудовий персонал, дуже хороше ставлення. А який тут чудовий післяпологовий догляд! Я так рада, що ми обрали саме цю клініку! Усі мої знайомі, які народжували в ISIDA, відгукуються тільки добре (я навіть не знаю, до чого можна причепитися). Дякую вам ще раз за те, що робите людей щасливими! За братиком для нашої Сонечки ми прийдемо тільки до вас!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 11:03

Найбільша подяка

Величезне спасибі колективу і Богу за такого улюбленого сина. Процвітання, успіхів, побільше грошей колективу!

Вікторія та Євген Герасимчук
27 серпня 2016 р. 10:56

Дякую клініці ISIDA за народження нашого малюка

Ми довго намагалася знайти відповідні слова, щоб висловити нашу з чоловіком подяку клініці, а в особливості Хілобок-Яковенко Олені Володимирівні і Рижутіной Тетяні Валеріївні. Моя вагітність протікала добре, без токсикозу і інших неприємностей. Ми з нетерпінням чекали день народження нашого малюка. Але буває так, що сценарій йде не за планом. Наша Катерина народилася з інфекцією в легенях і в зв`язку з цим – запалення легенів. І тут Олена Володимирівна і Тетяна Валеріївна задіяли свої знання і досвід, щоб допомогти меленькому чоловічкові вдихнути на повні груди, за що ми їм безмежно вдячні! Катерина гідно боролася за життя і слава Богу в той момент поруч з нею виявилися такі професіонали своєї справи! Ми дуже раді, що вибрали клініку ISIDA, для такої важливої події в нашому житті! І впевнені, ще не раз їй довіримося!

Світлана
29 жовтня 2017 р. 10:33

Велике людське спасибі

Дорогий шановний персонал клініки ISIDA, а особливо ті, хто брав участь, коли наша Іриночка народжувала, велике людське спасибі. Дякуємо за вашу доброту, професійність, людяність. Нехай благословляє Вас усіх Господь, щедро одарює своїми благословіннями. Добра, любові, миру бажаємо Максимовій Вікторії Віталіївні, добрій, чуйній людині з великої літери. Будьте щасливі!!!

Сім'я Клименчук Ірини
02 березня 2015 р. 08:28

Не втрачаємо почуття величезної вдячності клініці ISIDA

Вже рік минув відтоді, як у березні 2014 року в клініці ISIDA народився наш чудовий синочок. Минулий рік – чималий термін, переповнений екстраординарними (або далеко непересічними) подіями для нас, і ми, як батьки, не втрачаємо почуття величезної подяки та вдячності клініці ISIDA та її кваліфікованому персоналу. Особливу подяку хочеться висловити Шипіловій Наталії Миколаївні за професійне, комфортне та коректне ведення вагітності. Я, як мама, дуже рада, що обрала саме цього лікаря, оскільки вона з великою участю й увагою ставиться до пацієнтів, не призначає зайвих медикаментів або процедур і завжди вміє підібрати правильні слова, якщо потрібно заспокоїти трохи схвильованих майбутніх батьків, особливо майбутніх мам. Також окрема подяка Грицьку Віктору Степановичу, у високому професіоналізмі якого нам довелося переконатися на особистому прикладі. Незважаючи на ускладнення, що виникли в процесі пологів, правильно та своєчасно прийняті ним рішення та їх майстерне виконання дозволили нам вже упродовж року насолоджуватися щастям бути батьками нашого славного карапуза. Спасибі Вам величезне! Проїжджаючи повз ISIDA, завжди в душі відчуваємо приємне відчуття нашого сімейного особливого місця, схожого за сприйняттям на рідний дім. Хочемо побажати вам якомога більше щасливих новоспечених батьків і їх чудесних творінь – новонароджених! А ми обов’язково повернемося до Вас знову, за другим малюком.

Наконечная Наталья
25 березня 2015 р. 12:01

Велика подяка клініці ISIDA за прекрасного онука!

Велика подяка клініці ISIDA за прекрасного онука! Дякую за турботу і догляд. Ми дуже задоволені професійними лікарями та турботливим персоналом. Обов'язково прийду за другим ще!

Від сім’ї Кочури Ольги
07 червня 2016 р. 09:34
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті