Підготовка до вагітності необхідна, адже на успішне зачаття і подальший розвиток малюка впливає стан здоров'я і мами, і тата.
Дякую клініці за допомогу у даруванні життя. Моє перебування було приємним і чудовим. Лякарям окрема подяка.
Дякую клініці за допомогу у даруванні життя. Моє перебування було приємним і чудовим. Лякарям окрема подяка.
Хочу почати свій відгук зі слів величезної подяки клініці ISIDA Медмістечко, Лівий берег, Оболонь !!! Почну зі спостереження вагітності: Дякую чуйному, мудрому, професіоналу, улюбленому лікарю – Турбаніст Світлані Вікторівні! З Вами вся вагітність як на одному диханні легко і незабутньо чудово! Дякую за підтримку, за те що були поруч в будь-яку хвилину. Дякую дівчатам з рецепції, будьте такими ж привітними і готовими завжди допомогти! Це дуже приємно) Дякую Ткаченко Світлані і Симчук Жанні за прекрасні курси з підготовки до пологів та догляду за дитинкою, мені дуже допомогли і допомагають ті знання які я отримала) Дякую медичним сестрам маніпуляційного кабінету! (Було не боляче) Дякую Герман Олені Борисівні, Шкабаровской Олені Миколаївні! Дякую Кушнір Ірині Вікторівні за скринінги) Дякую Міненко Миколі Володимировичу і його асистенту Світлані! Дякую лабораторії клініки! Дякую кафе і кухні (в особливому становищі харчування важливо!) Пологи: Просто не вистачає слів щоб висловити безмірну вдячність Іванюті Олені Вініамінівні за її терпіння і милосердя, Ви вселили в мене віру що все буде добре! Так і було! Всім хто був поруч в акушерстві до і після) Дякую Майшмаз Ірині Станіславівні, Ваш професіоналізм, позитивний настрій допоміг мені розслабитися і виконати всі Ваші вказівки і народити донечку. Акушерка Скоробогатько Валентина Дякую Вам! Також хочу подякувати лікарю Бурдейному Олексію Андрійовичу і його асистенту Дмитраковій Ірині, епідуральна анестезія була виконана якісно і без побічних наслідків! Неонатологи і медичні сестри дякую що допомогли мені з малятком! Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за уважність і чіткі настанови! Від щирого серця вдячна педіатру Гончарук Оксані Анатоліївні та асистенту Пушкар Тетяні ви наші ангели охоронці) не можу не подякувати Соручан Валерії Петрівні незважаючи ні на що з Вами ми були в безпеці!!!! Якщо когось не вказала, вибачте, я Вам дуже вдячна від щирого серця! Вам просто немає рівних! Пам'ятайте про це і будьте з кожним днем краще!!! Бажаю Вам здоров'я, благополуччя і вдячних пацієнтів, адже Ви помічники небес! Ви допомагаєте нам жінкам знайти щастя материнства! Ви захищаєте нас! Низький Вам уклін і безмежна вдячність! ISIDA – це впевненість, професіоналізм, якість, доброта, душа, сім'я!
Крючков Костянтин Юрійович – один з небагатьох лікарів, до якого не страшно приходити на прийом. Ніколи не порадить зайвого та розвіє всі страхи й побоювання. Лікар створює атмосферу впевненості та захищеності. В ISIDA свого часу прийшла саме до цього лікаря. Велике спасибі.
Величезне спасибі всьому персоналу клініки ISIDA.
Довго збиралася написати, але думка залишити відгук про свого лікаря, не відпускала мене з того моменту, відколи я до неї потрапила. Фірсова Наталія Олександрівна - ви мій янгол!))) І янгол не тільки мій, але і 2-х маленьких моїх людинок. Якби не цей професіонал з величезної літери, можливо мої дітки і не народилися б. Мені 42 роки і 15 з них я намагалася стати мамою. Виявилося, що завагітніти - це тільки 30% всього шляху... виносити і доносити до терміну двійню, в моєму віці - потрібна допомога професіонала. У Ісіду я звернулася тільки з двох спонукань - поруч з моїм будинком і вони займаються ЕКО, тобто знають особливості протікання такої вагітності. В саму Ісіду я потрапила, просто зателефонувавши в кол-центр. Перший запропонований мені лікар мене не влаштував, після 2х консультацій - занадто хвацьки поставився до тих факторів ризику, про які я знала. Я просто відчула, що мені потрібен інший лікар. Розпитавши колег, мені порекомендували звернутися до Наталії Олександрівни і я вдячна своїм знайомим і Богу, що потрапила до неї. З першого ж огляду я відчула увагу, високий рівень знань і розуміння моїх ризиків, а також всього того, про що я навіть не підозрювала, впевненість в тому, що ми з малюками в надійних руках. Вона чітко і без зайвих емоцій пояснила, що ми будемо контролювати і як часто. Я розуміла, щоразу, коли мені прийти наступного разу, які аналізи здати, якщо відхилення, то що робити, на що звернути увагу. Вона дуже чітко відстежила момент коли нам знадобилася допомога. Мій ворог - безсимптомний... розкриття шийки матки. Якби не її пильність, я могла б не побачити ніколи своїх Мішу і Машу. Вона наполягла, хоч деякі професори і були проти, на установці пессарію, раніше, і завдяки цьому і тому, що я лягла на збереження, я змогла доносити малюків до 34 тижня. Моя лікар супроводжувала мене коли я зателефонувала і сказала, що відійшли води і потім, коли після кесарева я була в палаті. Просто по-людськи цікавилася моїм станом. До цього у мене не було мого гінеколога. Їм був лікар-репродуктолог, з яким я пройшла весь шлях ЕКО. Тепер у мене є лікарр, якого я буду відвідувати і я щаслива, що зустріла такого лікаря. Моїм малюкам 6 місяців і я, дивлячись на них, часто згадую Наталію Олександрівну з вдячністю - вони є! Ми це зробили! Дякуємо! Окрема подяка всім співробітникам Ісіди, хірургічній бригаді (у мене дуууже акуратний і красивий шов від кесаревого).
Дякую за професіоналізм та комфорт.
Ми дуже вдячні ISIDA і команді справжніх професіоналів Аліповій Наталії Федорівні, Ткаченко Оксані Віталіївні, В'юнникові Миколі Миколайовичу за наше маленьке диво, нашого синочка. Робота, взаємодія з лікарями ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають, коли впевнений у високому рівні професіоналізму команди, коли відчуваєш тепле, щире ставлення до себе. Складно уявити, де ще в нашій країні можна отримати такий рівень сервісу. Злагоджено, як годинниковий механізм, працює вся команда пологового будинку, продумана "дорожня карта", яку проходить майбутня мама: від першого кроку в приймальне відділення до виписки з малюком. Так тримати!
24.06.2023 народжувала у клініці Isida Медгородок. Пологи приймала лікар акушер – гінеколог Левицька Алла Володимирівна. Хочу висловити велику подяку лікарю за ідеальні пологи без болю та ускладнень, а також клініці та всьому персоналу за сервіс та підтримку.
Я дуже щасливий народженню доньки. Спасибі велике клініці ISIDA !!!
Величезне спасибі колективу і Богу за такого улюбленого сина. Процвітання, успіхів, побільше грошей колективу!
Вибравши стати на облік в ISIDA, я не прогадала. Все було без напрягів, черг і дуже професійно! Лікаря вибирала за відгуками на сайті, хотіла спостерігатися саме у лікаря чоловіка. Мій вибір припав на акуратного й уважного Олександра Степановича Кузьмича. Я рада що моя вагітність пройшла з ним. Приємно, коли з лікарем легко і ви на одній хвилі, коли тебе не лякають через дрібниці і чітко відповідають на всі питання, та ще й завжди виходиш від нього в гарному настрої. Дуже вдячна за таке ведення моєї вагітності!
Зв'яжіться з нами за телефонами