Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі, ISIDA, за Вашу роботу!

Вітаю.

Мене звуть Колін Джонсон. ISIDA була прекрасним місцем для нас, обслуговування Юлії Опанасюк було на світовому рівні. Я буду рекомендувати ISIDA всім вагітним жінкам в Україні.

Дякую за ваш сервіс і розуміння.

Коллін Джонсон

Оригінальний текст:

Hello. My name is Colleen Johnson.

ISIDA has been a wonderful place for us and Yulia's service has been world class. I will recommend ISIDA to all pregnant women in Ukraine.

Thank you for your service and understanding.

Colleen Johnson

Колин Джонсон
28 березня 2014 р. 11:44
Інші відгуки про цю клініку

Дякую за здійснення моєї мрії!

Хочу подякувати клініку ISIDA і безпосередньо Вацик Мирославі Михайлівні за допомогу в здійсненні моєї головної мрії – мати дитину. 19.08.17 я народила чудову дівчинку – Валерію. Сподіваюся, що зможу в найближчому майбутньому, подарувати їй братика або сестричку.

Вікторія
27 жовтня 2017 р. 15:56

ISIDA – місце, де народжуються янголи!

ISIDA – місце, де народжуються янголи! Ця стійка асоціація ось вже котрий рік виникає в моїй голові при будь-якій згадці про клініку. Згадую своє перебування у вас, як чудову казку! Естетичне задоволення, психологічний комфорт і бажання пережити все це ще раз – ось ті відчуття, яких я зазнаю щоразу при відвідуванні ISIDA. Я народжувала у вас двічі, первістка Романа та дочку Ганнусю. Лікарі порадили зробити перерву в декілька років, щоб відновитися... Нарешті цей час минув, і я знову мрію про нашу зустріч!!!

Мария Середа
13 жовтня 2015 р. 14:55

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина!

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина! Ви – великі молодці і суперпрофесіонали. Будемо рекомендувати друзям і близьким. Успіхів Вам і розвитку!

Владимиренко Марина та Олег
30 листопада 2015 р. 14:32

Ми дуже щасливі!!!

Ми дуже щасливі!!! Дякуємо.

Олена та Олег Пархоменко
15 вересня 2016 р. 14:33

Я дуже вдячна відділенню мамології клініки ISIDA

Я очень благодарна отделению маммологии клиники ISIDA. В частности Минченко Николаю Владимировичу и Мовчан Юрию Валентиновичу. А также анестезиологу Чечельницкому Олегу Евгеньевичу. Меня ничего не беспокоило и в отделение маммологии я шла только для получение разрешения на методы ВРТ. Во время УЗИ обнаружили образования и сразу рекомендация их удалять. Конечно, у меня был шок, так как морально совершенно не была готова ни к диагнозу, ни к операции. И я очень благодарна врачам, которые не просто поставили диагноз и отправили на удаление, а отнеслись к ситуации с таким пониманием. Когда все объяснили на пальцах. Успокоили, рассказали про ход процедуры. Так, уже спустя неделю я абсолютно спокойно пришла на операцию, с уверенностью, что все будет хорошо. Операция прошла успешно, шов почти не заметен уже на второй день, никаких болей! Большое Вам спасибо! И отдельно отмечу отличные условия пребывания. Во-первых, утром в больницу не нужно собираться и думать о том, чтобы ничего не забыть. С собой только паспорт. Во-вторых, для меня было очень важно, что все время рядом может находиться муж. Даже анестезию вводят еще в палате в его присутствии. То есть, нет стресса от вида операционной и людей в белом. Очень легкое и быстрое восстановление от анестезии. Я очень благодарна за отличных врачей, подход и понимание! Это по-настоящему высочайший уровень.

Евгения
20 листопада 2015 р. 11:05

Справжній професіонал, дуже добрий, чуйний і уважний

Хочу висловити подяку лікаря акушера-гінеколога Грицько Віктору Степановичу. Народжувала в квітні 2015 року в нього. Віктор Степанович справжній професіонал, дуже добрий, чуйний і уважний. Завдяки йому все пройшло відмінно, народила сама. Спасибі йому велике.

Ольга
31 грудня 2015 р. 09:32

Величезна подяка Крючкову Костянтину Юрійовичу!

Величезна подяка Крючкову Костянтину Юрійовичу! Дуже хороший фахівець, уважний. Похід до нього за відчуттями можна порівняти з походом до магазинів. Усі свої турботи та переживання залишаються в кабінеті. Усім раджу звертатися до ISIDA.

Екатерина
28 серпня 2015 р. 16:12
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті