Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Все чудово! Світовий рівень обслуговування, професійний персонал.

Все чудово! Світовий рівень обслуговування, професійний персонал. Наше сімейство було впевнене в успішному результаті – появі Слаути Віктора Андрійовича. З наступаючим 2016 роком! Удачі, терпіння миру!

Слаута Анна та Андрій
16 січня 2016 р. 10:13
Інші відгуки про цю клініку

Шевель Т. Г. – дуже гарний лікар!

Шевель Тетяна Григорівна – дуже гарний лікар, тактовна та уважна! Хороший спеціаліст на своєму місці!!!

Катерина
15 серпня 2017 р. 09:43

Народжувала 1й раз і боялася до паніки.. але в підсумку народила за 5 годин.. Спасибі Вам!

Народжувала 1й раз і боялася до паніки.. але в підсумку народила за 5 годин. Складно звичайно, але бригада дуже допомагала і морально і фізично. Пам'ятаю тільки прізвище лікаря - Майшмаз, інших, на жаль, не пам'ятаю. Знаходження 2 дні після пологів, теж, все сподобалося. Постійно всі заходили і допомагали якщо потрібно. Загалом, я з чоловіком залишилися задоволені. Спасибі Вам!

Марина
07 травня 2020 р. 14:05

Величезне спасибі співробітникам клініки ISIDA

Хочеться висловити свою величезну подяку співробітникам клініки ISIDA за нашого синочка Домініка та за успішні пологи, які пройшли 29.08.14 р. У першу чергу пару слів хочу сказати про саму клініку. Все на найвищому рівні, починаючи від палат і закінчуючи харчуванням і сервісом. У клініці відчувала себе, як в готелі, тільки в оточенні уважних і суперпрофесійних лікарів і решти персоналу, який грає важливу роль. Спасибі величезне Рахубінській В. В. і Іванюті О. В. за ведення на стаціонарі з ускладненнями та за самі пологи; Грицьку В. С. – за післяпологове спостереження та лікування; величезна подяка Чечельницькому О. Є. за анестезію, спокій, упевненість і психологічну підтримку (дуже боюся болю); величезне спасибі Хілобок-Яковенко О. В. за ведення та спостереження нашого малюка. З таким неонатологом відчуваєш себе спокійною за малюка. Ви лікарі від Бога, з Вами відчувала себе в надійних руках, і чоловік менше хвилювався. Дякую, що займаєтеся цією справою з такою турботою, любов’ю та професіоналізмом. Спасибі величезне всім медсестрам на посту за таке ставлення й допомогу в будь-якій ситуації, консультантам із грудного вигодовування за постійний контроль і допомогу в такій важкій справі як годування малюка грудьми вперше. Клініку рекомендую всім! Всі ці витрати коштують вашого здоров’я, здоров’я вашого малюка та вашого спокою. Не знаю, що б ми робили без вашої допомоги у наших непростих пологах! Дякую ще раз усім і низький уклін.

Решетняк Евгения, Алексей и Доминик )
09 вересня 2014 р. 12:53
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті