Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Велике спасибі клініці ISIDA за високий рівень сервісу

Велике дякую клініці ISIDA за високий рівень сервісу та комфортне спостереження вагітності та пологів! У клініці з'явилася на світ Єлизавета у 2011 році та Оленка у червні 2016 року. Чудові лікарі – Похитун Марина Василівна, Грицько Віктор Степанович, анестезіолог Чечельницький, акушер Олена (зміна 24.06.16) – велике Вам спасибі за спостереження та легкі пологи! Клініці процвітання та успіхів - вам немає рівних, рівень сервісу 150 балів за 100 бальною шкалою:))))

Наталія та Захар
26 червня 2016 р. 18:12
Інші відгуки про цю клініку

Я ЩАСЛИВА! І за це я вдячна клініці ISIDA!

На початку були одні емоції, які не можна було висловити словами! Зараз, по закінченню 20 днів, усі думки вляглися, і я сміливо можу написати: «Я ЩАСЛИВА!». І за це я вдячна клініці ISIDA!

Друга вагітність, друга дитина та вдруге пережитий захват! Я хочу й хочу згадувати щодня свою вагітність і кожну секунду появи на світ моїх малюків!Різниця 8,5 років, а для мене все повторилося! Повторилося тільки для того, щоб залишитися в пам’яті на все життя.

Я досі вдома ходжу в капцях з ISIDA, щоб відчувати вашу турботу навіть на відстані. Дякую дівчаткам на ресепшені, які зустрічали нас як своїх хороших знайомих, дякую всім фахівцям, які ставилися до нас з глибоким розумінням і турботою. Але на першому місці був і залишається професіоналізм на кожному етапі!!!

10 червня наша родина збільшилася на одного маленького хлопчика, і тепер у нас є донька Соня та син Ваня. Я сама собі заздрю!!!

Добродуб Оксана
30 червня 2015 р. 09:23

Ваші тренери-професіонали!

Добридень! Думала, чи потрібні мені курси перед народженням дитини? І все-таки вирішила скористатися та прослухати запропоновані вашою клінікою курси. Дуже цьому рада! :) Ваші тренери-професіонали! Особливо хочу відзначити Світлану Ткаченка! Викладення матеріалу на найвищому рівні! Всім рекомендую!

Людмила
26 жовтня 2021 р. 14:20

Ви зробили мою вагітність і пологи повними впевненості та турботи

Дякуємо всім-усім співробітникам ISIDA, особливо Кузьмичу Олександру Степановичу та Янюті Саар Мустафаївні за нашого синочка! Ви зробили мою вагітність і пологи повними впевненості та турботи! Бажаю Вашій клініці процвітання та щасливих матусь з дітками:) Дякую, що Ви є!

Юлія Юрченко
07 червня 2016 р. 17:51

Як на курорті

Сьогодні рівно 3 місяці нашому малюку, про який Ви люб'язно подбали і допомогли йому з'явитися на світ. Ось я нарешті зібралася написати про те, як здорово я провела у Вас час – як на курорті. Планую відвідувати щорічно лікаря і їсти сирні запіканки зі смачною кавою в кафе:)

Тетяна
07 жовтня 2016 р. 10:01

Сьогоднішій день став дуже визначним в моєму житті.

Сьогоднішій день став дуже визначним в моєму житті. Бо 15 років я прожила наодинці з батьками. Тепер я дуже рада, що маю брата і маю можливість допомагати своїм рідним з його вихованням. Тепер наша родина стала більшою, радіснішою та щасливою. Старша сестра Валерія.

Від родини Медвецької Наталії
13 листопада 2015 р. 14:04

Ісіда це найкраще, що трапилося з вітчизняною медициною з моменту її існування і відкриття пеніциліну!

Ісіда це найкраще, що трапилося з вітчизняною медициною з моменту її існування і відкриття пеніциліну. Кожен співробітник - професіонал своєї справи і всі процеси налагоджені, як механізм швейцарського годинника, що в реаліях пострадянського простору здається фантастикою. Лікарі-неонатологи, педіатри, акушери, анестезіологи та санітарки, я знімаю всі капелюхи України на знак вдячності перед вашою працею і ставленням до пацієнта, не дивлячись на час доби. Окреме спасибі консультанту по ГВ Вікторії. Спасибі, що ви є, ви не тільки допомагаєте зробити процес пологів максимально комфортним, але і зберігаєте здоровий глузд новоспечений матерям.

Карина
07 серпня 2020 р. 13:33

Я дякую Богові за Вас

До вибору пологового будинку я ставилась дуже серйозно – ще задовго до вагітності я відвідала ISIDA і мені вона дуже сподобалася. Я подумала, оскільки є ISIDA – значить можна народжувати в Україні (у мене був вибір народжувати у США, де народилася моя перша дитина).

Саме завдяки ISIDA я зважилася на цей важливий крок у нашому житті в Україні. Я просто вражена, наскільки тут все поставлено професійно, чітко та злагоджено, наскільки хороші й добрі люди тут працюють, люди, які завжди готові допомогти. Особливо я вдячна акушеркам післяпологового відділення – я ожила після важкого дня в реанімації саме завдяки їм. Ви всі – просто справжні янголи для мене.

Також дякую сестрам дитячого відділення. Не забуду подякувати й тих, хто прибирає та обслуговує – все дуже чисто та робиться уважно й ввічливо. А лікарі, які мені допомагали народити, – це суперпрофесіонали із людськими добрими серцями. Я дякую Богові за Вас!

Морріс Ірина
28 листопада 2010 р. 11:07
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті