Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякую за приємну атмосферу і цінну інформацію!

Хочу сказати дякую Сімчук Жанні Володимирівні, спеціалісту який веде курс "Пологи", за професіоналізм і вміння створити сприятливу атмосферу. Отримала масу задоволення від занять і багато цінної інформації. Задоволена кожною хвилиною, що не витраченої, а з користю і задоволенням проведеної на курсах підготовки. Точно йду на наступні блоки.

Дар`я
08 вересня 2017 р. 14:18
Інші відгуки про цю клініку

Високий професіоналізм!

Хочу відзначити високий професіоналізм, уважність до найдрібніших деталей, унікальний підхід до пацієнтів. Прийшли в клініку виключно до Корольчук Валентини Іванівни. Іншому спеціалісту я б не довірила своє здоров'я. Незважаючи на досвід і знання Валентина Іванівна не зупиняється, а продовжує працювати, отримуючи нові знання. Кращий лікар, якого я зустрічала в житті.

Альона
27 листопада 2017 р. 10:49

Хочу порекомендувати!

Хочу порекомендувати всім жінкам, у яких є необхідність здати такі неприємні і часом болючі аналізи на гінекологічному кріслі, медсестру-чарівницю Рак Яну. Ця дівчина в першу чергу намагається не заподіяти дискомфорт пацієнтці. Так що мої слова подяки Яні!

Катерина
14 грудня 2017 р. 11:24

Працюють найкращі фахівці.

Я з чоловіком дуже задоволені клінікою Ісіда. Всі завжди доброзичливі, дадуть відповідь на всі питання в будь-який час доби. Працюють найкращі фахівці. Після Ісіди взагалі немає бажання відвідувати державні поліклініки та лікарні. Велике спасибі ортопеду-травматологу Валентину Олександровичу Рогозинському за те, що доклав максимум зусиль щоб операція у нашого синочка пройшла на вищому рівні і максимально комфортно для всіх. Побажання: хотілося що б в Ісіді було хірургічне відділення для дітей, так як зараз хірургічну операцію довелося проводити в іншому місці.

Ірина
21 січня 2019 р. 19:13

Корольчук Валентина Іванівна – професіонал!

Величезне дякую Корольчук Валентині Іванівні за турботу про мене та мого малюка протягом усієї вагітності!!!! Валентина Іванівна – професіонал. Також для мене виявилася за сумісництвом особистим психологом, надавши мені колосальну підтримку за часів моїх переживань! Дякую Вам за найголовніший в моєму житті період! За те, що пережили його зі мною, за поради і підтримку в потрібний момент! Довгих Вам років і міцного здоров'я! Прийдемо до Вас за другим і третім малюком!

Катерина
21 липня 2017 р. 09:58

Дякуємо персоналу та клініці ISIDA

Дякуємо Корольчук Валентині Іванівні, Майшмаз Ірині Станіславівні, Янюті Саар Мустафаївні і клініці ISIDА за наше спасіння і нашого янголятка синочка Кирилка!!!

Гаврилова Ольга
19 квітня 2016 р. 10:12

Вдячність всьому колективу Клініки ISIDA

Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гінекологу дитячому Березіній Оксані В'ячеславівні. 29.01.2021 були на прийомі у лікаря з донькою, до цього, близько півроку шукали причину стану дитини, проходячи різні обстеження. Оксана В'ячеславівна під час огляду припустила, що наше питання має дерматологічний характер, а саме - це родима пляма та порадила звернутися до дерматолога. Вчора були на консультації у дерматолога, діагноз підтвердився. Тепер ми вияснили, що це просто особливість та стан, що не потребує ані додаткових обстежень, ані лікування. Дякую Вам, Оксано В'ячеславівна за професіоналізм!!! Також, висловлюю свою вдячність всьому колективу Клініки ISIDA. Ви найкращі!

Наталія
31 січня 2021 р. 05:59

Тут працюють професіонали!!!

Левицька Алла Володимирівна – лікар і фахівець з Великої літери! Вдячна Богу, що народжувала саме у неї! Її команда на зміні, Акушер Тоня і анестезіолог Чечельницький – просто чарівники! Я переношувала і поступила вже на планово. ПриймавБанніков Володимир Іванович, він мені дав потрібні рекомендації, дуже приємний і досвідчений лікар. Впевнена, що він теж професіонал у своїй нелегкій справі !!! Дай вам Бог здоров'я за все, що ви робите для жінок в цей нелегкий для них період пологів! Але народжувала на наступний день у Алли Володимирівни, сама, 4000 кг, без надрізів і розривів! При тому, що першого 3000 кг народжувала в звичайному пологовому будинку Києва номер 3 на Борщагівці, це був просто жах в моєму житті!!! Синій живіт, тріщина ребра (боляче було рік вдихати) робили епізоду, зашив так туго, що потрапили в нерв якийсь, до правої ноги майже рік боляче було нахилятися, боляче сидіти, ходити... і можна ще перераховувати наслідки "чудо лікаря". Думаю, дівчата, кому робили, в курсі, який це нестерпний біль, згадуючи яку, тільки ми, пройшовши через це, знаємо, що 1 дитина – це досить. Мене порізали так, начебто 5000 кг, а не 3000. Вже через 7 годин після пологів у Исиді я бігала спокійно. Дівчата, не передати який це кайф, коли нічого не болить і не тягне!!! Тут за природні пологи все лікарі! Звичайно, є різні ситуації і лікар прийме оптимальне рішення для вас і дитини. У будь-якому випадку, все буде виконано професійно! Вони всі говорять що і як правильно робити, що дає вам спокій. Умови тут ідеальні для мам і дітей! Їжа як в 5-зіркових готелі! Ніякого порівняння з державним пологовим будинком і бути не може. Не знаю хто пише, що тут погано годують – це видно або переплутали пологовий будинок або не знають, що таке їжа в державних пологових будинках! Тут працюють професіонали !!! Весь персонал привітний і уважний, як до Вас, так і до Вашій дитині! Вам все розкажуть і покажуть, що і як з дитинкою робити, як правильно обробляти пупок, складки. Поки ви перебуваєте тут, Вам і малюкові нема за що переживати !!!! Дівчата, Ви гідні легких пологів без мук, щосили намагайтеся народжувати в комфортних умовах, щоб потім у вас не було страхів, як у мене від перших пологів! Але ISIDA у мене їх забрала, тепер третього я зовсім не боюся народжувати, а дуже-дуже хочу !!! Не шкодуйте грошей на пологи, в звичайному пологовому будинку у вас будуть практично такі ж витрати !!! Молодець дівчинка, яка написала переді мною, сподобалося: продавайте машини, сумки Шанель або кільця, але народжуйте тут! Повірте, ваше здоров'я і малюка коштує набагато більше! Всім Вам легких пологів!

Алёна
15 листопада 2015 р. 10:05

Дуже вдячна психологу клініки ISIDA.

Дуже вдячна психологу клініки ISIDA – Тетяні Вікторівні Степанової, за проведений семінар на тему "Готовність до дитячого садка". Дуже інформативно, професійно, цікаво і дохідливо! Скажу відверто, прийшла б ще раз, адже вибір дитячого садка для дитини, дуже важливе питання, яке безсумнівно впливає на розвиток кожного малюка і на його майбутнє життя. Велике Вам дякую!!! Чекатиму нових семінарів!

Юлія
23 липня 2018 р. 09:31
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті