Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Величезне спасибі за доньку всьому персоналу!

Величезне спасибі за доньку Грицько Віктору Степановичу і всьому персоналу!

Логвиненко Тетяна
23 червня 2015 р. 08:37
Інші відгуки про цю клініку

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди!

ISIDA - чарівний будинок! Співробітники - рідні люди! Бажаємо миру, щастя, добробуту всім світлим людям ISIDA, які благословляють в життя нове покоління українців!

Від родини Самошиної Юлії
18 червня 2016 р. 09:56

Одне задоволення. Чекаю наступного УЗД.

Були на пренатальному скринінгу на 11 тижні вагітності. Лікар все добре показав, пояснив, відповідав на всі питання. Одне задоволення. Чекаю наступного УЗД.

Анна
18 грудня 2014 р. 11:23

Дорога ISIDA, хочу сказати величезне спасибі вам!

Дорога ISIDA, хочу висловити величезну подяку вам за те, що пологи у мене асоціюються з найщасливішою подією в житті! Пройшов місяць після моїх пологів у вас, а я вже сумую. Дуже вдячна лікарю з великої літери Баннікову Володимиру Івановичу та акушерці Антоніні за мою донечку! Пологи пройшли швидко, абсолютно безболісно, чудовий персонал, дуже хороше ставлення. А який тут чудовий післяпологовий догляд! Я так рада, що ми обрали саме цю клініку! Усі мої знайомі, які народжували в ISIDA, відгукуються тільки добре (я навіть не знаю, до чого можна причепитися). Дякую вам ще раз за те, що робите людей щасливими! За братиком для нашої Сонечки ми прийдемо тільки до вас!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 11:03

Все чудово! Світовий рівень обслуговування, професійний персонал.

Все чудово! Світовий рівень обслуговування, професійний персонал. Наше сімейство було впевнене в успішному результаті – появі Слаути Віктора Андрійовича. З наступаючим 2016 роком! Удачі, терпіння миру!

Слаута Анна та Андрій
16 січня 2016 р. 10:13

Дуже вдячна всім лікарям клініки ISIDA за увагу.

Дуже вдячна всім лікарям клініки ISIDA за увагу, професіоналізм і важливу, відповідальну роботу! Особлива подяка лікарям, які приймали у мене пологи. Дуже сподобалося їхнє ставлення і робота. Все чітко, злагоджено і відмінно! Спасибі за сина від всієї родини, а від мене особливо!

Сидорець Наталя
13 серпня 2016 р. 09:48
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті