Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Ви є і будете найкращими !!!

Велике спасибі клініці ISIDA за синочка, за турботу і доброту персоналу. Ви є і будете найкращими !!!

Козуб Тетяна і Руслан
31 січня 2016 р. 12:41
Інші відгуки про цю клініку

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі!

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі! Завдяки Вам я вже готова до другого :-) Ви зробили день появи нашого синочка легким і щасливим, нехай і в Вашому житті/роботі все буде легко і добре! Любимо Вас і обіймаємо. Дякую ще раз!

Фатко Світлана та Леонід
21 червня 2016 р. 09:52

Хочу подякувати кращому лікарю

20 травня о 4.10 ранку у нас народилася донечка и я хочу подякувати кращому лікарю, Баннікову Володимиру Івановичу! Велике Вам спасибі за все, за Ваше ставлення, за турботу, за професіоналізм, за спокій та підтримку. Народжували з Вами вже вдруге, і я дуже щаслива, що є такі лікарі, як Ви! Дякую!!!

Надія
28 травня 2023 р. 15:33

Безмежно вдячна лікарю Дубик Галині Олександрівні

Безмежно вдячна лікарю Дубик Галині Олександрівні за турботу, спокій і впевненість протягом всієї вагітності. Її уважність, чуйність і професіоналізм подарували мені відчуття захищеності на кожному етапі цього особливого шляху. А також щиро дякую Карашевському Богдану Валерійовичу та черговій бригаді за чіткість, підтримку й людяність у найважливіший момент мого життя. Завдяки вам пологи пройшли спокійно, впевнено, з великою турботою та на позитиві!

Аліна
12 травня 2025 р. 08:54

Дуже приємний лікар, якому довіряєш з перших днів

Хотіла б висловити слова подяки за ведення моєї вагітності Янюті Саар Мустафаївні. Дуже приємний лікар, якому довіряєш з перших днів. Враховуючи те, скільки в мене було проблем і питань, можу сказати, що лікар на своєму місці й розбирається не тільки в питаннях своєї компетенції, а й у суміжних. Рада, що потрапила на перший прийом саме до неї, а потім довірила спостереження саме цьому фахівцю. Дякую Вам!

Тетяна
09 вересня 2015 р. 07:44
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті