Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Величезне спасибі Великої Наталії Володимирівні.

Величезне спасибі Великої Наталії Володимирівні. Після пологів у нас були проблеми із животиком, і зі сном. Завдяки тому, що мій раціон був трохи підкориговано, моїй дитині, який на грудному вигодовуванні, не довелося приймати взагалі ніяких ліків. Вважаю, що кожній жінці потрібна консультація дієтолога-нутриціолога, особливо після пологів, коли ми народили наших маленьких, улюблених діток. Шановні матусі, наші дітки здорові, коли ми з Вами здорові і харчуємося правильно.

Алла
21 грудня 2018 р. 09:33
Інші відгуки про цю клініку

Спасибі, ISIDA, за Вашу роботу!

Вітаю.

Мене звуть Колін Джонсон. ISIDA була прекрасним місцем для нас, обслуговування Юлії Опанасюк було на світовому рівні. Я буду рекомендувати ISIDA всім вагітним жінкам в Україні.

Дякую за ваш сервіс і розуміння.

Коллін Джонсон

Оригінальний текст:

Hello. My name is Colleen Johnson.

ISIDA has been a wonderful place for us and Yulia's service has been world class. I will recommend ISIDA to all pregnant women in Ukraine.

Thank you for your service and understanding.

Colleen Johnson

Колин Джонсон
28 березня 2014 р. 11:44

Величезне спасибі всім лікарям клініки ISIDA.

Величезне спасибі всім лікарям клініки ISIDA. Паламарчук Аліні Миколаївні спасибі за початок довгого і в той же час короткого (9 міс.) початку шляху до довгоочікуваного щастя. Бичевській Розалії Газізянівні, Танюші, дякую Вам за супровід. До Вас на прийом – завжди як на свято. Данилків Олег Омелянович, спасибі, не очікувала, що пологи можуть пройти так легко. Повернуся ще! :-) Дякую!

Корниенко Татьяна
01 серпня 2016 р. 09:01

Дякую за ставлення та результат!

Велике спасибі лікареві Паламарчук А. М. за ставлення та за результат! Аліна Миколаївна – дуже уважний, добрий і приязнь лікар. На всі питання відповідала, дуже докладно все пояснювала, йшла назустріч, коли в нас були деякі сумніви. Благополуччя та радості Вам!

Оля
18 березня 2015 р. 11:09

Дякую за донечку Даринку

Велике спасибі всім лікарям за народження нашої здорової донечки Даринки!

Юлія та Ігор Комарчук
09 вересня 2016 р. 15:45

Приємно, коли з лікарем легко і ви на одній хвилі.

Вибравши стати на облік в ISIDA, я не прогадала. Все було без напрягів, черг і дуже професійно! Лікаря вибирала за відгуками на сайті, хотіла спостерігатися саме у лікаря чоловіка. Мій вибір припав на акуратного й уважного Олександра Степановича Кузьмича. Я рада що моя вагітність пройшла з ним. Приємно, коли з лікарем легко і ви на одній хвилі, коли тебе не лякають через дрібниці і чітко відповідають на всі питання, та ще й завжди виходиш від нього в гарному настрої. Дуже вдячна за таке ведення моєї вагітності!

Оксана
17 квітня 2018 р. 05:56

Дякую вам за ваш професіоналізм, за ваші золоті руки та чуйні серця!

Дякую вам за ваш професіоналізм, за ваші золоті руки та чуйні серця! Весь персонал клініки ISIDA уважний і оточує турботою як рідну людину! З вашою підтримкою все можна перенести та пройти! Дякую за донечку!

Вікторе Степановичу й Олегу Євгеновичу! Вам щира подяка за свято появи на світ Катерини Ульянової! Бажаю Вам, щоб ваші руки ніколи не втомлювалися творити Чудо і Добро на цій землі! Здоров’я вам і вашим родинам, любові та благополуччя! Нехай береже вас Бог!

Ульянова Ольга
28 вересня 2009 р. 12:52

Ваш спокій і професіоналізм роблять свою справу

Янюта Саар Мустафаївна - чудовий лікар! Вагітність і пологи пройшли без ускладнень і все це завдяки Вам! Ваш спокій і професіоналізм роблять свою справу. Не можу пригадати жодного питання, на яке б Ви не дали мені відповіді. Дякую вам!

Анастасія
30 серпня 2016 р. 07:55

Дякую за душевність і сервіс

У захваті від клініки! Дякуємо великому персоналу – чуйні, уважні. Окреме спасибі Вацику Мирославі Михайлівні та її помічниці Олені! Сподіваюся, у нас все вийде! Дякую за душевність і сервіс!

Катерина
16 травня 2016 р. 07:55

Сердечно дякуємо!

Сердечно дякуємо за висококваліфіковану медичну допомогу, душевне ставлення, турботу!!! Окрема подяка Ткаченко Оксані Віталіївні!!! І неодмінно – до нової зустрічі!!!

Ивченко Анастасия
07 березня 2015 р. 09:10
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті