Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Лікарі, які вміють створити чудо...

Лікарі, які вміють створити чудо... Ніколи не думала, що одразу ж після пологів, тримаючи біля грудей свою новонароджену донечку, з'єднану зі мною пуповиною, я скажу лікарю, що готова повернутися в ISIDA через рік!!! Всі міфи про біль, незручності, муки розвіялися завдяки професійним діям лікарів клініки ISIDA. Володимир Іванович Банніков – надзвичайний лікар, який вміє так провести пологи, що хочеться повертатися за малюками ще і ще... В ISIDA Ви зовсім не в лікарні, а в родині. Де кожен, з ким зустрічаєшься, дбає про тебе та малюка. Велика подяка головному лікарю ISIDA Дікусаровій Світлані Миколаївні за злагоджену роботу всього колективу від адміністраторів до лікарів відділень. Треба мати велике чуйне серце, щоб починати кожен свій день з турботи про пацієнтів. Перетворити пологи на казку, в яку жінка хоче повернутися, це велике надбання і щоденна праця. Альтернативи ISIDA в Україні немає... Великий уклін всім співробітникам клініки. Дякую за донечку!

Гаєвська Аліна
20 червня 2016 р. 14:35
Інші відгуки про цю клініку

Здорова мама та здоровий малюк!

Кращий лікар! Я вважаю величезною удачею те, що ведення вагітності проводила саме Ксенія Георгіївна. Все дуже грамотно, жодної гіпердіагностики та зайвих призначень. В результаті – все прекрасно! Здорова мама та здоровий малюк! Велике Дякую!

Татьяна
13 жовтня 2014 р. 07:44

Дякуємо за прекрасні пологи лікарів ISIDA

Хочемо подякувати команді лікарів ISIDA, які супроводжували наші пологи. І подарували нам щастя стати батьками прекрасної донечки. Солодаренко Олександра Геннадіївна супроводжувала наші пологи. Як тільки вона заходила в пологовий зал, не дивлячись ні на що, я відчувала заспокоєння і впевненість, що все буде добре, що ми справляємося і скоро наша крихітка буде з нами. Ця людина з такою енергетикою, таким умінням підтримати, що тільки від спогадів в душі стає тепло. Бурдейний Олексій Андрійович – лікар анестезіолог. Мені все ще дуже соромно, що в день виписки я Вас не впізнала)) Я дуже вдячна за підтримку під час процесу пологів. Пологи проходили без анестезії. Але я дуже вдячна, що я не пам'ятаю все, що відбувалося після народження нашої крихітки і за цей час мені вдалося відпочити і виспатися)) Акушерка Бондарчук Оксана Андріївна дала нам максимум можливості проходити все це удвох з чоловіком. Без втручання, в спокійній атмосфері з чаєм і музикою. Неонатолог Рижутіна Тетяна Валеріївна забезпечила огляд нашої малої і порадувала нас високою оцінкою крихти. Ми вдячні, що пологи пройшли в позитивній атмосфері. Як я хотіла, все було максимально природно. Нам не заважали, не пропонували зайвих процедур і втручань. Пояснювали кожен крок і підтримували в найважчі моменти. Спасибі за прекрасну роботу! Дякую за нашу доньку і непередаване щастя бути батьками!

Євгенія
31 березня 2017 р. 11:25

Жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи

У квітні народжувала в цій клініці свого синочка. Довго обирали пологовий будинок, у якому хотіли б, щоб з’явився на світ наш первісток. Зважували всі за та проти. Чесно кажучи, жодної секунди не пошкодували про вибір цієї медичної установи. Незважаючи на важкі та тривалі пологи, все дуже сподобалося. Пологи вів і приймав лікар Банніков Володимир Іванович. Лікар поставився з великим професіоналізмом і знайшов потрібний підхід. Рекомендуємо всім цю клініку!

Алина
08 червня 2015 р. 13:43

Лікар створює атмосферу впевненості та захищеності

Крючков Костянтин Юрійович – один з небагатьох лікарів, до якого не страшно приходити на прийом. Ніколи не порадить зайвого та розвіє всі страхи й побоювання. Лікар створює атмосферу впевненості та захищеності. В ISIDA свого часу прийшла саме до цього лікаря. Велике спасибі.

Марія
20 березня 2015 р. 14:39

Сердечне ставлення до хворих

Минулого тижня була на прийомі мамолога-онколога Габелко Юлії Андріївни. Це Лікар з великої літери, прекрасний спеціаліст, підходить з розумінням до проблем пацієнта, професійно встановлює діагноз та призначає лікування. Як правило, жінки не охоче йдуть до мамолога, бо бояться почути страшний діагноз. Такі чуйні та уважні лікарі, як Юлія Андріївна, проводять прийом пацієнток так, що страхи зникають, а лікування перетворюється на співпрацю лікаря та пацієнта задля одужання. Дякую Вам, Юліє Андріївно, за Ваше сердечне ставлення до хворих. Для мене особисто це стало своєрідною терапією, що підсилює ефект лікування. Щастя Вам, здоров'я, та успіхів в Вашій професії!

Наталія Наконешна
05 листопада 2016 р. 09:12

Все було так високо і незабутньо, що я сумую за Вами

Данилко Вероніка Олександрівна першою зустріла на світ мого сина. Перше ж, що побачила я – сльози щастя у волошкових очах Лікаря. Тільки потім я дізналася, що пані Вероніка за секунди прийняла рішення, яке врятувало мої пологи. Злату, моє перше дитя, я народжувала у престижній клініці Лондона - Chelsea and Westminster Hospital. Але буржуазна атмосфера британського пологового геть не сягнула рівня ISIDA. Там я була просто пацієнтка, яку вже наступного ранку відправили з донечкою додому. Тут нас з малятком огорнули турботою. Вероніка Олександрівна – дуже досвідчений лікар, яка роками працювала з паталогічними породіллями. Вона – неземна. Я раджу всім легких пологів, як у мене. Все було так високо і незабутньо, що я сумую за Вами, Вероніко Олександрівно та ISIDA. Іноді безпричинно заїжджаю в кафе, що у клініці на Лепсе, по каву... З любов'ю, Оля Фреймут і Синочок Валерій.

Фреймут Ольга
25 травня 2016 р. 12:34

Всі лікарі та медсестри вищої категорії.

Я дуже вдячна всьому колективу клініки ISIDA, зокрема бригаді 14.08.2016. Я відчула себе як вдома, своя серед своїх. Всі лікарі та медсестри вищої категорії. Цілую всіх!

Швець Валерія
16 серпня 2016 р. 09:29
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті