Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі Isida, за професіоналізм!

Хочу відзначити менеджера на Оболоні, звуть Аліна, дуже приємна дівчина, відразу розташувала дитину до себе. Дівчинка заспокоїлася, хоча і боялася йти до лікаря. Спасибі Isida, за професіоналізм!

Вікторія
08 червня 2020 р. 12:14
Інші відгуки про цю клініку

Рада, що знайшла такого фахівця

Нам дуже сподобалася лікар-психолог Рібер Тетяна Вікторівна. Були у неї з дитиною, отримали відповіді на всі свої запитання, і справді корисні рекомендації. Тепер, у складних ситуаціях, пов'язаних з материнством, завжди беру консультацію, щоб зайвий раз не нервувати через дрібниці. Рада, що знайшла такого фахівця!

Ганна
13 червня 2021 р. 18:31

В'юнник М. М. – прекрасний лікар!

В'юнник Микола Миколайович – прекрасний лікар, спостерігаю вже 3-го малюка у лікаря з 2012 року. Завжди ввічливий і чемний, пояснить, розповість, покаже, а треба і заспокоїть. Дякую Вам велике! Сподіваюся ви ще довго будете радувати пацієнток ISIDA своєю присутністю.

Олена
29 грудня 2017 р. 21:00

Величезна подяка підрозділу Оболонь клініки ISIDA

Величезна подяка підрозділу Оболонь клініки ISIDA, де я спостерігаю свою вагітність. На кожен візит в клініку ходжу з величезним задоволенням, бо знаю – тебе зустрінуть доброзичливо ще на рецепції та компетентно дадуть відповіді на всі запитання. Усіма лікарями, з якими доводилося спілкуватися на Оболоні, залишилася задоволена. Особлива подяка моєму лікарю Червак Наталії Миколаївні за професіоналізм і підтримку. Дуже подобаються завідувач Вільга Ірина Миколаївна та лікар-ендокринолог Бикова Лариса Михайлівна, хороші фахівці УЗД. Бажаю клініці подальшого процвітання. Дякую!

Подлесная Наталия
16 січня 2015 р. 12:24

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців!

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців! Кожен похід у клініку був на радість. Завжди тебе зустрічають з посмішкою, завжди й усі готові допомогти, підказати. Я можу сміливо рекомендувати ISIDA, дуже задоволені. Лікарі уважні та скрупульозні, поки не переконаються, що немає загрози для мами та дитини – не відстануть. Завдяки цьому в мене були легкі, природні пологи. Спостерігалася у Бачигіної О. В., їй персональне спасибі. ISIDA, ще раз дякую! Тепер я знаю, де буду спостерігати наступну вагітність. Ліля

Лиля
09 січня 2015 р. 09:38

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:33

Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення

Хочу висловити величезну подяку за ведення вагітності зав. відділенням ISIDA Оболонь Вільзі Ірині Миколаївні! Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення - це те, що ми отримали від цього лікаря. Дякуємо Вам за все!!! Тільки приємні спогади!!!

Ліна
18 жовтня 2016 р. 10:32

Враження від семінару "Ти станеш старшим"

Хочу залишити відгук про семінар "Ти станеш старшим". Інформація була дуже корисною, отримано багато порад як саме поводити себе батькам при появі молодшої дитини. Бо, зазвичай, батьки активно готуються до появи первістка, опановують багато інформації. Але якщо вже у родині є дитина, то мало хто готується, вважаючи, що досвіду достатньо і буде легше. Проте, не можна нехтувати почуттями старшої дитини, необхідно спробувати мінімізувати стрес, повʼязаний з появою у родині нової людини. Дякую Наталії Романченко за відповіді на безліч моїх питань

Дарʼя
15 березня 2024 р. 19:55

Найкращий лікар УЗД - В’юнник Микола Миколайович

В’юнник Микола Миколайович найкращій лікар УЗД якого можна знайти в Києві. Професіоналізм найвищого рівня. А я пройшла важкий шлях з пошуком лікаря який би не вигадував хвороби

Катерина
19 червня 2023 р. 19:34

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Хочу привітати зі святом весни чарівних і воістину прекрасних жінок всього колективу клініки! Нехай свято весни прийде зі своїм найкращим подарунком у вигляді гарного настрою, щастя і душевного підйому. Хочу висловити величезну подяку завідуючій філії на Оболоні, Вільзі Ірині Миколаївні і лікарю Аліповій Наталії Федорівні, за професіоналізм і добре сердце. Також хочу подякувати привітним, сонячним дівчатам на ресепшені. Спасибі що ви є!

Світлана
07 березня 2017 р. 12:27
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті