Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Лікар – "ЗОЛОТІ РУКИ"

Народжували два рази у Данилко Вероніки Олександрівни! Правда, ще тоді в ІПАГу, перший раз екстрений кесарів, другий раз – плановий! Коли постало питання других пологів, був спокій –віддавала себе і дитини в руки професіонала!!! Лікар – "ЗОЛОТІ РУКИ". Дуже вдячні Вероніці Олександрівні, і другого малюка назвали Даніл! На честь лікаря! Була б дівчинка – була б Вероніка.

Піскун Юлія
04 жовтня 2016 р. 12:39
Інші відгуки про цю клініку

Дякую Віктору Степановичу

Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу! Я таких шикарних лікарів ще не зустрічала. Він перетворив мої пологи на свято. Лікар від Бога. Я просто в захваті досі від нього! Я дуже рада, що обрала саме цього лікаря й усім його раджу, кращого лікаря знайти неможливо! Велике вам дякую!

Рената
17 вересня 2014 р. 10:16

Дуже хороша клініка Isida

Дуже хороша клініка і окреме спасибі найкращому репродуктологу – Паламарчук Аліні Миколаївні.

Вікторія
01 листопада 2015 р. 16:55

Бажаємо процвітання та хороших клієнтів!!!

Хочу висловити величезну подяку всьому медичному персоналу клініки ISIDA. Високий професіоналізм, хороший менеджмент і дуже чуйний і турботливий підхід лікарів – гінекологів, акушерок, педіатрів – заслуговує похвали й гордості за нашу медицину та людей, що найважливіше.

Особливо хочу виділити й висловити слова подяки Грицьку Віктору Степановичу. Дякую Вам за мою донечку, яка завдяки Вам народилася здоровенька. З Вами готова йти на другі пологи, Ви лікар від Бога.

Окреме спасибі лікарю, яка спостерігала мою вагітність у жіночій консультації, – Галак Оксані Тимофіївні, прекрасному фахівцю, без підтримки якої я б не підійшла до пологів; палатному лікарю акушерського відділення – Рахубінській Валерії Веніамінівні.

Дякую анестезіологам Смирновій Олені Валентинівні та Чечельницькому Олегу Євгеновичу, а також неонатологу Хілобок Олені Володимирівні. А також усім акушеркам післяпологового відділення та сестричкам, відділенню інтенсивної терапії. Власникам клініки дякую за можливість народжувати з відмінними фахівцями та в гідних умовах.

Бажаємо процвітання та хороших клієнтів!!!

з повагою і вдячністю, Кузовкін
13 грудня 2009 р. 11:17

Спасибі за це величезне щастя!

Андрію Петровичу, величезне Вам спасибі за донечку! Нам 9.01. буде 3 рочки! Здоров’я вам та успіхів. Кожного дня народження донечки ми згадуємо Вас! Дякую за це величезне щастя!!!

Елена
21 грудня 2014 р. 21:34

Грицько Віктор Степанович –диво-лікар!

Грицько Віктор Степанович –диво-лікар! Я і моя сім'я висловлюємо подяку Вам за Вашу роботу! За появу нашої донечки Ванесси) З такою операцією кесаревого розтину хочеться народжувати ще. У парі з лікарем анестезіологом Чечельницьким Олегом Євгеновичем операція проходила легко. Дякую всьому персоналу клініки ISIDA за приємне проведення часу.

Алла
03 грудня 2017 р. 08:34

Дуже приємний лікар, якому довіряєш з перших днів

Хотіла б висловити слова подяки за ведення моєї вагітності Янюті Саар Мустафаївні. Дуже приємний лікар, якому довіряєш з перших днів. Враховуючи те, скільки в мене було проблем і питань, можу сказати, що лікар на своєму місці й розбирається не тільки в питаннях своєї компетенції, а й у суміжних. Рада, що потрапила на перший прийом саме до неї, а потім довірила спостереження саме цьому фахівцю. Дякую Вам!

Тетяна
09 вересня 2015 р. 07:44

Підтримка протягом щасливого шляху

Всією родиною дякуємо клініці ISIDA і нашому лікарю Рахубінській Валерії Веніамінівні, а також всім, хто допомагав та підтримував нас протягом цього щасливого шляху!

Ковальчук Ольга та Михайло
01 березня 2015 р. 08:35

Бажаю Вам щастя

Спасибі величезне всьому колективу клініки!!! Бажаю Вам подальшого процвітання, Ви – найкращі!!!

Вікторія і Владислав Колодяжні
10 вересня 2016 р. 15:33
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті