Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

ISIDA, дякуємо за донечку !!!

Дякуємо чудовому колективу клініки за наше щастя! На всіх етапах: ЕКЗ, ведення вагітності, пологи – нас підтримували прекрасні кваліфіковані й чуйні фахівці (лікарі, медсестри, обслуговуючий персонал.

Тепер, приходячи з донечкою в клініку (патронаж), ми відчуваємо себе як вдома, серед рідних і близьких людей, адже наша донечка також і ваша. Дуже сподіваємося прийти до вас за другим малюком.

Ольга и Александр
18 грудня 2012 р. 11:28
Інші відгуки про цю клініку

Приємно вражені відношенням персоналу.

Приємно вражені відношенням персоналу до всіх пацієнтів та відвідувачів клініки. Дякую! З повагою, дідусь Віктор.

Від родини Дідовець Вікторії
26 липня 2016 р. 12:59

Ми записалися на безкоштовне обстеження.

Ми записалися на безкоштовне обстеження. Спермограма в середу на 13.30, на жаль, у чоловіка не вийде в будній день, велике прохання перенести на найближчу суботу чи неділю. Заздалегідь вдячні!

Oксана
09 квітня 2015 р. 17:10

Такого людського ставлення я не зустрічала ніде. Процвітання вам, успіхів та побільше малюків!

Новина про мою вагітність для мене та чоловіка була надзвичайно радісною. У 8-9 тижнів я записалася на УЗД. Мене обурила заява лікаря: «Якщо доносите до 12 тижнів, приходьте ще». Після такого звернення ми вирішили відправитися в клініку ISIDA, про яку чули багато хорошого.

На нашу історію з УЗД лікар впевнено відповів: «Хочете народити – народимо!». Його слова вселили впевненість у те, що у нас все буде добре. Незабаром у нас народилася донечка – Маргаритка. Ми дякуємо всім співробітникам клініки за професіоналізм і турботу. Окреме спасибі Костянтину Юрійовичу Крючкову, який підтримував мене протягом усієї вагітності. Такого людського ставлення я не зустрічала ніде. Процвітання вам, успіхів та побільше малюків!

Тeтяна Курячкина
10 травня 2011 р. 13:34

Лікар від Бога і людина чудова!

Завдяки Паламарчук Аліні Миколаївні нам вже 2 роки! Величезне їй спасибі! Після 10-ти хвилин спілкування з Аліною Миколаївною пішли всі сумніви і ми вже без коливань і страху розпочали програму! Лікар від Бога і людина чудова! Хочемо повторити!)

Олена Швець
15 квітня 2016 р. 09:10

Величезне спасибі ISIDA за доньку.

Величезне спасибі ISIDA за доньку. Мама і донька добре себе почувають завдяки Вам. Велике спасибі.

Від родини Курочкіної
06 грудня 2015 р. 14:56

Дякую тобі, рідна ISIDA за наше величезне маленьке щастя

Довгоочікуваній донечці виповнилося 3 місяці! З'явитися на світ їй допомогла чудова лікарка і чудова людина Хажиленка Ксенія Георгіївна. Дякую тобі, рідна ISIDA за наше величезне маленьке щастя!:-)

Алина
09 травня 2016 р. 03:33

Дякую за здійснення моєї мрії!

Хочу подякувати клініку ISIDA і безпосередньо Вацик Мирославі Михайлівні за допомогу в здійсненні моєї головної мрії – мати дитину. 19.08.17 я народила чудову дівчинку – Валерію. Сподіваюся, що зможу в найближчому майбутньому, подарувати їй братика або сестричку.

Вікторія
27 жовтня 2017 р. 15:56
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті