Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Хочу зазначити, що думка моя не змінилася

Хочу поділитися своїми враженнями та емоціями про відвідування клініки ISIDA З 2017 року. У цій клініці у мене проходив весь період вагітності, пологів, післяпологовий період і по даний час педіатричний патронаж дитини!!! Ще у 2017 році я впевнилася, що це чудова клініка, починаючи від лікаря, яка в мене приймала пологи - Янюта Саар Мустафаївна, лікаря, який вів мою вагітність - Данилків Олег Омелянович, персоналу у післяпологому відділенні і закінчуючи охоронцями при зустрічі. Відчувається професіоналізм, клієнт-центрований підхід, уміння співпереживати і співпрацювати з пацієнтом, а це на мою думку - найголовніше, що сьогодні очікує пацієнт, відвідуючи лікаря!!! У мене є з чим порівняти. Неодноразово відвідувала приватні клініки міста Київ і хочеться їм сказати, щоб повчилися, тому що дійсно, є чому вчитися... У мене нещодавно знову був візит на плановий огляд і хочу зазначити, що думка моя не змінилася. Лікар Саар Мустафаївна - професіонал з великої букви, дуже уважна, професійна, чудова людина. Дякую Вам!!!))) Ісіда - Ви найкращі! Бажаю такими ж і залишатися!!!!!

Ангеліна
08 червня 2021 р. 09:06
Інші відгуки про цю клініку

Прошу оголосити подяку лікарю Паламарчук А.М.

Прошу керівництво клініки ISIDA оголосити на оперативній нараді лікарю Паламарчук А.М. подяку. Це лікар з великої букви, дуже чуйна людина,має особливий підхід до кожного. Велике їй дякую за її професіоналізм, за вагомий внесок в розвиток клініки. Ми дуже їй вдячні за омріяного сина.

Ольга
28 вересня 2015 р. 09:53

Вдячна за те, що всіляко старалися підтримати мене в бажанні народити природно

На Великдень народила в клініці сина Луку. Хочу подякувати лікарці Наталії Олександрівні Фірсовій і акушерці Валентині за дбайливе ставлення і прекрасне ведення пологів. Вдячна за те, що всіляко старалися підтримати мене в бажанні народити природно, без епідуральної анестезії, а також крапельниць з оксетацином. Хлопчик народився здоровим. Його мама теж швидко відійшла від пологів. Лікарям Богдану Валерійовичу і Оксані Тимофіївні Морозовій окрема подяка за роботу з породіллю.

Дарина Аверченко
13 травня 2021 р. 11:44

Хочу висловити подяку персоналу ISIDA за підготовку та прийняття пологів

Хочу висловити подяку персоналу клініки ISIDA за підготовку та прийняття пологів. За їх допомогу і навчання нас, недосвідчених батьків, спілкуванню з нашим новонародженим сином Себастьяном.

Всіх благ Вам і душевне спасибі!

Сухомлинова Наталя та Пасекін В’ячеслав
10 червня 2016 р. 09:33

Я дуже сподіваюся, що моя мрія здійсниться!

Я два роки тому проходила обстеження в клініці ISIDA. Незважаючи на те, що діагноз дуже засмутив, враження про персонал найдобріші та найприємніші. Тому вирішила піти на ЕКЗ саме в ISIDA.

Я дуже сподіваюся, що моя мрія здійсниться!

Хатуна
16 грудня 2011 р. 11:26

Професійний колектив гінекологічного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії!

Добридень! Хочу щиро подякувати прекрасному і професійному колективу гінекологічного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії! Шановні Семко Олександр Францевич і Чечельницький Олег Євгенович, своєю роботою і ставленням до пацієнтів ви даруєте не тільки здоров'я, а й впевненість в тому, що все буде добре. Це так важливо! Дякую Вам і Вашим підлеглим за нелегку працю! Також не можу не висловити окрему подяку медсестрі Ірині з палати інтенсивної терапії та її напарниці (на жаль, не знаю прізвищ дівчаток) – зміна 15-03 / 16-03. У період мого перебування в реанімації вони буквально оточили мене «маминою» турботою. Я впевнена, що на людях з таким ставленням до роботи тримається вся медицина. Ісіда – ви найкращі! Чистота і стерильність всюди, уважний і ввічливий персонал, прекрасне харчування, відмінні умови в палаті, кожна дрібниця передбачена. Якби ви були курортним готелем, а не медичною структурою, я б сказала, що до вас хочеться повернутися. Але, якщо в майбутньому доведеться звернутися за профільною допомогою, то тільки до вас. Будьте здорові! З глибокою повагою, Світлана Максимова (період перебування в клініці: з 15 по 18 березня 2016)

Светлана
18 березня 2016 р. 16:49

Дякую за те, що даруєте свято!

Хочу написати цілу щасливу красиву чарівну казку про пологи в ISIDA, але всі чудові емоції просто не помістяться. Особливу подяку хочу висловити лікарю від Бога, неймовірній людині та чудовому чоловікові Вікторові Степановичу Грицьку!!! Ви зробили мої пологи казковими та суперлегкими, ми з синочком Давидом дякуємо Вам!!! І навіть після пологів ви завжди направите та підтримаєте. Дякую!!! Приємно заходити в ISIDA та відчувати, що нас пам’ятають і завжди зустрічають з посмішкою! Дякую за те, що даруєте свято!!!

Диесперова Катерина
05 лютого 2015 р. 20:31
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті