Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Ще раз величезне спасибі!

Від усього серця хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки ISIDA за найвищий професіоналізм, за неоціненну допомогу, яку ми отримали під час народження нашого першого малюка.

Важко навіть уявити, як можна було пройти через труднощі, якби не кваліфікований догляд і сердечна підтримка всього персоналу. Окреме спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за його професіоналізм і людяність, а також за його почуття гумору та підтримку у важкі хвилини. Хочеться побажати всім вам величезного здоров’я, терплячих пацієнтів, удачі в усіх ваших починаннях, успіхів у вашій нелегкій праці. Ще раз величезне спасибі! Навіть не віриться, що не хочеться йти з клініки додому, сподіваємося повернутися ще раз.

Дякую! Сім’я Сібірі

семья Сибири
30 червня 2009 р. 12:47
Інші відгуки про цю клініку

Це не лікарі – це мрія!!!

Всю вагітність я спостерігалася в ISIDA у Ігнатюк Тетяни Миколаївни. Що тут сказати лікар своєї справи! Завжди на зв'язку, завжди підкаже, завжди з легкістю пояснить ту чи іншу ситуацію при моїй паніці, всі 9 місяців готувала мене до того, що пологи пройдуть швидко і добре. Їй величезне дякую. В ISIDA не можна вибирати лікаря для пологів, це означає що ти приїжджаєш і чергова команда тебе приймає. Чесно скажу коли підписували договір – це дуже бентежило, багато народжували тут і у мене був цілий список бажаних лікарів. І тут настає мій день, потуги починаються ввечері, я звичайно ж не відразу розумію воно чи це, заходжу в додатки / інтернет починаю читати як у всіх це відбувається, але з кожним разом розумію вони! Буджу чоловіка, він сміється і ми вирішуємо поїхати в клініку, навіть якщо тренувальні. Я їду і в голові одне "Хто на зміні? Є мій лікар зі списку?", "Хочу народжувати тільки у чоловіка", ну і тисяча питань і хвилювання. Ми приїжджаємо і нас зустрічає акушерка і проводить в кабінет до лікаря, він чоловік – вже +, мій акцент побачити прізвище, щоб зрозуміти! Мені він сподобався, прізвище побачити не можу, мене везуть в пологовий зал і тут я бачу його, Банникова Володимира Івановича, лікар – мрія, до якого я хотіла потрапити, але взяв не він мене. Чоловіку скаржуся, засмутилася. Так як потуги мої тривали відверто кажучи дуже довго я розумію що бригада буде змінюватися! Він йде і приходить на зміну йому жінка і каже. "Ми з Вами будемо народжувати!" Заходжу на сайт ISIDA почитати про лікаря і бачу, Грицько Віктор Степанович, лікар який мене оглядав, з мого списку. Тут все почалося. Потуги посилювалися, біль посилювалася і час пологів наближався! Зараз я роблю низький уклін своєму лікарю Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді, акушерці Валентині і всім хто був поруч! Вони мої феї !!!! Я не могла і мріяти про таких лікарів!!! Я люблю їх усіх і кожну, цю турботу, цей професіоналізм, немає слів!!!! Мене переповнюють захоплення!!!! Це не лікарі – це мрія!!! Я залишилася не те що в захваті, я говорю Всім Дякую! Ніколи не могла подумати що мені так пощастить! Я рекомендую не боятися відсутності вибору лікаря, та не писати списки як я, а довіритися! У клініці ISIDA немає поганих лікарів, від мене низький всім уклін!! Я не змогла мовчати! Мої феї були кращими, ми ще повернемося за хлопчиком і покажемо клас! А Вас Ірино Станіславівно я не забуду ніколи!)))

Ліна
08 травня 2017 р. 04:20

Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася!

Моєму синові днями виповнюється рік. Я хочу сказати спасибі всім тим лікарям і медсестрам, з якими я зустрічалася. Від медсестричок до профільних фахівців. Завдяки їм моя вагітність, пологи і перший рік малюка були спокійними, щасливими і комфортним. Особливо Гончару Костянтину Володимировичу і Гаврилюк Лесі Олексіївні - вони вели мою вагітність. Завдяки їм кожне відвідування було легким і невимушеним. Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді. Вона настільки допомагала мені під час пологів, що було зовсім не страшно. Я відчувала справжню людську теплоту і підтримку. Зараз мій малюк, теж, спостерігається в Ісіді на Печерську, в Іллі Валерійовича Яручика. Якщо раптом зважуся на другу дитину, то питання вибору клініки навіть не стоїть))))

Ольга
15 липня 2020 р. 21:35

З першого візиту вселили віру в успішний результат

Дуже вдячна лікарю Леоненко Тетяні Федорівні і асистентці Ілоні! Вони справжні професіонали, дуже позитивні і чуйні! З першого візиту настільки вселили віру в успішний результат, що вдалось завагітніти в той же цикл! Дівчата просто розумнички! Дуже їм вдячна! Відповіли на всі питання, заспокоїли, привітали, в цілому – РЕКОМЕНДУЮ !!! ДЯКУЄМО!

Вікторія
05 травня 2016 р. 08:48

Спасибі добрим лікарям, медсестрам і нянечкам.

Спасибі добрим лікарям, медсестрам і нянечкам Ісіда, які допомогли нам виносити і народити нашу малу! Рахубінській Валерії Веніамінівні, за весь час чуйне доброзичливе і терпляче ставлення, за мій душевний спокій під час вагітності! Ткаченко Оксані Віталіївні за професіоналізм, чуйність, розуміння, за створення в пологах миролюбної обстановки! Хоменко Аллі Марківні за доброзичливе ставлення, за прийняття малятка під час пологів!

Наталія
25 липня 2019 р. 20:45
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті