Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

ISIDA, спасибі за сина! Обов'язково до вас повернуся!

ISIDA, спасибі за сина! Обов'язково до вас повернуся!

Соломаха Ірина
09 листопада 2015 р. 14:00
Інші відгуки про цю клініку

Дякую за виняткове ставлення до нас і нашого малятка з самого першого дня!

Величезна подяка клініці ISIDA, всьому медичному персоналу за виняткове ставлення до нас і нашого малятка з самого першого дня! Особлива подяка неймовірному лікарю Костянтину Володимировичу Гончару!!! З такими, як він, хочеться народити ще як мінімум п’ятьох!

Гливинская Анна
17 лютого 2015 р. 10:12

Спасибі велике за Вашу турботу й моє довгоочікуване щастя!

З Аліною Миколаївною Паламарчук пройшла складний шлях лікування, завдяки якому в подальшому змогла завагітніти та народити прекрасну доньку, а зараз чекаю народження сина (хоча до цього не виходило завагітніти більше 10 років, були не раз спроби ЕКЗ, викидень в 20 тижнів двійні та діагностований синдром Ашермана). Спасибі Вам велике, Аліно Миколаївно, за Вашу турботу та моє довгоочікуване щастя!!!

Коляда Анна Петрівна
29 вересня 2014 р. 10:12

ISIDA – зразок для всієї країни!

У мене був найкращий лікар у кращій клініці у світі! Дякую вам!!! Так тримати й далі! ISIDA – зразок для всієї країни!

Трухина Ольга
03 квітня 2015 р. 09:06

Величезне спасибі за успішні пологи!

Величезне спасибі за успішні пологи й уважний персонал!!! Окрема подяка Гончару Костянтину та Чечельницькому Олегу Євгенійовичу!!!!!

Наталия
17 березня 2015 р. 16:21

Дякую лікарям, акушерам, медсестрам

Доброго дня. У вас ми народжували. Так сталося, що пологи припали на 2 зміни. Хочеться написати слова подяки лікарям, акушерам, медсестрам. Незважаючи на те, що в цей день було багато пологів, завжди хтось був поруч. Потішила турбота персоналу, вони не тільки з душею виконували свою роботу, а й чай робили, приносили, воду подавали і т.д. Завдяки Зінченку Віталію Вікторовичу ми відкоригували план дій під час пологів і все пройшло добре. Особливу подяку хочеться висловити фахівцям із грудного вигодовування, особливо Нестеровій Вікторії Олександрівні. У мене це друга дитина, але я виявляється нічого не знала про годування. Фахівці приходили до нас на наші прохання і не раз, показували, вчили, контролювали і найголовніше не просто не давали опускати руки, а дали конкретні покрокові "інструменти" для цього, завдяки чому вдома ми просто продовжили робити все як вчили та ВІРИТИ, що все вдасться. Дякую всім велике за тепло та турботу, дякую, що не просто виконуєте свої обов'язки, а робите це "на результат"

Марина
25 листопада 2021 р. 07:04

Бажаю Вам щастя

Спасибі величезне всьому колективу клініки!!! Бажаю Вам подальшого процвітання, Ви – найкращі!!!

Вікторія і Владислав Колодяжні
10 вересня 2016 р. 15:33
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті