Крім очевидних змін в обрисах фігури, в період очікування малюка можливі і інші зміни. Частина з них радує, а частина - засмучує. Що необхідно врахувати?
Дуже дякую клініці ISIDA за таке свято, як народження донечки.
Дуже дякую клініці ISIDA за таке свято, як народження донечки.
Велика вдячність клініці ISIDA і всьому персоналу за гарне ставлення, легкі пологи та позитив!
ISIDA, велике спасибі за високий професіоналізм, за чуйне ставлення та комфорт!
Дякуємо за Індивідуальний підхід! Дякуємо за турботу!
Найцінніше - це здоров'я, але, на жаль, воно похитнулося (мені 63 роки). Звернулася в клініку Ісіда для проведення двох операцій - лапароскопії матки і придатків та кольпоперінеолеваторопластики. Операції були проведені успішно. Отримала адекватну анестезію і легко вийшла з неї. Особлива подяка лікарю-анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу - лікарю високої кваліфікації, ввічливому і уважному фахівцю своєї справи. Хочу вклонитися до землі і подякувати своєму оперуючому лікарю - завідувачу відділення к.м.н. Полуяновій Оксані Михайлівні. Це лікар з великої літери, лікар від Бога! Таких лікарів би побільше і світ би був добрішим.. Цікавилася моїм самопочуттям, підтримувала, давала поради. Мила, уважна, з чистим і добрим поглядом та посмішкою. Прекрасні люди працюють в клініці - лікарі, медсестри, працівники кухні. Особливо дякую медсестерам реанімаційного відділення: Досяк Оксані, Биковій Інні, Зеленовій Надії і ін. Всім міцного здоров'я, терпіння і витримки. Допомагайте, рятуйте! Спасибі, що ви є!
Все чудово! Світовий рівень обслуговування, професійний персонал. Наше сімейство було впевнене в успішному результаті – появі Слаути Віктора Андрійовича. З наступаючим 2016 роком! Удачі, терпіння миру!
Хочу висловити величезну подяку всьому медичному персоналу клініки ISIDA. Високий професіоналізм, хороший менеджмент і дуже чуйний і турботливий підхід лікарів – гінекологів, акушерок, педіатрів – заслуговує похвали й гордості за нашу медицину та людей, що найважливіше.
Особливо хочу виділити й висловити слова подяки Грицьку Віктору Степановичу. Дякую Вам за мою донечку, яка завдяки Вам народилася здоровенька. З Вами готова йти на другі пологи, Ви лікар від Бога.
Окреме спасибі лікарю, яка спостерігала мою вагітність у жіночій консультації, – Галак Оксані Тимофіївні, прекрасному фахівцю, без підтримки якої я б не підійшла до пологів; палатному лікарю акушерського відділення – Рахубінській Валерії Веніамінівні.
Дякую анестезіологам Смирновій Олені Валентинівні та Чечельницькому Олегу Євгеновичу, а також неонатологу Хілобок Олені Володимирівні. А також усім акушеркам післяпологового відділення та сестричкам, відділенню інтенсивної терапії. Власникам клініки дякую за можливість народжувати з відмінними фахівцями та в гідних умовах.
Бажаємо процвітання та хороших клієнтів!!!
Дякую за професіоналізм та комфорт.
Велике Вам спасибі. Ви – найкращі!
Клініці ISIDA, з повагою і любов'ю, ДЯКУЮ!!!
Спасибі клініці ISIDA! Спасибі всім лікарям, які допомогли завагітніти, виносити і народити нашого синочка Ванюшу. Дай Бог Вам всім здоров'я, миру Вашому будинку і любові!
Зв'яжіться з нами за телефонами