Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дорогий Андрію Петровичу, дякую вам за наших діточок Аріну та Михайла.

Нашим двійняткам 03 серпня вже буде три роки. Дітки здорові та дуже красиві. Чоловік дуже пишається малюками.

Ще б пак! І син, і донька одночасно. Адже ми до такої довгоочікуваної події готувалися довго – 12 років. Лікувалися різними методами та вже зневірилися мати дитину. А у вашій клініці екстракорпорального запліднення нам провели ЕКЗ. З першої спроби настала вагітність. А коли лікарі повідомили, що буде двійня після ЕКЗ, нашої з чоловіком радості не було меж. Величезне спасибі, і нехай Ваш досвід і золоті руки зроблять щасливими ще багато сімей!!!

Надежда
23 липня 2013 р. 10:33
Інші відгуки про цю клініку

Щиро дякуємо за отримані знання!

Відвідали два індивідуальних заняття в Школі майбутніх батьків. Дуже сподобалася лектор, яка вела заняття - психолог Ткаченко Світлана Вікторівна. Лекції були дуже змістовні та цікаві. Світлана відповіла на всі наші питання. На практиці показала всі важливі моменти по догляду за дитиною та при підготовці до родів. Атмосфера була дуже дружня та привітна! Рекомендуємо відвідати заняття в Школі майбутніх батьків - це, дійсно, дуже корисно і цікаво. Щиро дякуємо Світлані за отримані знання!

Катерина
08 березня 2023 р. 13:53

Завдяки Хажиленко К. Г. ми стали батьками!

Завдяки Хажиленко Ксенії Георгіївні ми стали батьками прекрасної донечки! 9 років ходили по лікарях, практично втратили надію. Але наша мрія збулася і допомогла нам в цьому Ксенія Георгіївна! А дівчинку нашу ми назвали Ксюшею!!!

Олена
01 липня 2017 р. 13:58

Ми з чоловіком дуже вдячні за курс "Народження нового життя"!

Ми з чоловіком дуже вдячні за курс "Народження нового життя"! Дякуємо клініці ISIDA, нашій прекрасній групі і психологу - нашій підтримці, Жанні Симчук. Це неймовірно корисний подарунок батькам! Ми отримали не просто знання, а впевненість в тому, що все буде добре. Пройшов страх перед пологами - спасибі акушеру-гінекологу, який провів нам неймовірно корисну і позитивну лекцію. Прийшло розуміння, що з малюками нашими ми точно справимося - спасибі лікарям з неонатологічного відділення. І спасибі Жанні за допомогу в розумінні себе в цей чарівний період. Прийняття своїх емоцій, опрацювання і розуміння своїх страхів. Майбутнім мамам дуже корисно потрапити в коло людей, які в цьому ж періоді, проходять все те ж саме - тривожаться, радіють, відчувають так багато змін в собі, не знають на чиї поради орієнтуватися, кого слухати, що читати, що дивитися ... і ще нескінченно багато питань. 12 занять, майже 2 місяці спілкування і море позитиву, досвіду, спілкування - що ще потрібно майбутнім мамам)) Ще раз спасибі і нехай цей період у всіх буде чарівним і приємним!

Євгенія
29 жовтня 2016 р. 21:21

Я ЩАСЛИВА! І за це я вдячна клініці ISIDA!

На початку були одні емоції, які не можна було висловити словами! Зараз, по закінченню 20 днів, усі думки вляглися, і я сміливо можу написати: «Я ЩАСЛИВА!». І за це я вдячна клініці ISIDA!

Друга вагітність, друга дитина та вдруге пережитий захват! Я хочу й хочу згадувати щодня свою вагітність і кожну секунду появи на світ моїх малюків!Різниця 8,5 років, а для мене все повторилося! Повторилося тільки для того, щоб залишитися в пам’яті на все життя.

Я досі вдома ходжу в капцях з ISIDA, щоб відчувати вашу турботу навіть на відстані. Дякую дівчаткам на ресепшені, які зустрічали нас як своїх хороших знайомих, дякую всім фахівцям, які ставилися до нас з глибоким розумінням і турботою. Але на першому місці був і залишається професіоналізм на кожному етапі!!!

10 червня наша родина збільшилася на одного маленького хлопчика, і тепер у нас є донька Соня та син Ваня. Я сама собі заздрю!!!

Добродуб Оксана
30 червня 2015 р. 09:23

ISIDA, я рада, що обрала саме Вас!

ISIDA, я рада, що обрала саме Вас! Без Вас у мене нічого б не вийшло! Спасибі всьому персоналу, лікарям, за прекрасне, тепле ставлення. І за нашу доньку! Мені йти від Вас не хочеться, тоді доведеться повернутися :-)

Миколаєць Вікторія
15 серпня 2016 р. 09:40

Дякую за душевність і сервіс

У захваті від клініки! Дякуємо великому персоналу – чуйні, уважні. Окреме спасибі Вацику Мирославі Михайлівні та її помічниці Олені! Сподіваюся, у нас все вийде! Дякую за душевність і сервіс!

Катерина
16 травня 2016 р. 07:55

Лікар створює атмосферу впевненості та захищеності

Крючков Костянтин Юрійович – один з небагатьох лікарів, до якого не страшно приходити на прийом. Ніколи не порадить зайвого та розвіє всі страхи й побоювання. Лікар створює атмосферу впевненості та захищеності. В ISIDA свого часу прийшла саме до цього лікаря. Велике спасибі.

Марія
20 березня 2015 р. 14:39

Висловлюю подяку клініці ISIDA!

Висловлюю подяку клініці ISIDA. Хочу подякувати всьому персоналу клініки. Особливу подяку хочу висловити лікарю Левицькій Аллі Володимирівні за народження нашого синочка Максима. А також хочемо висловити подяку анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу та лікарю, що спостерігав вагітність, Данилківу Олегу Омеляновичу. Дякуємо дівчаткам з дитячого відділення. Дякую Олександру Францовичу Семку за перші кроки до успіху.

Колесник Оксана
06 березня 2015 р. 12:55
Відгуки
Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Статті