Звичайно, народження малюка – велика радість. Але... і велике випробування для мами. Стільки нових турбот і обов'язків! Як розподілити час, щоб приділити увагу всім – і малюкові, і чоловікові, і дому, і собі?
Нашим двійняткам 03 серпня вже буде три роки. Дітки здорові та дуже красиві. Чоловік дуже пишається малюками.
Ще б пак! І син, і донька одночасно. Адже ми до такої довгоочікуваної події готувалися довго – 12 років. Лікувалися різними методами та вже зневірилися мати дитину. А у вашій клініці екстракорпорального запліднення нам провели ЕКЗ. З першої спроби настала вагітність. А коли лікарі повідомили, що буде двійня після ЕКЗ, нашої з чоловіком радості не було меж. Величезне спасибі, і нехай Ваш досвід і золоті руки зроблять щасливими ще багато сімей!!!