Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Приємно вражені відношенням персоналу.

Приємно вражені відношенням персоналу до всіх пацієнтів та відвідувачів клініки. Дякую! З повагою, дідусь Віктор.

Від родини Дідовець Вікторії
26 липня 2016 р. 12:59
Інші відгуки про цю клініку

Я ЩАСЛИВА! І за це я вдячна клініці ISIDA!

На початку були одні емоції, які не можна було висловити словами! Зараз, по закінченню 20 днів, усі думки вляглися, і я сміливо можу написати: «Я ЩАСЛИВА!». І за це я вдячна клініці ISIDA!

Друга вагітність, друга дитина та вдруге пережитий захват! Я хочу й хочу згадувати щодня свою вагітність і кожну секунду появи на світ моїх малюків!Різниця 8,5 років, а для мене все повторилося! Повторилося тільки для того, щоб залишитися в пам’яті на все життя.

Я досі вдома ходжу в капцях з ISIDA, щоб відчувати вашу турботу навіть на відстані. Дякую дівчаткам на ресепшені, які зустрічали нас як своїх хороших знайомих, дякую всім фахівцям, які ставилися до нас з глибоким розумінням і турботою. Але на першому місці був і залишається професіоналізм на кожному етапі!!!

10 червня наша родина збільшилася на одного маленького хлопчика, і тепер у нас є донька Соня та син Ваня. Я сама собі заздрю!!!

Добродуб Оксана
30 червня 2015 р. 09:23

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ. Сьогодні, коли все в минулому і наша донечка нам посміхається своїми оченятами, хочеться висловити щирі слова подяки всім людям, які були ці довгі дев’ять місяців поруч зі мною, які всім серцем хвилювалися та турбувалися за моє здоров’я. Дякуємо Вам за допомогу нашій дівчинці з’явитися на світ!!! Невичерпну вдячність ми пронесемо через всі роки Віктору Петровичу Козіну, під керівництвом якого сотні підлеглих, який проявив не аби яке піклування про мене, даючи можливість нашій родині бути щасливою. Коли донечка підросте, ми обов’язково розповімо їй кому вона завдячує своїй появі на світ. Дякуємо Вам Вікторе Петровичу!!! Протягом усієї вагітності поруч зі мною була мій наставник і вірний порадник Паламарчук Аліна Миколаївна. Вона завжди мене підтримувала і щиро хвилювалася за мене. Аліна Миколаївна, Ви завжди залишитесь для нас дуже рідною людиною. Дякуємо Вам з любов’ю і щирістю!!! Неменші хвилювання за мене були і у Хажиленко Ксенії Георгіївни, яка лікар від Бога, що має високий професійний підхід до своїх пацієнтів. Дякуємо Вам за розуміння, піклування, індивідуальний підхід до моєї проблеми!!! Дуже дякуємо Дикусаровій Світлані Миколаївні та Шияновій Світлані Володимирівні, які теж не залишилися осторонь, і як турботливі керівники попіклувалися про долю нашої донечки. Ми низько вклоняємося Іванюті Олені Веніамінівні, яка протягом такого відповідального періоду вагітності кожного дня вкладала у мене впевненість та віру , професійно, знаючи великий ризик перебігу вагітності та пологів. Олена Веніамінівна, дякуємо Вам за материнську турботу, за неоціненну працю лікаря акушера-гінеколога, що першою подарувала життя нашій донечці Богданці!!! Дякуємо Баннікову Володимиру Івановичу, Чечельницькому Олегу Євгенійовичу, Зінченко Віталію Вікторовичу, Солодаренко Олександрі Геннадіївні, що з відповідальністю і турботою поставилися до такого здавалось близького і такого далекого нашого сімейного щастя – народження донечки!!! Окрема подяка за піклування, щиру турботу та материнську доброту Валентині Миколаївні!!!Всім, всім: лікарям, середньому та молодшому медичному персоналу акушерського відділення та відділення з лікування безпліддя, відділенню анестезіології та інтенсивної терапії, робітникам харчоблоку, друзям, колегам – низький уклін і вдячність за НАШЕ ЩАСТЯ!!! Я дуже щаслива і горджусь тим, що маю можливість працювати з такими людьми, в такому колективі, що став для мене родиною… ІСІДА – клініка де тебе розуміють, підтримують в тяжку хвилину і роблять щасливою.

Галина
11 лютого 2017 р. 15:27

Нарешті потрапила в ISIDA!

Хочу висловити величезну подяку – Семко Олександру Францевичу і Бурдейному Олексію Андрійовичу. Після нескінченних, болісних походів по лікарях, нарешті потрапила в ISIDA, в руки висококваліфікованих фахівців.

Світлана
06 вересня 2018 р. 22:04

Клініка ISIDA – це свято!

Клініка ISIDA – це свято! Величезне спасибі акушерці Зволінській Катерині Володимирівні. Спасибі клініці та всім лікарям! Виписка гарна, урочиста та дуже зворушлива!!!

Верхатурова Мария
26 лютого 2015 р. 13:03

Це лікар від Бога

Велике спасибі Паламарчук Аліні Миколаївні – це лікар від Бога. До нашої 18 річниці весілля Аліна Миколаївна подарувала нам довгоочікувану вагітність. Клініка ISIDA – це найкраща клініка, де збуваються нездійсненні мрії! В інших клініках 5 спроб ЕКЗ були невдалими. У чарівниці Аліни Миколаївни вийшло з першого разу. Дякую! Дай Бог Вам здоров’я!

Тетяна
28 вересня 2014 р. 10:13

Дякую вам за те, що робите людей щасливими!

Дорогі співробітники клініки, хочу сказати, що у вас вийшло поєднати атмосферу свята з високим професіоналізмом лікарів. У нас була легка вагітність і кожний візит в клініку супроводжувався приємними емоціями, метеликами в животі і відчуттям свята, а не візитом в мед заклад. Але як тільки виникла складна ситуація, у нас були важкі і тривалі пологи, тут і виявилося найважливіше –професіоналізм лікарів та акушерів. Діяли чітко, злагоджено, швидко і в інтересах як моїх, так і моєї донечки, без перекосів в одну або іншу сторону. У підсумку, пологи завершилися народженням прекрасної здорової дівчинки, з мінімальним збитком для мене і максимальною безпекою для обох. Скажу чесно, було б це в іншому місці, не знаю чим би все закінчилося. Дякую вам за те, що робите людей щасливими, зберігаєте здоров'я і даруєте життя. Окреме дякую команді виписки – фото, відео, організація, церемонія, дуже злагоджено, душевно і дійсно святково. Будь ласка, залишайтеся такими ж, а ми будемо збиратися до вас за другою дитиною;)

Анна
18 квітня 2017 р. 19:31
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті