Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Такого людського ставлення я не зустрічала ніде. Процвітання вам, успіхів та побільше малюків!

Новина про мою вагітність для мене та чоловіка була надзвичайно радісною. У 8-9 тижнів я записалася на УЗД. Мене обурила заява лікаря: «Якщо доносите до 12 тижнів, приходьте ще». Після такого звернення ми вирішили відправитися в клініку ISIDA, про яку чули багато хорошого.

На нашу історію з УЗД лікар впевнено відповів: «Хочете народити – народимо!». Його слова вселили впевненість у те, що у нас все буде добре. Незабаром у нас народилася донечка – Маргаритка. Ми дякуємо всім співробітникам клініки за професіоналізм і турботу. Окреме спасибі Костянтину Юрійовичу Крючкову, який підтримував мене протягом усієї вагітності. Такого людського ставлення я не зустрічала ніде. Процвітання вам, успіхів та побільше малюків!

Тeтяна Курячкина
10 травня 2011 р. 13:34
Інші відгуки про цю клініку

Ми дуже щасливі!!!

Ми дуже щасливі!!! Дякуємо.

Олена та Олег Пархоменко
15 вересня 2016 р. 14:33

В ISIDA Надають щастя

Хочу висловити величезну подяку особисто нашому лікарю Турбаніст Світлані Вікторівні – за небайдужість, професіоналізм, за те, що з нею у нас все вийшло після декількох років невдач – ми чекаємо на дитинку!!! Також всім фахівцям акушерського відділення – кожному лікарю, кожній медсестричці, і окремо – Семко Олександру Францовичу за допомогу, підтримку та супровід у нашій непростій дорозі за щастям. В ISIDA Надають щастя, дякуємо щиро. З вами ми віримо в успіх!

Ніна
10 червня 2015 р. 08:46

Хочу подякувати

Хочу подякувати Рахубінській Валерії Веніамінівні, яка вела мою вагітність та приймала пологи! Висококваліфікований професіонал, чудова людина. Завдяки їй моя вагітність пройшла відмінно. Дуже вдячні за допомогу! Ми досі разом. І вже багато років Валерія Веніамінівна мій гінеколог. Дуже уважна та турботлива.

Дарʼя
31 серпня 2024 р. 14:52

Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними

З великою вдячністю та доброю пам’яттю буду згадувати всі дні, проведені в клініці. Не було жодної людини на моєму шляху, хто б не відгукнувся на будь-яке прохання про допомогу!!!

Дуже раді, що люди, які працюють тут, крім професіоналізму, наділені ще й величезною душевною увагою!! Дякуємо за те, що ви є!!! Дякуємо за те, що ви робите!!! Залишайтеся такими ж чуйними, добрими, надійними!!!

Пономаренко, Цыганенко
18 жовтня 2009 р. 12:57
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Статті