Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Дякую лікарям, акушерам, медсестрам

Доброго дня. У вас ми народжували. Так сталося, що пологи припали на 2 зміни. Хочеться написати слова подяки лікарям, акушерам, медсестрам. Незважаючи на те, що в цей день було багато пологів, завжди хтось був поруч. Потішила турбота персоналу, вони не тільки з душею виконували свою роботу, а й чай робили, приносили, воду подавали і т.д. Завдяки Зінченку Віталію Вікторовичу ми відкоригували план дій під час пологів і все пройшло добре. Особливу подяку хочеться висловити фахівцям із грудного вигодовування, особливо Нестеровій Вікторії Олександрівні. У мене це друга дитина, але я виявляється нічого не знала про годування. Фахівці приходили до нас на наші прохання і не раз, показували, вчили, контролювали і найголовніше не просто не давали опускати руки, а дали конкретні покрокові "інструменти" для цього, завдяки чому вдома ми просто продовжили робити все як вчили та ВІРИТИ, що все вдасться. Дякую всім велике за тепло та турботу, дякую, що не просто виконуєте свої обов'язки, а робите це "на результат"

Марина
25 листопада 2021 р. 07:04
Інші відгуки про цю клініку

Довірили ISIDA – природне нарождення наших двійнят.

Довірили ISIDA, важливий і відповідальний момент – появу на світ наших очікуваних двійнят. Про комфорт перебування, увагу персоналу і продуманості до самих дрібниць, вже сказано багато. Все це, було на найвищому рівні. Хочу торкнутися омани в мережі: що ніби то клініка 100% зробить кесарів, якщо у вас двійня і взагалі вважає за краще робити кесарів в будь-якому випадку, але це не так! Ми налаштовувались на природні пологи і ніяких причин для іншого розвитку ситуації не було. Але чутки тримали нас у напрузі, до самого моменту пологів. І тут ми побачили, що лікарі роблять все, щоб пологи пройшли природнім шляхом. Тільки коли проміжок часу між народженням першої і другої дитини склав годину – перший раз прозвучало: можливо, потрібно кесарів розтин. На щастя, пологи благополучно пройшли без операції. Професіоналізм і настрій лікарів, а також дотримання принципу "тільки за медичними показниками", справили на нас величезне враження. Спасибі всій команді персоналу ISIDA!

Анна
25 березня 2018 р. 10:39

Ісіда перевищила мої очікування і продовжує це робити!

Народжували в жовтні 2016. Мені, звичайно, говорили знайомі, що задоволені сервісом Ісіди, але мої очікування Ісіда перевищила і продовжує це робити! Персонал: Підтримка лікарів та акушерів просто на висоті. Коли прибула з переймами на перший огляд, а це не найприємніша процедура, огляд зробили дуже акуратно, ще й животик погладили:) Ставлення дуже тепле і дбайливе, лікарі реально люблять свою роботу, дуже уважні, абсолютно немає відчуття конвеєра (як буває в держ. пологових будинках). Пологи: вибачте за інтимні подробиці, але я можу сказати, що 70% роботи при пологах зробила не я, а лікарі. І відсутність розривів - це повністю їх заслуга (дівчата зрозуміють). Палата і їжа: палата відмінна, підтримка гінекологів та неонатологів 24 години на добу, що дуже важливо, коли ти перший раз взагалі знаходишся поруч з новонародженим і не знаєш як себе з ним вести:). Їжа смачна, 4 рази на день, наїдалася добре! А вечерю мені підвезли через 15 хвилин після пологів. Післяпологове обслуговування: Візит після пологів входить в пакет, платити окремо не потрібно. Коли з'явилася після пологів вперше в відділенні через місяць після пологів, дівчата на ресепшені розпитали, як я себе почуваю і як поживає малюк (персонал знає клієнтів в обличчя і пам'ятає хто вже народив, а хто ні:)) - дрібниця, а приємно! Вартість: Скажу відверто, вартість для мене була завелика. Але після пологів я зрозуміла, що заплатила б і в два рази більше за все це. Всім кажу - народжувати тільки в Ісіді!

Юлія
18 листопада 2016 р. 10:36

Найкращий терапевт!

Соболь Наталія Михайлівна – найкращий терапевт у якого мені доводилося бувати: компетентна, уважна, відкрита, все пояснить, заспокоїть, налаштує на позитив. Як тільки входиш в кабінет тебе відразу зустрічає чудовий лікар з щирою посмішкою. У мене жодного разу за 2 візиту не було відчуття, що мене по швидше хочуть випровадити і це дуже важливо для мене. Я дуже вдячна Наталії Михайлівні за її роботу і ставлення до пацієнтів.

Людмила
14 грудня 2017 р. 14:13

Величезне дякую клініці ISIDA за все, за онука, за увагу до нас.

Величезне дякую клініці ISIDA за все, за онука, за увагу до нас. Ми дуже раді, що перший онук (сподіваюся, не останній) народився тут. Спасибі всім!!! Ми вас любимо! Дідусі та бабусі.

Від родини Мекшун Аліни
29 лютого 2016 р. 11:32

Найбільша подяка

Величезне спасибі колективу і Богу за такого улюбленого сина. Процвітання, успіхів, побільше грошей колективу!

Вікторія та Євген Герасимчук
27 серпня 2016 р. 10:56

Дякую за синочка Ванюшу

Спасибі клініці ISIDA! Спасибі всім лікарям, які допомогли завагітніти, виносити і народити нашого синочка Ванюшу. Дай Бог Вам всім здоров'я, миру Вашому будинку і любові!

Наталія та Олег Скрипка
12 вересня 2016 р. 15:35

Дякуємо великому ISIDA за курс «Народження нового життя».

Дякуємо великому ISIDA за курс «Народження нового життя». Для майбутніх батьків дуже важливо мати підтримку та можливість отримати відповіді на безліч питань у такий прекрасний та хвилюючий період. Велика подяка психологам Романченко Наталі Володимирівні та Симчук Жанні Володимирівні за їхній професіоналізм. Вони в дуже доброзичливій та теплій атмосфері дають багато корисної інформації та допомагають подолати всі страхи. Завдяки цьому курсу – психологам, лікарям та групі, ми з чоловіком впевнені, що впораємося з нашим малюком і будемо хорошими батьками.

Інна
02 листопада 2016 р. 08:30

ISIDA рулить!

ISIDA рулить! Третю дитину в родині народжуємо тут. Сподіваємося, не останню)))

Яшанова Валерія
18 березня 2016 р. 15:34

Здорова мама та здоровий малюк!

Кращий лікар! Я вважаю величезною удачею те, що ведення вагітності проводила саме Ксенія Георгіївна. Все дуже грамотно, жодної гіпердіагностики та зайвих призначень. В результаті – все прекрасно! Здорова мама та здоровий малюк! Велике Дякую!

Татьяна
13 жовтня 2014 р. 07:44
Відгуки
Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Статті