Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Прекрасний професіонал своєї справи

Грицько Віктор Степанович – прекрасний професіонал своєї справи, який допоміг з’явитися на світ моєму старшому синові!!! Дякую вам!!!

Світлана Кожуховська
15 квітня 2015 р. 08:54
Інші відгуки про цю клініку

Ми найщасливіші!!!

Спасибі величезне всьому персоналу клініки, а особливо Хажиленко Ксенії Георгіївні за наше щастя. Ми найщасливіші!!!

Билинок Анна
13 березня 2015 р. 09:19

Тільки позитивні відгуки всьому персоналу клініки ISIDA!

Тільки позитивні відгуки всьому персоналу клініки ISIDA. Відмінний, грамотний гінеколог Похитун Марина Василівна – дякую Вам!!! Видаляла кісти в грудях у Навроцької Світлани Юріївни, вдячна безмежно! ISIDA вразила професіоналізмом, підходом і післяопераційним доглядом! Процвітання клініці!!!

Катерина
07 червня 2017 р. 19:37

ISIDA, велике спасибі .

ISIDA, велике спасибі за високий професіоналізм, за чуйне ставлення та комфорт!

Від родини Жукової Наталії
13 серпня 2016 р. 09:44

Дякую, завдяки Вам народжуються нові життя!

Грицько Віктор Степанович, спасибі Вам і всій бригаді лікарів за нашу донечку – Анастасію! Пологи були легкими і спокійними, тому, що поруч були такі професіонали, як Ви. Дай Вам Бог здоров'я і благополуччя, адже завдяки Вам народжуються нові життя. Ще раз найтепліші слова подяки всьому персоналу, який приймав у нас пологи 09.12.2017 року. З повагою, Поліна і Михайло.

Поліна
21 грудня 2017 р. 08:30

Це не лікарі – це мрія!!!

Всю вагітність я спостерігалася в ISIDA у Ігнатюк Тетяни Миколаївни. Що тут сказати лікар своєї справи! Завжди на зв'язку, завжди підкаже, завжди з легкістю пояснить ту чи іншу ситуацію при моїй паніці, всі 9 місяців готувала мене до того, що пологи пройдуть швидко і добре. Їй величезне дякую. В ISIDA не можна вибирати лікаря для пологів, це означає що ти приїжджаєш і чергова команда тебе приймає. Чесно скажу коли підписували договір – це дуже бентежило, багато народжували тут і у мене був цілий список бажаних лікарів. І тут настає мій день, потуги починаються ввечері, я звичайно ж не відразу розумію воно чи це, заходжу в додатки / інтернет починаю читати як у всіх це відбувається, але з кожним разом розумію вони! Буджу чоловіка, він сміється і ми вирішуємо поїхати в клініку, навіть якщо тренувальні. Я їду і в голові одне "Хто на зміні? Є мій лікар зі списку?", "Хочу народжувати тільки у чоловіка", ну і тисяча питань і хвилювання. Ми приїжджаємо і нас зустрічає акушерка і проводить в кабінет до лікаря, він чоловік – вже +, мій акцент побачити прізвище, щоб зрозуміти! Мені він сподобався, прізвище побачити не можу, мене везуть в пологовий зал і тут я бачу його, Банникова Володимира Івановича, лікар – мрія, до якого я хотіла потрапити, але взяв не він мене. Чоловіку скаржуся, засмутилася. Так як потуги мої тривали відверто кажучи дуже довго я розумію що бригада буде змінюватися! Він йде і приходить на зміну йому жінка і каже. "Ми з Вами будемо народжувати!" Заходжу на сайт ISIDA почитати про лікаря і бачу, Грицько Віктор Степанович, лікар який мене оглядав, з мого списку. Тут все почалося. Потуги посилювалися, біль посилювалася і час пологів наближався! Зараз я роблю низький уклін своєму лікарю Майшмаз Ірині Станіславівні та її команді, акушерці Валентині і всім хто був поруч! Вони мої феї !!!! Я не могла і мріяти про таких лікарів!!! Я люблю їх усіх і кожну, цю турботу, цей професіоналізм, немає слів!!!! Мене переповнюють захоплення!!!! Це не лікарі – це мрія!!! Я залишилася не те що в захваті, я говорю Всім Дякую! Ніколи не могла подумати що мені так пощастить! Я рекомендую не боятися відсутності вибору лікаря, та не писати списки як я, а довіритися! У клініці ISIDA немає поганих лікарів, від мене низький всім уклін!! Я не змогла мовчати! Мої феї були кращими, ми ще повернемося за хлопчиком і покажемо клас! А Вас Ірино Станіславівно я не забуду ніколи!)))

Ліна
08 травня 2017 р. 04:20
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті