Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні

Хочу висловити величезну подяку лікарю Червак Наталії Миколаївні. Вона спостерігала за моєю вагітністю в ISIDA. Завжди дуже уважна, чуйна та добра людина, а найголовніше – професіонал своєї справи! Консультувала мене по телефону в будь-який час, прийоми до неї у мене асоціюються тільки з позитивними емоціями! Більше б таких лікарів, і може тоді люди перестануть боятися ходити до клінік. Ще раз дуже вдячна Вам, Наталіє Миколаївно!

Анна Якименская
29 серпня 2015 р. 10:41
Інші відгуки про цю клініку

Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів.

Закінчивши курс школи материнства ISIDA "В очікуванні зустрічі", ми залишилися дуже задоволені. Величезне спасибі Романченко Наталії Володимирівні за увагу, терпіння, позитив, знання і невимушеність в групі. Після курсу, ми вже знаємо, на що звертати увагу під час пологів, як слухати своє тіло і як важлива допомога чоловіка.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:33

Дуже спокійний і приємний лікар

Спостерігалася у Вільги. Дуже спокійний і приємний лікар. Незважаючи на непросту вагітність, з Іриною Миколаївною я відчувала себе впевненою та захищеною, знала, що всі рекомендації високопрофесійні та обґрунтовані. Дякую вам і лікарям-акушерам за нашу диво-дівчинку. Я навіть не знаю, як би я змогла виносити здорову дитину без вашої допомоги та підтримки!

Татьяна
22 грудня 2014 р. 21:53

ISIDA - дякую за професіоналізм!

У 2008 році робила операцію з видалення фіброаденоми в грудях. Все пройшло відмінно. Окрема подяка лікарю Міненко Миколі Володимировичу. Сьогодні хочу подякувати керівництву клініки ISIDA за те, що оперативно відреагували на мій лист і не залишили мою проблему без уваги. Це говорить про серйозний підхід клініки до професіоналізму лікарів і іміджу компанії. Дякуємо!

Ніна
21 листопада 2017 р. 17:54

Хочу висловити подяку психологу клініки Романченко Наталії.

Хочу висловити подяку психологу клініки Ісіда Романченко Наталії. Були у Наталії на експрес курсах "В очікуванні зустрічі" та "Привіт, малюк". Курси були дуже пізнавальними. Після курсу отримали практичні та теоретичні знання по підготовці до пологів та до перших місяців життя малюка. З'явилась ясність в питаннях які турбували, всі страхи та переживання зникли. Тому дуже рекомендую майбутнім батькам обов'язково відвідати експрес курси по батьківству, адже зі знаннями вже почуваєшся набагато впевненіше.

Світлана
20 листопада 2023 р. 22:03

Дуже рада, що звернулася по нагляд за вагітністю саме до клініки ISIDA!

Дуже рада, що звернулася по нагляд за вагітністю саме до клініки ISIDA! Порадували якість наданих послуг та уважне ставлення персоналу. Особливу подяку хочу висловити Ірині Миколаївні Вільзі. Завдяки її турботливому ставленню, вагітність пройшла дуже легко, щасливо та спокійно! Коли захочемо ще збільшити нашу родину – знову прийдемо до Вас! Також приємним було ставлення та спілкування з медсестрами, дівчатами, що усміхнено зустрічають завжди при відвідуванні та готові допомогти у будь-якій ситуації. А також окрема подяка Богдані Бабіненко, яка своєю турботою й уважністю створює позитивний настрій та додає впевненості усім пацієнткам. Дякую і до зустрічі!

Дікалова Аліса Ігорівна
19 січня 2015 р. 12:27

Дозвольте висловити моє щире почуття...

Шановний Рогозинський Валентин Олександрович! Дозвольте висловити моє щире почуття сердечної подяки за Ваший високий лікарський професіоналізм і душевні людські якості.Чуйне, людяне відношення до пацієнта з боку всього обслуговуючого персоналу.Чистота та стерильність у побуті, а саме найголовніше, турбота...В моєї доньки встановили діагноз:"Вкорочення правої нижньої кінцівки до трьох см.Операція проходила по новій технології. Двічі виконано маленькі розрізи по передньо-медіальній поверхні нижньої третини лівого стегна до 4 см., і встановлені дві 8- подібними пластини та 4-ма гвинтами,та накладені косметичні шви.Після цього ногу не було загіпсовано.Дитина мала змогу вільно пересуватися, і не довго знаходитися на лікарняному ліжку.Післяопераційний період перебігав без ускладнень.Рана загоїлась.Хочеться побажати лікарям успіхів у їхній не легкій праці,а людям не боятися звертатися із своїми проблемами до таких професіоналів, адже вони можуть допомогти красиво і малоінвазійно!!!

Олена
25 березня 2019 р. 18:06

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців!

ISIDA, дякую за спокійні та приємні 9 місяців! Кожен похід у клініку був на радість. Завжди тебе зустрічають з посмішкою, завжди й усі готові допомогти, підказати. Я можу сміливо рекомендувати ISIDA, дуже задоволені. Лікарі уважні та скрупульозні, поки не переконаються, що немає загрози для мами та дитини – не відстануть. Завдяки цьому в мене були легкі, природні пологи. Спостерігалася у Бачигіної О. В., їй персональне спасибі. ISIDA, ще раз дякую! Тепер я знаю, де буду спостерігати наступну вагітність. Ліля

Лиля
09 січня 2015 р. 09:38

Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення

Хочу висловити величезну подяку за ведення вагітності зав. відділенням ISIDA Оболонь Вільзі Ірині Миколаївні! Комфорт, увага, професіоналізм, турбота, людське ставлення - це те, що ми отримали від цього лікаря. Дякуємо Вам за все!!! Тільки приємні спогади!!!

Ліна
18 жовтня 2016 р. 10:32

Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами.

Велика подяка Степановій Тетяні Вікторівні, за захоплюючий і корисний курс "Грудного вигодовування". Дуже-дуже багато корисної інформації, від появи молока і його корисних властивостей, до харчування мами. Все перераховувати не буду. Подається інформація легко, зрозуміло і з прикладами. Спасибі їй велике, за уважність, отримані знання, та приємне спілкування. Усім майбутнім мамам раджу пройти цей курс. PS: на перше заняття важливо взяти чоловіка, особисто я пошкодувала, що не взяла.

Тетяна
12 вересня 2018 р. 10:09

Враження від семінару "Ти станеш старшим"

Хочу залишити відгук про семінар "Ти станеш старшим". Інформація була дуже корисною, отримано багато порад як саме поводити себе батькам при появі молодшої дитини. Бо, зазвичай, батьки активно готуються до появи первістка, опановують багато інформації. Але якщо вже у родині є дитина, то мало хто готується, вважаючи, що досвіду достатньо і буде легше. Проте, не можна нехтувати почуттями старшої дитини, необхідно спробувати мінімізувати стрес, повʼязаний з появою у родині нової людини. Дякую Наталії Романченко за відповіді на безліч моїх питань

Дарʼя
15 березня 2024 р. 19:55
Відгуки
Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті