Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Велике спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу. Все чудово!

Велике спасибі клініці ISIDA і всьому персоналу. Все чудово!

Нейман Юлія
05 лютого 2016 р. 11:54
Інші відгуки про цю клініку

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ

Початок нового року подарував нам радість бути БАТЬКАМИ. Сьогодні, коли все в минулому і наша донечка нам посміхається своїми оченятами, хочеться висловити щирі слова подяки всім людям, які були ці довгі дев’ять місяців поруч зі мною, які всім серцем хвилювалися та турбувалися за моє здоров’я. Дякуємо Вам за допомогу нашій дівчинці з’явитися на світ!!! Невичерпну вдячність ми пронесемо через всі роки Віктору Петровичу Козіну, під керівництвом якого сотні підлеглих, який проявив не аби яке піклування про мене, даючи можливість нашій родині бути щасливою. Коли донечка підросте, ми обов’язково розповімо їй кому вона завдячує своїй появі на світ. Дякуємо Вам Вікторе Петровичу!!! Протягом усієї вагітності поруч зі мною була мій наставник і вірний порадник Паламарчук Аліна Миколаївна. Вона завжди мене підтримувала і щиро хвилювалася за мене. Аліна Миколаївна, Ви завжди залишитесь для нас дуже рідною людиною. Дякуємо Вам з любов’ю і щирістю!!! Неменші хвилювання за мене були і у Хажиленко Ксенії Георгіївни, яка лікар від Бога, що має високий професійний підхід до своїх пацієнтів. Дякуємо Вам за розуміння, піклування, індивідуальний підхід до моєї проблеми!!! Дуже дякуємо Дикусаровій Світлані Миколаївні та Шияновій Світлані Володимирівні, які теж не залишилися осторонь, і як турботливі керівники попіклувалися про долю нашої донечки. Ми низько вклоняємося Іванюті Олені Веніамінівні, яка протягом такого відповідального періоду вагітності кожного дня вкладала у мене впевненість та віру , професійно, знаючи великий ризик перебігу вагітності та пологів. Олена Веніамінівна, дякуємо Вам за материнську турботу, за неоціненну працю лікаря акушера-гінеколога, що першою подарувала життя нашій донечці Богданці!!! Дякуємо Баннікову Володимиру Івановичу, Чечельницькому Олегу Євгенійовичу, Зінченко Віталію Вікторовичу, Солодаренко Олександрі Геннадіївні, що з відповідальністю і турботою поставилися до такого здавалось близького і такого далекого нашого сімейного щастя – народження донечки!!! Окрема подяка за піклування, щиру турботу та материнську доброту Валентині Миколаївні!!!Всім, всім: лікарям, середньому та молодшому медичному персоналу акушерського відділення та відділення з лікування безпліддя, відділенню анестезіології та інтенсивної терапії, робітникам харчоблоку, друзям, колегам – низький уклін і вдячність за НАШЕ ЩАСТЯ!!! Я дуже щаслива і горджусь тим, що маю можливість працювати з такими людьми, в такому колективі, що став для мене родиною… ІСІДА – клініка де тебе розуміють, підтримують в тяжку хвилину і роблять щасливою.

Галина
11 лютого 2017 р. 15:27

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу.

Завдяки клініці ISIDA, мої пологи пройшли швидко і професійно з боку персоналу. Окреме спасибі Грицько В.С. за оперативність і професіоналізм. Всім рекомендую тільки цю клініку. Із задоволенням приїдемо ще за одним малюком!

Баканова Яна
08 грудня 2015 р. 09:33

Чудовий і уважний лікар!

Хочу висловити своє захоплення і сказати величезне дякую дивовижному лікарю – Янюті Саар Мустафаївні! Мені пощастило як спостерігати у неї вагітність, так і народжувати. Вона чудовий, уважний лікар, з яким нічого не страшно і завжди спокійно. Дуже і дуже уважна, реагує завжди на все, навіть найнезначніші скарги. Завжди підтримує і заспокоює. Процес пологів згадую як казку. Після перших пологів шалено боялася народжувати і весь час просила і сподівалася на кесарів розтин, але Саар Мустафаївна своєю впевненістю і спокоєм переконала мене в тому, що я впораюся і все буде добре. І дійсно – вона провела практично безболісні, легкі пологи, незважаючи на досить великий плід. Окреме велике дякую акушерці Людмилі. Жодного разу не пошкодувала про те, що довірилася клініці ISIDA. Всім рекомендую!

Світлана
19 липня 2017 р. 07:59

Величезне спасибі ISIDA за доньку.

Величезне спасибі ISIDA за доньку. Мама і донька добре себе почувають завдяки Вам. Велике спасибі.

Від родини Курочкіної
06 грудня 2015 р. 14:56

Дякую тобі, рідна ISIDA за наше величезне маленьке щастя

Довгоочікуваній донечці виповнилося 3 місяці! З'явитися на світ їй допомогла чудова лікарка і чудова людина Хажиленка Ксенія Георгіївна. Дякую тобі, рідна ISIDA за наше величезне маленьке щастя!:-)

Алина
09 травня 2016 р. 03:33

Материнство – це особливий вид щастя.

Материнство – це особливий вид щастя. І, мабуть, немає щастя більшого, ніж усвідомлення того, що тепер – ти мама. Центр Всесвіту для однієї крихітної людинки, якій потрібна твоя ніжність і любов. Три місяці тому я вперше стала мамою прекрасного хлопчика. Ми із чоловіком жили мріями про нього два роки. Тому наша зустріч була запланованою і довгоочікуваною. Відбулася вона в ISIDA, за що я дуже вдячна долі. Також тут ми проходили спостереження під час вагітності та курси підготовки до пологів. Завдяки ISIDA я почувалася захищеною від першого УЗД плоду, яке підтвердило вагітність, до першої зустрічі із синочком. Веденням моєї вагітності займалася лікар-репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна, і за це я хочу їй подякувати від усього серця. На певному етапі у мене з’явилася загроза викидню… Важко пояснити словами, що я тоді відчувала, бо це щось значно більше, ніж просто страх. Але Світлана Вікторівна зберегла життя нашому малюку і знайшла потрібні слова, які мене тоді дійсно заспокоїли. Вона стала для мене не просто лікарем, а й хорошим другом. Дату пологів я знала завчасно, оскільки у мене мав бути планований кесарів розтин. Але наш синочок вирішив з’явитися на світ днем раніше. Тому пологи у мене приймала черговий лікар акушер-гінеколог Іванюта Олена Веніамінівна. Я дуже хвилювалася, що все пішло не за планом, але пологи відбулися швидко і легко. Завдячуючи Олені Веніамінівні вже через годину після початку пологів я тримала на руках свого синочка. Тож я б хотіла щиро подякувати їй, а також анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Під час пологів він тримав мене за руку і тихенько нашіптував, що відбувається навколо. Його підтримка допомогла мені заспокоїтися, що, повірте, вкрай важко зробити, коли ти народжуєш. А ще завдяки йому у нас є неймовірно зворушливе фото нашого синочка, яке він зробив на телефон чоловіка після закінчення пологів. Зізнаюся чесно, перші декілька днів у статусі матусі були для мене вкрай складними. Я боялася взяти синочка на руки, не знала, як заспокоїти його, коли він починав плакати. Зараз я розумію, що це нормальний процес, але тоді все сприймалося по-іншому. Я була в стані стресу, із якого мені допомогла вийти лікар-гінеколог Кущ Алла Василівна. Вона, як та фея-чарівниця, прийшла і заспокоїла мене. Її підтримка та небайдужість допомогли мені відчути радість материнства, відкинувши всі страхи. І за це я їй щиро вдячна. А загалом я би хотіла подякувати всім, хто працює в ISIDA, починаючи від лікарів і закінчуючи прибиральницями. Бо цим людям небайдуже, якщо тобі зле чи боляче. Вони помічають важливі деталі, підтримують, заспокоюють, огортають любов’ю… Таке ставлення у поєднанні із неймовірним професіоналізмом – безцінне. Я переконалася в цьому особисто! Переконайтеся і ви!

Наталья
09 жовтня 2019 р. 19:02

Дуже задоволені прийомом в клініці.

Дуже задоволені прийомом в клініці. Приємні і ввічливі співробітники. Робили УЗД на 32 тижні вагітності – задоволені.

Ірина Шинкарук
17 березня 2016 р. 13:54
Відгуки
Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті