Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Величезна подяка клініці ISIDA за онука.

Величезна подяка клініці ISIDA за онука. Все було на вищому рівні (є досвід клінік Великобританії, Катару). ISIDA навіть краще! Так тримати! І ще раз величезне спасибі за любов, увагу, турботу, якою Ви оточили наших дітей і онука! Бабусі та дідусі.

Від родини Луцюк Катерини
01 липня 2016 р. 12:24
Інші відгуки про цю клініку

Не втрачаємо почуття величезної вдячності клініці ISIDA

Вже рік минув відтоді, як у березні 2014 року в клініці ISIDA народився наш чудовий синочок. Минулий рік – чималий термін, переповнений екстраординарними (або далеко непересічними) подіями для нас, і ми, як батьки, не втрачаємо почуття величезної подяки та вдячності клініці ISIDA та її кваліфікованому персоналу. Особливу подяку хочеться висловити Шипіловій Наталії Миколаївні за професійне, комфортне та коректне ведення вагітності. Я, як мама, дуже рада, що обрала саме цього лікаря, оскільки вона з великою участю й увагою ставиться до пацієнтів, не призначає зайвих медикаментів або процедур і завжди вміє підібрати правильні слова, якщо потрібно заспокоїти трохи схвильованих майбутніх батьків, особливо майбутніх мам. Також окрема подяка Грицьку Віктору Степановичу, у високому професіоналізмі якого нам довелося переконатися на особистому прикладі. Незважаючи на ускладнення, що виникли в процесі пологів, правильно та своєчасно прийняті ним рішення та їх майстерне виконання дозволили нам вже упродовж року насолоджуватися щастям бути батьками нашого славного карапуза. Спасибі Вам величезне! Проїжджаючи повз ISIDA, завжди в душі відчуваємо приємне відчуття нашого сімейного особливого місця, схожого за сприйняттям на рідний дім. Хочемо побажати вам якомога більше щасливих новоспечених батьків і їх чудесних творінь – новонароджених! А ми обов’язково повернемося до Вас знову, за другим малюком.

Наконечная Наталья
25 березня 2015 р. 12:01

Усім дякую, так тримати!

Величезна подяка персоналу клініки за кваліфіковану допомогу в пологах і післяпологовому спостереженні, та й у допологовому також. Увесь термін вагітності пройшов під егідою спокою та впевненості, з усвідомленням того, що ти під надійним захистом.

Величезний плюс – це, звичайно ж, організація роботи: швидко, якісно, без метушні. Дуже боялася пологів, так як мала досвід пологів у державній клініці. Була дуже здивована, що від пологів можна отримувати якщо не насолоду, то задоволення. Дякую Світлані Василівні Бабенко й акушерці Танечці. Після пологів мені та дитині приділяли багато уваги з боку медичного персоналу. Дуже порадувало, що в будь-який час дня чи ночі можна звернутися з питанням, більше того, я вважаю це головним достоїнством, так як мами після пологів, неважливо яких за рахунком, впадають у стан підвищеної тривожності. Дякую Грицьку Віктору Степановичу за уважне, коректне ставлення та турботу. Усім дякую, так тримати.

Всем спасибо – так держать.

Зык Г.С.
07 липня 2014 р. 06:26

Велике спасибі та низький вам уклін

Велике спасибі та низький вам уклін за те, що існує така клініка, в якій працюють професіонали своєї справи. Хочеться дуже подякувати Садовому Андрію Петровичу за те, що завдяки його професіоналізму я знайшла сенс свого життя – це моя дорога, кохана, найкраща дівчинка у світі. Я 8 років не могла завагітніти, пройшла через усі муки (ліки, уколи, процедури, нескінченні аналізи й операції), але найважче було відганяти від себе думки, що дітей у мене не буде, але я не здавалася. І коли я в черговий раз шукала клініку, де мені допоможуть, я потрапила в ISIDA до лікаря Садового Андрія Петровича. З першої зустрічі я повірила, що він нам допоможе. І ось, пройшовши всі процедури підготовки до ЕКЗ, мені зробили підсадку, а ще через деякий час я дізналася, що я чекаю ДИТИНУ, це було ДИВО, адже це був для мене останній шанс. Дякуємо всім, хто брав участь у цьому диві, ви створюєте дива, ви не відвертаєтеся від людей, і дай Вам Бог здоров’я. Моїй донечці скоро виповниться 5 років, і це прекрасна дитина – це сенс нашого життя, вона стала хорошим поштовхом в нашому житті, у нас тепер є ще й синок (вже не ЕКЗ). Дякую за те, що ви є. З повагою, Юлія та Олександр.

Юлия
05 грудня 2014 р. 17:25

Дякую Ісіді за те все, що сталося зі мною – я стала бабусею!

Дякую Ісіді за те все, що сталося зі мною – я стала бабусею! Ви дуже допомогли турботою та доглядом нашим дітям. Наша онучка побачила цей світ в добром і щасливому оточенні чудових фахівців, відчула комфорт і доброзичливість у поєднанні з високим професіоналізмом. Це того варто!

Від родини Мусич Софії
26 березня 2016 р. 14:39

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі!

Дорогі лікарі, велике Вам спасибі! Завдяки Вам я вже готова до другого :-) Ви зробили день появи нашого синочка легким і щасливим, нехай і в Вашому житті/роботі все буде легко і добре! Любимо Вас і обіймаємо. Дякую ще раз!

Фатко Світлана та Леонід
21 червня 2016 р. 09:52

Дякую клініці ISIDA за народження нашого малюка

Ми довго намагалася знайти відповідні слова, щоб висловити нашу з чоловіком подяку клініці, а в особливості Хілобок-Яковенко Олені Володимирівні і Рижутіной Тетяні Валеріївні. Моя вагітність протікала добре, без токсикозу і інших неприємностей. Ми з нетерпінням чекали день народження нашого малюка. Але буває так, що сценарій йде не за планом. Наша Катерина народилася з інфекцією в легенях і в зв`язку з цим – запалення легенів. І тут Олена Володимирівна і Тетяна Валеріївна задіяли свої знання і досвід, щоб допомогти меленькому чоловічкові вдихнути на повні груди, за що ми їм безмежно вдячні! Катерина гідно боролася за життя і слава Богу в той момент поруч з нею виявилися такі професіонали своєї справи! Ми дуже раді, що вибрали клініку ISIDA, для такої важливої події в нашому житті! І впевнені, ще не раз їй довіримося!

Світлана
29 жовтня 2017 р. 10:33

Хочу окремо відзначити центр психології в клініці Ісіда

Записуючись на індивідуальні консультації під час вагітності, мені порекомендували Олену Черненко. Я хотіла отримати практичні поради з догляду за дитиною, а отримала значно більше.

Олена, як справжній профессіонал присвячений своїй справі, дала нам дійсно корисні поради з приводу поведінки в пологах, грудного вигодовування, психології дитини, безпечного середовища для неї та багато іншого. Головне для мене, що знання, які вона передає майбутнім і молодим батькам, грунтуються на доказовій медецині, останніх наукових дослідженнях, і власному досвіді виховання дітей. Сьогодні, тримаючи на руках мою донечку, я вже знаю значно більше, але знання отримані в Ісіда стали для мене просто життєво необхідними. І особлива подяка Вікторії Нестеровій. Завдяки її консультаціям і підтримці я змогла налагодити годування грудьми без болю і зайвих стресів.

Поліна С.
21 грудня 2012 р. 11:29

Велике спасибі лікарю Паламарчук Аліні Миколаївні

Велике спасибі лікарю Паламарчук Аліні Миколаївні та її асистенту Мочульській Галині за людське ставлення, розуміння та професіоналізм. Низький Вам уклін і дай Вам Бог здоров'я та довгих років життя.

Ольга Хома
11 жовтня 2015 р. 09:21

Всі лікарі та медсестри вищої категорії.

Я дуже вдячна всьому колективу клініки ISIDA, зокрема бригаді 14.08.2016. Я відчула себе як вдома, своя серед своїх. Всі лікарі та медсестри вищої категорії. Цілую всіх!

Швець Валерія
16 серпня 2016 р. 09:29
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті