Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дуже сподобалося залишатися тут після такої важливої події як пологи.

Дуже сподобалося залишатися тут після такої важливої події як пологи. Сервіс на вищому рівні. "Санаторій для сім'ї"! Дякуємо!

Шпак Олена
23 листопада 2015 р. 14:14
Інші відгуки про цю клініку

Дорогий Андрію Петровичу, дякую вам за наших діточок Аріну та Михайла.

Нашим двійняткам 03 серпня вже буде три роки. Дітки здорові та дуже красиві. Чоловік дуже пишається малюками.

Ще б пак! І син, і донька одночасно. Адже ми до такої довгоочікуваної події готувалися довго – 12 років. Лікувалися різними методами та вже зневірилися мати дитину. А у вашій клініці екстракорпорального запліднення нам провели ЕКЗ. З першої спроби настала вагітність. А коли лікарі повідомили, що буде двійня після ЕКЗ, нашої з чоловіком радості не було меж. Величезне спасибі, і нехай Ваш досвід і золоті руки зроблять щасливими ще багато сімей!!!

Надежда
23 липня 2013 р. 10:33

Хочу висловити величезну подяку лікарям клініки

Пологи – серпень 2014 рік. Хочу висловити величезну подяку Грицьку Віктору Степановичу та Чечельницькому Олегу Євгеновичу! Лікарі від Бога. Пологи з ними – це одне суцільне свято. Я багато читала відгуків перед тим, як обрати лікаря. Це важливо навіть для такої клініки як ISIDA! Тому що не всі лікарі можуть підійти. У мене був досвід, і тому я вирішила подивитися, кого найбільше рекомендують дівчата. Усі дуже хвалили Грицька, що кращого лікаря не знайти. Я думала, що вони перебільшують, поки не прийшла на прийом. Мало того, що він шикарний фахівець, так і ще відповів на всі мої запитання, які я встигла задати. Відчуваєш себе з ним у безпеці. Я була в захваті, що прийшла саме до нього та рада, що він приймав пологи! З приводу прайса пологів. На сайті є додаткова послуга: вибір лікаря. Рекомендую, вона коштує 8000 грн., але лікар, незважаючи на жодні обставини, буде приймати пологи у вас. Отже, про пологи. Почалися перейми близько 2 ночі. Оскільки я не з Києва, то година пішла на дорогу. У клініці була близько третьої ночі. У мене взяли аналізи, викликали лікаря, він оглянув і заспокоїв мене. Коли привезли в пологову, прийшов Чечельницький – шикарний фахівець і веселий лікар. Він зробив мені епідуральну анестезію. Я без неї боялася народжувати. Принесли потім чай солодкий, щоб я набралася сил. Усе пройшло ідеально, легко та швидко. Лікарі просто шикарні. Не пошкодувала жодної копійки. Я часто буваю за кордоном і доводилося там лікуватися. Різниці не відчула. Палати одномісні, харчування 4-разове, лікар постійно заходить, переживає. Грицько від мене не відходив. Дуже було приємно потрапити до такого лікаря. Коли він навіть просто говорить, неможливо відірвати погляд від нього, я просто в захваті... А Чечельницький приходив навіть після пологів до мене, переживав, як я. Дуже всім рекомендую цих лікарів і цю клініку! Особлива подяка цим лікарям!

Рената
17 вересня 2014 р. 13:46

Спасибі за толерантність, розуміння і високий професіоналізм.

Величезне спасибі всьому персоналу клініки ISIDA за толерантність, розуміння і високий професіоналізм. Окрема подяка лікарю Грицько, завдяки якому з'явився наш другий малюк, лікарям Рахубінській В.В. і зав. відділенням Іванюті О.В. Дякую за подвійне щастя у нашій родині

Рипуло Олександра
22 квітня 2015 р. 08:46

Лікар, якому я довіряю

Величезне спасибі Вам, Вероніко Олександрівно, за здорову доньку та збережене мені здоров’я. Дякую не тільки за Ваш професіоналізм, але й за увагу та турботу, вміння заспокоїти та підбадьорити. Дякую за те, що умовили залишитися в стаціонарі, коли це справді було необхідно, за те, що заспокоювали, за те, що вчасно зробили кесарів розтин, і в результаті все закінчилося добре і для мене, і для доньки. Ви – лікар, якому я довіряю. Дуже дякую!

Лена Геда
25 листопада 2015 р. 13:33

Нарешті потрапила в ISIDA!

Хочу висловити величезну подяку – Семко Олександру Францевичу і Бурдейному Олексію Андрійовичу. Після нескінченних, болісних походів по лікарях, нарешті потрапила в ISIDA, в руки висококваліфікованих фахівців.

Світлана
06 вересня 2018 р. 22:04

ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають.

Ми дуже вдячні ISIDA і команді справжніх професіоналів Аліповій Наталії Федорівні, Ткаченко Оксані Віталіївні, В'юнникові Миколі Миколайовичу за наше маленьке диво, нашого синочка. Робота, взаємодія з лікарями ISIDA – це коли впевнений, що тебе зрозуміють і підтримають, коли впевнений у високому рівні професіоналізму команди, коли відчуваєш тепле, щире ставлення до себе. Складно уявити, де ще в нашій країні можна отримати такий рівень сервісу. Злагоджено, як годинниковий механізм, працює вся команда пологового будинку, продумана "дорожня карта", яку проходить майбутня мама: від першого кроку в приймальне відділення до виписки з малюком. Так тримати!

Наталія
01 лютого 2017 р. 20:04
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Статті