Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Клініка – СУПЕР!

Спасибі лікарям, акушеркам, медсестрам і всьому персоналу за турботу і увагу. Клініка – СУПЕР!

Монастирук Ангеліна
30 січня 2016 р. 12:39
Інші відгуки про цю клініку

Хочу висловити велику подяку вашому пологовому будинку

Хочу висловити велику подяку вашому пологовому будинку. За всіх прекрасних лікарів. Приходити у вашу клініку було одне задоволення, окреме спасибі Данилову Олегу Омеляновичу, який вів мою вагітність і який все зробив для того щоб вагітність пройшла легко та без ускладнень, ще велике дякую Баннікову Володимиру Івановичу та Зінченко Віталію Вікторовичу, які приймали пологи і допомогли появитись донечці на світ. Коли будемо готові до другої дитинки то обов’язково хочу у вас народжувати. Дякую Вам за все ❤️

Вікторія
29 листопада 2022 р. 21:43

Це лікар від Бога

Велике спасибі Паламарчук Аліні Миколаївні – це лікар від Бога. До нашої 18 річниці весілля Аліна Миколаївна подарувала нам довгоочікувану вагітність. Клініка ISIDA – це найкраща клініка, де збуваються нездійсненні мрії! В інших клініках 5 спроб ЕКЗ були невдалими. У чарівниці Аліни Миколаївни вийшло з першого разу. Дякую! Дай Бог Вам здоров’я!

Тетяна
28 вересня 2014 р. 10:13

Величезна подяка клініці ISIDA за онука.

Величезна подяка клініці ISIDA за онука. Все було на вищому рівні (є досвід клінік Великобританії, Катару). ISIDA навіть краще! Так тримати! І ще раз величезне спасибі за любов, увагу, турботу, якою Ви оточили наших дітей і онука! Бабусі та дідусі.

Від родини Луцюк Катерини
01 липня 2016 р. 12:24

Спасибі добрим лікарям, медсестрам і нянечкам.

Спасибі добрим лікарям, медсестрам і нянечкам Ісіда, які допомогли нам виносити і народити нашу малу! Рахубінській Валерії Веніамінівні, за весь час чуйне доброзичливе і терпляче ставлення, за мій душевний спокій під час вагітності! Ткаченко Оксані Віталіївні за професіоналізм, чуйність, розуміння, за створення в пологах миролюбної обстановки! Хоменко Аллі Марківні за доброзичливе ставлення, за прийняття малятка під час пологів!

Наталія
25 липня 2019 р. 20:45

Завдяки ISIDA, ми точно знаємо як виглядає щастя

6 років тому ми вперше задумалися про дитину. Здавалося, що місяць-два і на тесті ми побачимо бажані дві смужки. Щомісяця будуть фото зростаючого животика, в рамочках фото з УЗД, народження крихітки, молоді батьки... і продовження казки, нескінченної і безхмарної. Через рік почалися обстеження, гормони, пошук діагнозу. Постановка одного і зняття іншого. І в кожній клініці все спочатку, аналізи, гормони, запевнення, що тепер точно все вийде. І так ще близько 3 років. Нескінченні клініки чергувалися з перемиканням уваги, але результату не було і повністю переключитися було неможливо. А потім ми потрапили в ISIDA. І раніше замислювалися про цю клініку, але якось не звертали увагу, щось пробували кудись ходили. А потім за тиждень кілька людей порадили прийти сюди. Одна лікар нам сказала – "йдіть до Хажиленко Ксенії Георгіївни і вже на початку літа підете з животиком". Перша ж консультація вселила мені впевненість і я зрозуміла, що з Ксенією Георгіївною і Дашею Кінюк ми обов'язково прийдемо до нашої мрії. Так вийшло, що в той рік довелося відкласти початок лікування. Але вже в наступному - 2016 - ми були впевнені, що все вийде. Це був непростий період, але ми відчували підтримку, увагу, розуміння Ксенії Георгіївни і Даші. Їх професіоналізм і впевненість не давали нам приводів для сумнівів. Так, іноді до мрії йдеш довше, ніж хотілося б, але воно того варте. Ми розуміли, що невдачі це теж досвід і кожен крок робить нас ближчими до мети. В результаті обстежень, спроб ДРТ, ми прийшли до ЕКЗ. Я не налаштовувалася, що все вийде з першого разу. Багато чула, що перше ЕКО це проба, а вже з другого шансів більше. Було багато страхів на початку протоколу. А в день перенесення, коли всі зробили, мені в руку вклали фото УЗД і сказали – "а ось і твій малюк". Я не можу передати ті емоції. Звичайно, це був початок, ніхто не знав як все буде. Але це був уже МІЙ малюк, НАШ. І ось через днів 7, не дочекавшись ХГЧ я зробила тест, і вперше в житті побачила дві смужки. Я не передам емоцій своїх і чоловіка. Переповнює щастя і бажання запам'ятати цей момент, прожити його вдвох і в повній тиші. Тільки з неймовірним, до тремтіння, щастям всередині. І через хвилин 30, ми задавали один одному одне питання – "це правда? це відбувається з нами? ". А ще через кілька днів був дзвінок і результат ХГЧ все підтвердив. І це був початок літа. А потім були фото животика, були УЗД і ретельне вклеювання їх у блокнотик. Були заповітні – "у вас буде дочка" ... А зараз в руці крихітна долонька. Поцілунки улюблених п'ят. Перше впізнавання батьків, перші посмішки. Я не можу підібрати слів, щоб висловити як ми вдячні Ксенії Георгіївні, Даші, Жені, які були з нами, підтримували і завдяки яким, ми точно знаємо як виглядає щастя. Дякуємо!

Евгенія
31 березня 2017 р. 07:52
Відгуки
Маша Тимошенко
Маша Тимошенко

мама, блогер, модель, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті