Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Спасибі вам. Все супер! Ми щасливі.

Спасибі вам. Все супер! Ми щасливі.

Моргун Надія
22 лютого 2016 р. 10:53
Інші відгуки про цю клініку

Грицько Віктор Степанович – диво лікар

Грицько Віктор Степанович – диво лікар!!! Він проводив операцію з кесаревого розтину. У мене були вже 5-і пологи і попередніх 4-ро дітей, я народжувала не в ISIDA. Двоє діток народилося фізіологічним шляхом, і ще двоє - кесарів розтин. Загалом мене встигли вже налякати до цих пологів)))) Коли я почула, як мені Віктор Степанович розповідав про процес операції – я своїм вухам не вірила, така любов до жінки, пологів, дитини, яка прийде в світ!!!! Слухала і думала, ось де ховаються лікарі за покликанням! Мені пощастило, що операцію проводив Віктор Степанович, він перешив усі мої попередні рубці, які були зроблені "лівою ногою" в попередніх операціях. Шов був як дзеркало, ідеальним. Кожну секунду операції, відчувалася велика турбота. Величезна подяка за любов до професії і повагу до жінки в такий вразливий момент! Високий рівень духовності і майстерності! Дякую ISIDA і Грицько Віктору Степановичу!

Тетяна
27 жовтня 2017 р. 07:43

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу та професіоналізм. Саме з нею я стала мамою вдруге. В клініці все так продумано, що забуваєш, про те, що відбувається за порогом. Пологи та саме перебування після народження донечки було чудовим періодом, коли весь персонал стає частиною родини. Комфорт, увага, догляд 24/7 та відповіді на всі запитання. Дякую Isida та Оксана Віталіївна за цей час разом!

Тетяна
20 квітня 2024 р. 18:48

Турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня!

Добрий день, дорога ISIDA! Хочу залишити свій відгук про свої пологи і ведення вагітності у Вас ❤️по-перше, спасибі велике за Вашу команду - всі фахівці своєї справи, які знають, що потрібно для вагітної і породіллі, малюкові в дитячому відділенні - такою турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня, коли ми вже з малюком вдома) Але я хочу написати про кілька лікарів - які запам'яталися найбільше! Вагітність вела я у лікаря, який, на жаль, вже у Вас не працює, але я абсолютно задоволена всім! А ось акушерка у Вас працює, чудова Леся, приємна, налаштовує на правильний лад, заспокоїть і посварить, де потрібно) Пологи ... Як я рада що залишилася народжувати у вас..... Я народжувала з черговою бригадою, і пологи у мене приймав Карашевський Богдан Валерійович - чудовий, фахівець - спокійний, дуже уважний. Розповідав як дихати, що я повинна відчувати на кожному етапі пологів, пояснював, що відбувається в даний момент часу зі мною і з моїм малюком. Все дуже доступно пояснив при виписці, дав всі рекомендації. Мої пологи пішли трохи іншим шляхом, і було ЕКС. Так ось, все дуже сильно запитували на узі після, а хто ж мене так красиво прооперував?))

Анна
21 листопада 2020 р. 11:19

Велике дякую за все!

Велике дякую за все! Все було чудово, комфортно, професійно! Персоналу особлива подяка!

Льовочкіна Ольга
20 липня 2016 р. 13:22

Лікар – супер!

Величезна вдячність Паламарчук Аліні Миколаївні за довгоочікуване щастя. Лікар – супер! Щастя Вам і Вашим близьким.

Лілія
13 травня 2015 р. 13:37

Дякую за перші позитивні дні материнства.

Хочу залишити свій мегапозитивний відгук. ПОСЛУГИ, СЕРВІС, ЛІКАРНЯ варті всіх грошей, що платиш. Був кесарів розтин. Турбота, ставлення та якісний сервіс допомогли пережити це легко. Була дуже здивована якістю та турботою персоналу, було відчуття, що їм не все одно, і це допомагало. Величезне спасибі лікареві Грицьку Віктору Степановичу, він з максимальним розумінням ставився до моєї внутрішньої недовіри та побоювань. Про лікарів і персонал я б оди склала, якби був талант, був навіть страх залишати лікарню, так як у лікарні можна запитати, подзвонити, прийдуть і допоможуть, а вдома – сама. Але домівка є домівка, виписалися, замовили святкову виписку, оформили свідоцтво про народження, перебуваючи ще в лікарні (ще один плюс, відсутність спілкування з державною службою з цього питання) і все що можу сказати – МОЛОДЦІ! Спасибі вам величезне за малюка, за перші позитивні дні материнства.

Єдине, що можна було б поліпшити, а у випадку з ISIDA це немає межі досконалості, посилити Інтернет, подумати про зволоження повітря. Також радила б залишити можливість обрати лікаря. При всьому моєму позитиві, без нього я б не пішла в ISIDA, оскільки для мене дуже важливий емоційний контакт з лікарем. Все інше на 5 ++++++++.

ОКСАНА
15 лютого 2015 р. 13:18

Я щиро рада, що обрала пологовий будинок ISIDA.

Я щиро рада, що обрала пологовий будинок ISIDA. З самого початку і до виписки кожен співробітник клініки робив все, щоб я відчувала радість майбутньої події. Спасибі всім! І професійним лікарям і акушеркам, всім-всім! До нових зустрічей!

Моісеєнко Тетяна
10 травня 2016 р. 13:15
Відгуки
Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Статті