Крім очевидних змін в обрисах фігури, в період очікування малюка можливі і інші зміни. Частина з них радує, а частина - засмучує. Що необхідно врахувати?
Спасибі вам. Все супер! Ми щасливі.
Спасибі вам. Все супер! Ми щасливі.
Грицько Віктор Степанович – диво лікар!!! Він проводив операцію з кесаревого розтину. У мене були вже 5-і пологи і попередніх 4-ро дітей, я народжувала не в ISIDA. Двоє діток народилося фізіологічним шляхом, і ще двоє - кесарів розтин. Загалом мене встигли вже налякати до цих пологів)))) Коли я почула, як мені Віктор Степанович розповідав про процес операції – я своїм вухам не вірила, така любов до жінки, пологів, дитини, яка прийде в світ!!!! Слухала і думала, ось де ховаються лікарі за покликанням! Мені пощастило, що операцію проводив Віктор Степанович, він перешив усі мої попередні рубці, які були зроблені "лівою ногою" в попередніх операціях. Шов був як дзеркало, ідеальним. Кожну секунду операції, відчувалася велика турбота. Величезна подяка за любов до професії і повагу до жінки в такий вразливий момент! Високий рівень духовності і майстерності! Дякую ISIDA і Грицько Віктору Степановичу!
Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу та професіоналізм. Саме з нею я стала мамою вдруге. В клініці все так продумано, що забуваєш, про те, що відбувається за порогом. Пологи та саме перебування після народження донечки було чудовим періодом, коли весь персонал стає частиною родини. Комфорт, увага, догляд 24/7 та відповіді на всі запитання. Дякую Isida та Оксана Віталіївна за цей час разом!
Добрий день, дорога ISIDA! Хочу залишити свій відгук про свої пологи і ведення вагітності у Вас ❤️по-перше, спасибі велике за Вашу команду - всі фахівці своєї справи, які знають, що потрібно для вагітної і породіллі, малюкові в дитячому відділенні - такою турботою я була закутана всю дорогу від першого візиту до Вас, до сьогоднішнього дня, коли ми вже з малюком вдома) Але я хочу написати про кілька лікарів - які запам'яталися найбільше! Вагітність вела я у лікаря, який, на жаль, вже у Вас не працює, але я абсолютно задоволена всім! А ось акушерка у Вас працює, чудова Леся, приємна, налаштовує на правильний лад, заспокоїть і посварить, де потрібно) Пологи ... Як я рада що залишилася народжувати у вас..... Я народжувала з черговою бригадою, і пологи у мене приймав Карашевський Богдан Валерійович - чудовий, фахівець - спокійний, дуже уважний. Розповідав як дихати, що я повинна відчувати на кожному етапі пологів, пояснював, що відбувається в даний момент часу зі мною і з моїм малюком. Все дуже доступно пояснив при виписці, дав всі рекомендації. Мої пологи пішли трохи іншим шляхом, і було ЕКС. Так ось, все дуже сильно запитували на узі після, а хто ж мене так красиво прооперував?))
Спасибі всім співробітникам ISIDA за всі дні перебування і допомогу, яку я отримала у вас. Ви нам допомогли! Окреме спасибі дитячому відділенню. До зустрічі!
Спасибі велике, ISIDA, за малесеньке щастя, онучку Елінку!
Велике дякую за все! Все було чудово, комфортно, професійно! Персоналу особлива подяка!
Величезна вдячність Паламарчук Аліні Миколаївні за довгоочікуване щастя. Лікар – супер! Щастя Вам і Вашим близьким.
Хочу залишити свій мегапозитивний відгук. ПОСЛУГИ, СЕРВІС, ЛІКАРНЯ варті всіх грошей, що платиш. Був кесарів розтин. Турбота, ставлення та якісний сервіс допомогли пережити це легко. Була дуже здивована якістю та турботою персоналу, було відчуття, що їм не все одно, і це допомагало. Величезне спасибі лікареві Грицьку Віктору Степановичу, він з максимальним розумінням ставився до моєї внутрішньої недовіри та побоювань. Про лікарів і персонал я б оди склала, якби був талант, був навіть страх залишати лікарню, так як у лікарні можна запитати, подзвонити, прийдуть і допоможуть, а вдома – сама. Але домівка є домівка, виписалися, замовили святкову виписку, оформили свідоцтво про народження, перебуваючи ще в лікарні (ще один плюс, відсутність спілкування з державною службою з цього питання) і все що можу сказати – МОЛОДЦІ! Спасибі вам величезне за малюка, за перші позитивні дні материнства.
Єдине, що можна було б поліпшити, а у випадку з ISIDA це немає межі досконалості, посилити Інтернет, подумати про зволоження повітря. Також радила б залишити можливість обрати лікаря. При всьому моєму позитиві, без нього я б не пішла в ISIDA, оскільки для мене дуже важливий емоційний контакт з лікарем. Все інше на 5 ++++++++.
Велике спасибі ISIDA за онука!
Я щиро рада, що обрала пологовий будинок ISIDA. З самого початку і до виписки кожен співробітник клініки робив все, щоб я відчувала радість майбутньої події. Спасибі всім! І професійним лікарям і акушеркам, всім-всім! До нових зустрічей!
Зв'яжіться з нами за телефонами