Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Відвідування клініки залишило найтепліше і приємне враження!

Відвідування клініки залишило найтепліше і приємне враження! Сервіс чудовий – відчуваєш себе комфортно і затишно, а це дорогого коштує. Дуже приємні і уважні дівчата на ресепшені. Професіоналізм лікаря – те, що відразу помітно при першій зустрічі! Удачі, професіоналізму і радості персоналу клініки ISIDA і її клієнтам!

Братусь М.Ф.
15 березня 2016 р. 14:04
Інші відгуки про цю клініку

Довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю!

Хочу подякувати від усієї нашої родини Хажиленко Ксенії Георгіївнї! Ксенія Георгіївна, величезна Вам спасибі! Після семи років нескінченних відвідувань лікарів і здачі аналізів, трохи більше ніж за пів року після знайомство з Вами і клінікою Ісіда, наша сім'я нарешті почула довгоочікувані слова поздоровлення з вагітністю! Хотілося б і далі спостерігатися під Вашим наглядом. На жаль, через те що ми з Запоріжжя це дуже важко. Сподіваємося, що колись в нашому місті відкриється філія Ісіди... Ксенія Георгіївна, Вам здоров'я, щастя і терпіння в роботі! Важко уявити, як це емоційно важко витримати всі історії пацієнтів, до кожного знайти підхід і потрібний слова! Кар'єрного зростання Вам і нескінченних можливостей для підвищення кваліфікації! Клініці Ісіда хочеться побажати подальшого благополуччя і процвітання! Нехай ніколи не буде проблем з кваліфікованими кадрами і інвесторами! Ще раз дякую!

Альона
17 квітня 2019 р. 15:33

Чудова подія у моєму житті

Спасибі величезне всьому персоналу клініки за чудесну подію в моєму житті, а особливо Гончару Костянтину Володимировичу та акушерці Ані!

Перебіленко Тетяна
12 березня 2015 р. 09:18

Дуже добре, що є така клініка, як ISIDA.

Дуже добре, що є така клініка, як ISIDA. Ми з чоловіком планували народжувати дитину в Німеччині, тому, переглянувши пологові будинки міста, зрозуміли, що незважаючи на ремонт у палатах, сервіс і ставлення до пацієнта залишилися на рівні Радянського Союзу. В ISIDA поїхали за місяць до пологів (порадила подруга, яка відмовляла нас від пологів у Німеччині через проблему перельоту з немовлям). І ось у нас чарівне малятко. Дякую лікарю Баннікову Володимиру Івановичу за підтримку та кваліфіковану допомогу. 24 години під час пологів він не відходив від мене, всіляко підтримував. Мені здається, ми з ним знайомі все життя. Він дуже уважний і добрий лікар. Дякую Вам! Дякую персоналу клініки. ISIDA – це тільки позитивні емоції, незважаючи на не дуже легкі пологи. Обов’язково до вас повернемося. Кароліна, Марта, Вадим.

Марта
25 жовтня 2014 р. 09:01

Я вам дуже вдячна!!!

Милі лікарі і акушерки!!! Дуже Вам дякую, що в цей щасливий момент Ви мені дуже допомогли. Я вам дуже вдячна!!! Дякую!

Данилович Вікторія
15 серпня 2016 р. 09:38

Пишу з величезною вдячністю моїм лікарям Берестовому Олегу Олександровичу та Зінченку Віктору Михайловичу

Пишу з величезною вдячністю моїм лікарям Берестовому Олегу Олександровичу та Зінченку Віктору Михайловичу, завдяки яким у травні цього року на світ з’явився мій синок Володимир! Їх високий професіоналізм подарував мені сина з першої спроби та з підсадки одного ембріончика! Шановні лікарі! Ви даруєте людям щастя своєю працею! Дякую Вам і подальших успіхів у Вашій професійній діяльності!

Оксана
29 серпня 2014 р. 10:15

Ми щасливі! Ми найщасливіші на цьому світі!

Ми щасливі! Ми найщасливіші на цьому світі! Дякую Богу, дякую Вашій клініці за тепло, професіоналізм, і, звичайно, за те, що Ви робите для людей.

Мельник Оксана
22 травня 2016 р. 13:31
Відгуки
Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Алла Клименко
Алла Клименко

двічі мама, тренер по щастю, пацієнтка клініки ISIDA

Ольга Сушицька
Ольга Сушицька

Пологи - як це було. Історія однієї мами

Статті