Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Дякую величезне клініці ISIDA і Шиянової Світлані Володимирівні

Дякую величезне клініці ISIDA і Шиянової Світлані Володимирівні за її допомогу і розуміння нашої ситуації. У нас народився довгоочікуваний синок! Дай Бог Вам і Вашій родині здоров'я!

Юлія
13 листопада 2017 р. 12:48
Інші відгуки про цю клініку

Ви стільки добра і щастя даруєте!

Велике Вам спасибі! Дай Бог Вам міцного здоров'я! Творіть і далі, Ви стільки добра і щастя даруєте! Дякую за доцю, за найбезцінніший подарунок у житті. Прийдемо до Вас за синочком!

Лозина Наталя
27 липня 2016 р. 12:47

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина!

Дякую клініці ISIDA і всьому персоналу за сина! Ви – великі молодці і суперпрофесіонали. Будемо рекомендувати друзям і близьким. Успіхів Вам і розвитку!

Владимиренко Марина та Олег
30 листопада 2015 р. 14:32

Дякую за здійснення моєї мрії!

Хочу подякувати клініку ISIDA і безпосередньо Вацик Мирославі Михайлівні за допомогу в здійсненні моєї головної мрії – мати дитину. 19.08.17 я народила чудову дівчинку – Валерію. Сподіваюся, що зможу в найближчому майбутньому, подарувати їй братика або сестричку.

Вікторія
27 жовтня 2017 р. 15:56

Не втрачаємо почуття величезної вдячності клініці ISIDA

Вже рік минув відтоді, як у березні 2014 року в клініці ISIDA народився наш чудовий синочок. Минулий рік – чималий термін, переповнений екстраординарними (або далеко непересічними) подіями для нас, і ми, як батьки, не втрачаємо почуття величезної подяки та вдячності клініці ISIDA та її кваліфікованому персоналу. Особливу подяку хочеться висловити Шипіловій Наталії Миколаївні за професійне, комфортне та коректне ведення вагітності. Я, як мама, дуже рада, що обрала саме цього лікаря, оскільки вона з великою участю й увагою ставиться до пацієнтів, не призначає зайвих медикаментів або процедур і завжди вміє підібрати правильні слова, якщо потрібно заспокоїти трохи схвильованих майбутніх батьків, особливо майбутніх мам. Також окрема подяка Грицьку Віктору Степановичу, у високому професіоналізмі якого нам довелося переконатися на особистому прикладі. Незважаючи на ускладнення, що виникли в процесі пологів, правильно та своєчасно прийняті ним рішення та їх майстерне виконання дозволили нам вже упродовж року насолоджуватися щастям бути батьками нашого славного карапуза. Спасибі Вам величезне! Проїжджаючи повз ISIDA, завжди в душі відчуваємо приємне відчуття нашого сімейного особливого місця, схожого за сприйняттям на рідний дім. Хочемо побажати вам якомога більше щасливих новоспечених батьків і їх чудесних творінь – новонароджених! А ми обов’язково повернемося до Вас знову, за другим малюком.

Наконечная Наталья
25 березня 2015 р. 12:01

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці

Свою вагітність ми планували з Червак Наталією Миколаївною. Завжди заспокоїть і дасть професійну пораду. Саме вона вселила надію на чудо. Своєю радістю поділилася саме з нею. Наталія Миколаївна була рада за мене, як за свою дочку.

Спостерігалася в ISIDA на Лепсе у Данілківа Олега Омеляновича. Я дуже задоволена лікарем, він дуже уважний і хороший. Вагітність була непроста, але завдяки чуйному нагляду лікарів закінчилася вона на ура. Лежала в клініці кілька разів на збереженні. Усе сподобалося: медсестри, лікарі – усі дуже уважні. Іванюта Олена Веніамінівна – це янгол-охоронець мій і нашої маленької. Левицька Алла Володимирівна – палатний лікар – дуже чуйна людина та уважний лікар. Вона любить свою роботу, і це відчувають пацієнти. Завжди розповість про призначення та результати аналізів, заспокоїть. Домбровська Євгенія – золоті ручки та її уважність до пацієнтів допомогли мені бути спокійною за своє здоров’я. Умови в клініці хороші, кухня смачна. План аналізів та УЗД перевиконала рази в 3, не менше. Консультації різних фахівців, професорів – усе дуже злагоджено та швидко організовується. Окреме спасибі лікарям ультразвукової діагностики Фролову Михайлу Юрійовичу та Бондаренко Аллі Євгенівні. Саме вони подарували нам незабутні хвилини відеозустрічей з крихіткою внутрішньоутробно. Зробили перші фотографії та відеозаписи на диск. Я впевнена, що наша донечка буде милуватися ними завжди. Окрема вдячність Шкабаровській Олені Миколаївні. Її рекомендації дуже допомогли в період вагітності та в післяпологовий період.

Під час пологів жінка як ніколи потребує психологічної підтримки. З перших днів вагітності ми вирішили народжувати разом. Присутність коханої людини допомагає відчувати себе в більшій безпеці. Ніщо не може замінити дотику теплих рук чоловіка. Ніжні торкання, поцілунки, підтримка та впевненість у чудовому результаті дуже добре налаштовують на благополучні пологи. Участь чоловіка в пологах дозволяє йому відчути себе батьком, а це велика відповідальність і за сьогодення, і за майбутнє.

9 місяців очікування завершилися, і ми приїхали в ISIDA. Нас зустріли дуже тепло.

Народження дитини – це найбільше диво, і це диво сталося з нами завдяки анестезіологу Чечельницькому Олегу Євгеновичу. Одним із головних завдань підготовки є усунення стресу та страху перед майбутніми пологами. Він зробив мені епідуральну анестезію. Я не відчувала болю. Адже в 21 столітті, погодьтеся, ми не будемо їздити на конях, коли є Мерседес. Ось і в пологах потрібно отримати задоволення, а не терпіти біль. Завдяки злагодженій команді пологи для нас із чоловіком перетворилися в справжнє незабутнє свято. Так, саме свято! Грицько Віктор Степанович завжди допоможе та підтримає в скрутну хвилину. Народжуючи в ISIDA, можна розслабитися та насолоджуватися партнерськими пологами. Чоловіки на пологах отримують такий заряд позитиву від зустрічі з малюком! Це стільки непередаваних емоцій і радості! Найголовніше – не забудьте взяти фотоапарат. Завдяки фотоапарату ми зробили стільки позитивних фотографій! Це позитив на все життя для нас і дочки. Одним словом, пологи в ISIDA – це СВЯТО! Не повірите, але мені хочеться народжувати ще і ще.

Післяпологове відділення містить у собі відділення неонатології. Коли маля народжується, воно опиняється в абсолютно нових умовах – випробовує силу тяжіння, вплив температури повітря, світла, вчиться самостійно дихати, по-новому харчуватися, регулювати температуру тіла. Відповідальність за дитину в перші дні життя малюка з батьками поділяють лікарі-неонатологи клініки ISIDA, а також медсестри. Величезне спасибі їм. Вони, як мами, вчили, підказували, підтримували, допомагали. І найголовніше – знати, що ваш малюк в надійних руках. До речі, часто говорять, що в ISIDA немає дитячої реанімації, а вона є, і діток там виходжують дуже маленьких. Низький уклін за це. Акушерки дуже допомогли впоратися з грудьми.

Нам запропонували зробити урочисту виписку. Ми з чоловіком не відмовилися завершити наше перебування в ISIDA грандіозним святом для всієї родини. Співробітники клініки нас не підвели. Це дійсно було свято для нас і наших вже бабусь і дідусів. Фотограф Дмитро зробив чудові фотографії та відео про цей день.

Величезне спасибі всім співробітникам за комфорт, професіоналізм і щасливі хвилини в клініці!

Татьяна
05 вересня 2014 р. 20:12

Ви ЯНГОЛИ!

Ви там усі, як ЯНГОЛИ! Найкращі фахівці!

Малинская Юлия
10 березня 2015 р. 08:59

Дякую за подаровану радість! Процвітання та здоров’я!

Від усієї нашої родини хочу висловити безмежну подяку та щиру вдячність усьому персоналу клініки ISIDA за професіоналізм, увагу й турботу кожного співробітника без винятку.

Завдяки чіткій і злагодженій роботі лікарів і медсестер, сучасній апаратурі була створена атмосфера спокійного та щасливого очікування моменту появи на світ нашої кровиночки. І ось під супровід прекрасної музики народився наш синочок – Іллюша. Дні, проведені в клініці після пологів, згадуються як приємний відпочинок на кращому курорті під девізом: «Насолоджуйтеся материнством, а ми подбаємо про Вас!».

Я вдячна Богу, що моя друга вагітність і пологи пройшли в клініці ISIDA в атмосфері краси та гармонії, де я відчувала себе Жінкою і Мамою з великої літери. Дякую за подаровану радість! Процвітання та здоров’я!

Мама Тоня, тато Женя та Іллюша Мартинюки

Мама Тоня, папа Женя и Илюша Мартынюки
18 липня 2007 р. 10:17

Дякую за онучку

Безмежно вдячна всім, хто був причетний до народження і появи на світ самої довгоочікуваної онуки на світі. Дякую від щирого серця і низький уклін за Вашу роботу! З повагою, бабуся Афіни.

Від родини Глузмановой Марії
05 вересня 2016 р. 15:12

Аліна Миколаївна – прекрасний, чудовий фахівець і Людина з великої літери.

Аліна Миколаївна – прекрасний, чудовий фахівець і Людина з великої літери. Ми чекали з чоловіком наше щастя 7 років. Їздили у різні клініки, але результату так і не досягли. А з Аліною Миколаївною вийшло з першого разу. Дай Бог вам богатирського здоров’я та дякуємо вам за нашу крихітку.

Кисилевич Ольга
30 липня 2015 р. 13:35
Відгуки
Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Катя Павлюченко
Катя Павлюченко

популярна теле- і радіоведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті