Часи роботи
  • ISIDA Медмістечко
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Оболонь
  • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Вівторок 8:00-19:00
  • Субота 9:00 – 17:00
  • Неділя Вихідний
  • ISIDA Лівобережна
  • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
  • Субота 9:00 – 18:00
  • Неділя 9:00 – 17:00
  • ISIDA Печерськ - Відділення тимчасово не працює
  • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
  • Субота Тимчасово не працює
  • Неділя Тимчасово не працює
  • ISIDA Ужгород
  • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
  • Субота 9:00 – 14:00
  • Неділя Вихідний

Дякую за бубочку! Дякуємо за онучку!

Дякую за бубочку! Дякуємо за онучку!

Від родини Гузіїв Аліси
10 травня 2016 р. 13:23
Інші відгуки про цю клініку

ISIDA подарувала нам головне диво нашого життя.

Дякуємо Ісіді за те, що вони подарували нам донечку, дбали про нашу дитину всі 9 місяців і допомогли їй з'явитися на світ.

ISIDA подарувала нам головне диво нашого життя. Складно висловити всю нашу подяку дивовижним професіоналам і співробітникам клініки.

Ми повернемося скоро за другим. Спасибі, ISIDA!

Литвиненко Діна
17 січня 2016 р. 10:05

Хочу висловити щиру подяку Баннікову Володимиру Івановичу

Хочу висловити щиру подяку Баннікову Володимиру Івановичу за високий професіоналізм, уважність та людяність, з якими він супроводжував мене під час одного з найважливіших моментів мого життя - народження моєї дитини. Його спокій, увага і доброта допомогли мені відчути себе в безпеці в найважливіший момент життя. Володимир Іванович - справжній лікар з великої літери, який не просто виконує свою роботу, а дарує віру і надію. Ви були моєю опорою в цей непростий час, завдяки Вам я відчула спокій і впевненість. Дякую Вам за турботу і за те, що подарували нашій сім’ї щастя народження дитини. Ваша праця безцінна, а доброта і тепло - незабутні. З повагою, Олена.

Елена
25 червня 2025 р. 22:52

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу

Дякую Ткаченко Оксані Віталіївні за її турботу та професіоналізм. Саме з нею я стала мамою вдруге. В клініці все так продумано, що забуваєш, про те, що відбувається за порогом. Пологи та саме перебування після народження донечки було чудовим періодом, коли весь персонал стає частиною родини. Комфорт, увага, догляд 24/7 та відповіді на всі запитання. Дякую Isida та Оксана Віталіївна за цей час разом!

Тетяна
20 квітня 2024 р. 18:48

Хочу зазначити, що думка моя не змінилася

Хочу поділитися своїми враженнями та емоціями про відвідування клініки ISIDA З 2017 року. У цій клініці у мене проходив весь період вагітності, пологів, післяпологовий період і по даний час педіатричний патронаж дитини!!! Ще у 2017 році я впевнилася, що це чудова клініка, починаючи від лікаря, яка в мене приймала пологи - Янюта Саар Мустафаївна, лікаря, який вів мою вагітність - Данилків Олег Омелянович, персоналу у післяпологому відділенні і закінчуючи охоронцями при зустрічі. Відчувається професіоналізм, клієнт-центрований підхід, уміння співпереживати і співпрацювати з пацієнтом, а це на мою думку - найголовніше, що сьогодні очікує пацієнт, відвідуючи лікаря!!! У мене є з чим порівняти. Неодноразово відвідувала приватні клініки міста Київ і хочеться їм сказати, щоб повчилися, тому що дійсно, є чому вчитися... У мене нещодавно знову був візит на плановий огляд і хочу зазначити, що думка моя не змінилася. Лікар Саар Мустафаївна - професіонал з великої букви, дуже уважна, професійна, чудова людина. Дякую Вам!!!))) Ісіда - Ви найкращі! Бажаю такими ж і залишатися!!!!!

Ангеліна
08 червня 2021 р. 09:06

Величезне дякую ISIDA!

Величезне дякую ISIDA! Окрема подяка медсестричкам Наталії та Олені з дитячого відділення. Без них ми б не впоралися.

Шабенькова Дарина
18 червня 2016 р. 09:54

Золотими руками цього лікаря, Бог творить чудеса!

Золотими руками цього лікаря, Бог творить чудеса! Ирина Миколаївна вкладає частинку своєї душі в кожне нове життя. Вона з першої спроби ЕКЗ змогла подарувати мені сина! Бажаю їй міцного здоров'я, щастя і успіхів в її найважливішій місії!

Оксана
01 січня 2019 р. 15:13

Лікарі, які вміють створити чудо...

Лікарі, які вміють створити чудо... Ніколи не думала, що одразу ж після пологів, тримаючи біля грудей свою новонароджену донечку, з'єднану зі мною пуповиною, я скажу лікарю, що готова повернутися в ISIDA через рік!!! Всі міфи про біль, незручності, муки розвіялися завдяки професійним діям лікарів клініки ISIDA. Володимир Іванович Банніков – надзвичайний лікар, який вміє так провести пологи, що хочеться повертатися за малюками ще і ще... В ISIDA Ви зовсім не в лікарні, а в родині. Де кожен, з ким зустрічаєшься, дбає про тебе та малюка. Велика подяка головному лікарю ISIDA Дікусаровій Світлані Миколаївні за злагоджену роботу всього колективу від адміністраторів до лікарів відділень. Треба мати велике чуйне серце, щоб починати кожен свій день з турботи про пацієнтів. Перетворити пологи на казку, в яку жінка хоче повернутися, це велике надбання і щоденна праця. Альтернативи ISIDA в Україні немає... Великий уклін всім співробітникам клініки. Дякую за донечку!

Гаєвська Аліна
20 червня 2016 р. 14:35

Моя вагітність наступила з першої спроби. Навіть не віриться, що я мама.

Хочу подякувати за те, що подарували мені можливість стати мамою чудової донечки. Майже 6 років постійних обстежень, аналізів, діагностичних операцій, поневірянь по клініках не давали результату. Після того, як я потрапила в ISIDA на еко-протокол, навіть не очікувала такого швидкого результату. Моя вагітність наступила з першої спроби. Навіть не віриться, що я мама. Це непередавані емоції. Дякую Вам за це.

Марина
18 серпня 2016 р. 21:24

Моя ода подяки ISIDA

Нам вже 2,5 місяці, але все ніяк не знаходилося часу висловити свою величезну подяку вже такій улюбленої клініці. Все почалося з постановки на облік. Коли в наш будинок постукала незабутня новина про те, що ми станемо батьками, в пріоритеті стало вибрати клініку для ведення вагітності, яка буде недалеко від роботи, і де не треба буде стояти в черзі. І так, без будь-яких рекомендацій, знайомств, просто по інтуїції я встала на облік в ISIDA до Ярошевич Оксани Петрівни. Чудовий лікар, мудрий психолог і доброї душі людина. За всю вагітність ніякої паніки, істерики. Дякую Вам за легку і щасливу вагітність! Також безмірна вдячність Зінченко Віталію Вікторовичу та черговій бригаді за підтримку, і за нашого здорового синочка. Все пройшло швидко і легко. Професіоналізм, спокій і турбота – це дуже цінно! Дякую за професіоналізм, смачне харчування, привітне ставлення медперсоналу, турботу і підтримку, і повна відсутність відчуття, що ти в лікарні. ISIDA, дякую за найкращий день в нашому житті! Емоції і захоплення переповнюють нас по сьогоднішній день. Ви – найкращі!

Тетяна
07 вересня 2017 р. 20:25
Відгуки
Олена Милославська
Олена Милославська

фотограф, пацієнтка клініки ISIDA

Олена Кравець
Олена Кравець

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Анастасія Банцер
Анастасія Банцер

двічі мама, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну, пацієнтка клініки ISIDA

Елена Кравец
Елена Кравец

щаслива мама 3-х дітей, актриса, ведуча, пацієнтка клініки ISIDA

Статті